Çocuğumun olması için 70.000 Fatiha suresi okuyorum.

Canım ben her zaman Allaha dua ettim ve tıbben yapılması gereken bütün herşeyi yaptım ama artık yapacak tıbben birşeyim kalmadığı için bundan sonra sadece tekrar dualarım kaldı. önceden dualarım ve tedavilerim vardı. şimdi tedavi olarak yapılacak birşey kalmadı duadan başka onu kastettim canım. İnşallah rabbim dualarımı kabul eder. Ben de evladıma kavuşurum anne olurum. bebek görmeye bile gidemiyorum .
Asla yargılamak.icin yazmadm yanlış anlamayın yine diorm duamdasnz rabbim eminim. O güzel yüreğinizi. Hayırlı bir evlatla taçlandıracak Allah büyük

Canım S semos427 bu Duayi bende bebek için yapayım .bana da yol gösterir misin?Süresi vs varmı?
Senin için 100 adet aldım abdest alıp okuyacağım
canım ben ramazanda niyet ettim bu duayı arefe günü. Çünkü tıbben yapılabilecek hiçbir tedavim kalmadı artık hepsini yaptık uğraştık niyet ettim. ama en kısa sürede bitirmek için niyet ettim haftaya pazara kadar. İnşallah rabbim kabul eder. Allahım katından hayırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat bize de nasip et bu duamı vesile olsun dedim canım inşallah rabbim kabul eder. Bizde bebeklerimize kavuşuruz anne oluruz hayırlısıyla . boynumuz bükük olmaz.

Asla yargılamak.icin yazmadm yanlış anlamayın yine diorm duamdasnz rabbim eminim. O güzel yüreğinizi. Hayırlı bir evlatla taçlandıracak Allah büyük
inşallah çok zor tabiiki rabbim ne yazdıysa o olacak. ama çok ağladım ben bebek görmeye gittiğimde kucağımdan bebeği aldı hemen bebeğin teyzesi nazar değer diye istemedi tutmamı. Ben artık bebek görmeye bile gidemiyorum. benim nazarım değer diye düşünüyor demekki insanlar uzak duruyorum artık bebek mevlütlerinden .Rabbim inşallah hayırlısını verir. tek duam bu

canım ben ramazanda niyet ettim bu duayı arefe günü. Çünkü tıbben yapılabilecek hiçbir tedavim kalmadı artık hepsini yaptık uğraştık niyet ettim. ama en kısa sürede bitirmek için niyet ettim haftaya pazara kadar. İnşallah rabbim kabul eder. Allahım katından hayırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat bize de nasip et bu duamı vesile olsun dedim canım inşallah rabbim kabul eder. Bizde bebeklerimize kavuşuruz anne oluruz hayırlısıyla . boynumuz bükük olmaz.
Amin canım rabbim büyük.

X