Çocuğumu Görmek İstemiyorum (Geçici durum biliyorum)

Bu arada senin dediginide tasvip etmiyorum onaylamiyorum.ama kendiside ustu kapali imalar yapiyor siz gibi ve adaleti sadece kendine istiyor...
Ben de onaylamıyorum normalde, fakat herkesi kendi ölçüsü ile ölceceksin , o kadar aşırı tepki veren bunu da işitir

Annenin sorunu geçici. Çocukla başkaları da vakit geçirse anne kendine zaman ayırsa işler yoluna girecek. Çocuğun arkadaşları, teyzesi, kuzeni olsa anneyi bile gözü görmez. Anne ileri psikolojik vaka gibi niye lanse ediyorsunuz ki?

Ben de onaylamıyorum normalde, fakat herkesi kendi ölçüsü ile ölceceksin , o kadar aşırı tepki veren bunu da işitir
Ben seviyesine inmek istemedim.kendisine de soyledim.halada istemiyorum.kendisi cok yukarlarda bir seviyedeymis bana 'gerizekali misin?' demek yerine ustu kapali imada bulundugu icin...

Yahu ben etmiyorum. Bende değil diyorum işte bana aksine öyle vaka olarak lanse ettikleri için böyle olsa çocukta onda kalamaz diyorum. Kadının bir şeyi yok

Okuduğunuzı anlamıyor musunuz demek ? Bu terbiyesizlik mi sizin için. Bi dahakine bende bana yazılan gibi söylerim normaliniz buysa.
Evet -gerizekali misiniz- demek ile es deger.oda size siz sevgilisimisiniz neden ustunuze alindiniz dedi tatli bir ima ile belki...iffetinize laf etmemistir belki:)

Evet -gerizekali misiniz- demek ile es deger.oda size siz sevgilisimisiniz neden ustunuze alindiniz dedi tatli bir ima ile belki...iffetinize laf etmemistir belki:)
Siz konu sahibine psikolojik vaka dediğiniz için bende size olmadığını söyledim varsaydım ki öyle biri böyle olsa kadın şuan çocuğunada bakamaz dedim. Bakım veremeyecek kadar bi durumu yok dedim yani tutup bu konu bu yüzden çıktı. Bu kadın bizim yazışmalarımızı okumadan atlayıp velayetten sanane diyip böyle bi yakıştırma yapıyor sizde haklı buluyorsunuz. Cidden ilginçsiniz.

Psikolojik vaka mi dedim? İhtimal var ona gore konusuyorum dedim.olabilir dedim.ona gore destek olalim dedim.yapici olun oyle ise sayet isin ucu baska yerlere gider dedim.kadin buhranda kendi yazmis zaten.ihtimal dahilinde dedim defalarca..siz oyle olmadigini iddia edensiniz.

Siz kadını intihar bile edebilir diye dikkatli yazın yapıcı olun demiyo musunuz psikolojisi iyi olmayan birine yükleniyorsunuz demiyor musunuz? Bende o derece olmadığını savunuyorum sonra siz yine iyi olmadığını söylüyorsunuz bu sefer yine ben bu derece olmadığını söylerken tutup mesleğime laf ediyosunuz. Bende size bu derece olsa mahkeme kadına vermez diyorum. Konuşma böyle ilerlerken bu üye tutup saçma sapan bana laf atarsa tabiki şikayet edicem.
Kadın buhranda, yorulmuş dinlenmeye kafa dinlemeye ihtiyacı var bu kadar sadece yorgun bir anne, psikolojik bi vaka değil çocuğunu aramaması için bi sebep değil.

Sizin fikriniz sizin fikriniz sabahtan beri sizin gibi düşünmeyen insanlara had bildirmeye çalışmayın madem . Laf sokuyorsunuz insanlara hatta vicdansız olmakla sucluyorsunuz cevap alınca sizin seviyenize inmeyecegim . Çocuğunu beş günde toplasan beş dakika aramakla mükemmel anne olunmaz zaten. . bu en asgari düzeyde iki eli kanda olsa bile yapılması gereken bir şeydir . Sirazenin ayarı iyice kaçtı . Kadını savunuyorum derken sizde küçücük çocuğa olanı görmüyorsunuz buradan bakınca empati kurduğunuz bir yetiskin var peki beş yaşında evinden düzeninden ayrılan çocuk ?? Önemli değil önemli olan kadınlar ve hakları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…