Çocuğumu Görmek İstemiyorum (Geçici durum biliyorum)

Siz acilen destek alın. Terapi öneririm ben.
2 çocuğum var boşandım. Babaları cehennemin dibinde. Biri 8 yaştı diğeri 11 aylık. 3. Yılı atlatıyoruz çok şükür. Onlar olduğu için ben toparlandım ayaktayım şükürler olsun varlıklarına. Bu süreçte 2 kere 3 gün aldı büyük olanı çatladım merakımdan. Küçük olanı vermedim.
Gelgelelim herkes aynı tepkiyi vermeyebilir her çocuk da öyle. Siz terapi alın ki çocuğa da faydanız olsun. Süreç gerçekten ağır ve zor. Hele bir de sosyal çevre iş aile desteği de buna etki eder.inş kolayca çözersiniz bütün sorunları

Bakın demedi çünkü denecek durumunuz yok. Aynı şeyi savunuyoruz diğer üye sizin hasta olduğunuzu çocuğunuza bakım veremeyecek durumda olduğunuzu söyledi. Bende bu durumdaki kişi çocuk bakamaz velayetide düşer konu sahibinin böyle bir durumu yok dedim

Evet Mune etiketliyim. Tutup bana ahlaksız yakıştırmalar yapamaz. Haddinizi bilin. Fikir beyan edebilir istediği kadar zıt görüş bildirebilir.
Ergenlik ne zaman ahlaksızlık oldu Aaahhhahhhahhh yaa catlarım Kız sen ara sıra ugrasana yaa vallahı gecemin neşesi oldun aaahhhahhhh

Çocuğu psikoloğa götürdüm 8 seans gitti. Psikolog çocukta sorun görmedi!
Boşandığımızı babası ile ayrı ayrı konuşup anlattık uygun cümlelerle.
Çocuğa da açıklama yapmadı mı? Annenle baban boşansa da yine annen baban. Ayrıyken daha mutlular ve seni hala seviyorlar falan fistan. Tam doğru cümleleri bilmiyorum ama buna benzer cümle kuruyorlar diye düşünmüştüm.

Siz beni aptal olmakla algisizlikla suclarken durum farkli mi? Yada bu kadini berbat bir anne olmak ile suclarken?
Ben size nerede aptal demişim buyrun gösterin? 5 gün çocuğunu aramaması benim için berbat annelik örneği evet çünkü konu bu.

Çocukla tek kaldı psikolog
Sormadım. Söylemiştir diye umuyorum

Bir çocuğun babasını görmek istemesi, annesiyle babasının yan yana olmasını istemesi kadar doğal bir durum yok. Ben size söyleyeyim siz artık yetişkinsiniz. Bir şekilde ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz ve en önemlisi bir annesiniz. Çocuğunuz ayrı olduğunuz için çok etkileniyordur. Eminim rüyasında bile bununla alakalı rüyalar görüyordur. Çocukluk anılarımı çok net hatırlayan biri olarak buna eminim. Bırakın istediği zaman babasına gitsin. Siz eski eşinize tahammül edemiyorsunuz diye kızınızı da göndermek istemiyorsunuz ama o onun babası. Çocuğunuzla empati kurmalısınız. Hatta babasında bir süre kalsın sizde yapabiliyorsanız ufak bir tatil yapın. Yeni kıyafetler alın. Saçınızı başınızı yapın. Bir psikologdan destek alın ki bu asla kötü bir şey değil. Hatta çocuğunuza da aldırın. Sonra da kendinize bir program hazırlayın. Beraber kızınızla haftasonları etkinlikler yapın. Her hafta sonu bir yere gidin. Keşfetmesine öğrenmesine destek olun. Kurslara yazdırın. Emin olun hem kendinizle hem çocuğunuzla güzel zamanlar geçirince hepsi geçecek. Kendinize iyi bakın. Bu hissiyat çok normal çünkü bunaldınız. Ama ne olursa olsun canınız kanınız bunu da biliyorsunuz. Tükendiğinizde babasına yollayın bu kötü bir şey değil

Bu ustu kapali imaniz nedir? Hanim efendide ayni sekilde soru formatinda imada bulunmus.
Evet bende size sorayım evli bir kadınsınız sanırım bi adamın yenisi misiniz diye? Kaldıki ben size cevap verdim sizin yazınıza istinaden. Bu terbiyesizlikten başka bi şey değil

Evet bende size sorayım evli bir kadınsınız sanırım bi adamın yenisi misiniz diye? Kaldıki ben size cevap verdim sizin yazınıza istinaden. Bu terbiyesizlikten başka bi şey değil
Sizinkide benim nezlimde terbiyesizlikten baska birsey degil..sizin alginizda bir sorun mu var ne demek?

Ya valla delireceğim göndermek istemediğimi nereden çıkardınız kafamı duvarlara vuracağım artık.
Ben bilakis tam tersi sürekli yazdım çocuğu ara haftasonu al gezdir ilgilen ve bu durumdan yoruldum bunaldım sıkıldım.
Ben babasından uzak kalmasın diye yakınında oturuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…