Cocugumla ortada birakildim, ama ben suclu oldum?

Hop diye degisirdemedim , düzelirsen güvenirsem geri evlenirim dedim. Oda bana fotoğraf kaldırdım diye mı güvenmiyorsun falan dedi işte bunun için bırakmam haksizlikms

Bakin bu adam terapi felan görmeden degismez. Heleki annesi konusunda. Profesyonel destek siz bu iliski evlilik nasil gecti ise öyle husursuz devan eder. Sizi elde edene kadar ayiya dayi diyor (veya o laf nasilsa artik). Cünkü bütün davranislari ve hareketleri bunu isaret ediyor. Yapacak adam sizin sartlarinizi ne yapar eder yerine getirir. Bu uzaktan, ayda bir gelerek yapilacak bir is degil. Belli de. Birde basliga takildim biraz. Cocukla ortada kaldim ne demek? Siz kendinize zaten bir düzen kurmadiniz mi? Siz kendi hayatinizi gayet yönetebilecek potansiyeldesiniz. Kendinize sizden baya zayif bir es secmissiniz zamaninda, ama onu da cikartmissiniz. Bundan sonra matiginiz daha cok devreye girsin.

Vicdan yaptırıyo demişsiniz yapmayın niye vicdan yapıyorsunuz ki? Sizi ezdirmiş etmiş tutmuş vicdan yapıyo mu? Yubanızı yıkmış vicdan yapıyo mu? Evden uzaktayken ona kolay geliyo anneme ezdirmem falan filan konuları ama yanyana gelince işler nasıl değişiyo görün. Bakın iyiki dönmemişsiniz. Aynı eve tekrar girseniz bunlar olacaktı.annesi için sizi silecekti yine. Birde boşanmışsınız adamdan ne diye görüntü açıyosunuz ya kayıt yaparsa kullanırsa. Birde Trip atıyo gönlü olmuyormuş zart zurt. Ama dinleyecek gibi değilsiniz seviyorum diypsunuz siz inanıp dönecek gibisiniz

Vicdan falan yapma. O yapıyor mu?
Sonuna kadar haklısın.
Onun gibi birini çekecek, annesiyle yaşayacak başka kadın bulamayacağı için seni geri istiyor.
Aciz dengesiz bir adam.
Bırak anasıyla yaşasın . Herkes bedel ödüyor o niye ödemesin.

hersey fotoğrafmı anlamadim ki

Hiç üzülme defolsun

Vallahi anlamıyorum sizin gibi kadınları. Adam sana yapmadığını bırakmamış hala da yaptıkları gün gibi açık vijdan mı yapıyorsunuz. Allah kurtarmış yat kak şüket. O adamdan uzak dur yoksa ömür boyu mutsuz olup yeni başlangıç yapamazsın. Sil aklından.

Yasanmisi bir daha yasamak istiyorsaniz o baska.
Zaten bosanmissiniz kapatin artik o defterleri, haksizsiniz cunku adama hala duzelir mi gozu ile bakiyorsunuz.
Kac yasina gelmis adam, bu saatten sonra duzelir mi hic?
Aklinizi basiniza toplayin, ne kendinizi ne de evladinizi ziyan edin.
Hazir bir adim atmissiniz, neden geri adim atmaya calisiyorsunuz....

O annesini avutsun. Terbiyesiz.

Evet suçlusunuz her şeyi geçtim evliliğin ilk yıllarında şiddet görüp ısrarla bu evliliğe devam ettiğiniz için suçlusunuz. En başta belliymiş neyin ne olduğu. Boşanıp yolunuza bakacağınıza hala uzatıyorsunuz. Dilerim bu adamla barışmaz kendinize yeni bir hayat kurarsınız çocuğunuzla

Vay beeeeee ana kuzuluğunda uç nokta, zirve artık...
İnstagrama anasıyla foto koyuyor, cocugunu koymaya gelince vaktim yok oluyor
Gerci sen de bosanmıs adama beraber fotomuzu koy diyosun o da garip te...

Sadece cocugunu bile koymadan once anasını koyuyor herif .. Ne anaymış arkadaş yaaa...Evlenin ananızla da rahat edin, boylece baska kadın da giremez hayatınıza.. tövbe yarabbi

Gerçi burda kv sinin oğlunu dudaktan öperek sevdiğini söyleyen de olmuştu da ne biliim yaa sosyal medyanı bile ananla fotograflarla dolduruosan, elin kızlarına hiç bulaşma..daha cok yazarım da banlanmayım...ya allah aşkına şu herifleri başınıza musallat etmeyin, hayat kısa hayat güzel ya...Gidip gidip dönmeyin şu heriflere...Allah bilir gece de anasına sarılıp yatıyordur bunlar...ben de yaşadım cok gıcık bi durum bu annecilik....Asla düzelmez değişmez....Bak benim ex sevgilimin anacı olduğunu ben hiç farketmemiştim ama resmen meme emiyormuş desem yeridir...zaten boşanmıştı ve anladım ki boşanmasının sebebi de anasının bunu dolduruşa getirmesiymiş....oğlunun hayatında başka kadın istemiyor bu tipler....beni de istemedi sonra, yüzüme güldü arkamdan doldurdu, yok yere kötüledi...hem de yok yere hüç yere....çünkü oğlunu paylaşmak istemiyorlar...

Son düzenleme:
Eşimi mı yara bandı olarak kullanıyorum. Seviyorum onu başkasıyla düşünemiyorum.. Oda beni bırakamıyor. Bi şekilde düzelir herşey diye.umit ediyorum ama korkuyorumda

Senle fotografını bile anası korkusuna koyamayan biri mi seni seviyor...
Deli edeceksin insanı
Ben ne söylüyorum, kunduram ne çalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…