Cocugumla ortada birakildim, ama ben suclu oldum?

Otelde kalırsa 10 güne 1000lira borç ödeyemem dedi

o zaman fotografınızı koyuyor diye kendisi engelleyen anasının evine gitmeyecek. durduğu yerde duracak. yok hiç kendini sorgulama. önüne bak. ananı babanı utandırma. bak o kendi anasını hiç üzüyor mu? sen neden kendi aileni üzeceksin kendi iradesi olmayan bir sümsük için ?

Evet kendi kuruntun içinbitirdin mutluluk yüzü görme heveslerin kursağında kalsin vs dedi. Ben hayatımla kumar oynuyorum tekrar babamın evine dönemem herşeyi düşünmek.zorundayim. annesiyle gidince bana hicyazmadi annesiyle mutluluk resimleri koydu. Sizi aileniz eşinizle gorusturmese mutluluk fotoğrafı koyabilirmisiniz bana saçma geliyor.

Annesi sonuçta ben kimseden ailesini silmesini bekleyemem. Ama eşini çocuğunu koymaya çekinen adamada nasıl güveneyim. Bana vicdan yaptırıyor durup dururken bitirdin diye..

Kayınvalideyle koca mı kapışılır zaten
Anasıyla otursun boy boy resim koysun işte şimdi
Zırlamasın

Kimse annesini silsin demiyor. Ama eşiniz tavır koymuyor. Dönerseniz daha çok ezdirir sizi.
Ilk wp a fotoğraf koyduğumuzda annesi kavga çıkardı eşim tabir koydu benim ailem karışamazsın dedi görüşmeyi kestiler. Sonra ufka ufak görüşmeye başladılar izinde mecbur oraya kalmaya gitti ondan sonra sanki değişti gibi hissettim ben

Evet belki olur dedim bayada degismisti. Çocuğumuza başkasıyla büyültmektense kurtarırsam yuvamı baba yanında buyur dedim ama en ufak şey gözümü korkutur oldu.
Aynı suyla iki kere yıkanılmaz.
Doğru

Evet yasanmaz ama guvenip geri evlenemeyeceğim.icin sen borç öde ben babamın evinde oturruum dedim değişirsen evlenirim.dedim mesele bu

Yaranızı yara bandı olarak kullanıyorsunuz farkında değilsiniz, seviyorsunuz hala belliki ama sevmek evli olmak anlaşmak demek değildir cips de çok seviyoruz mesela ama zamanla bizi tahrip eder bunu da bilerek yiyoruz yani bu b.ku bile bile yiyorsak nolsa bize müstehak değil midir ?

Eşimi mı yara bandı olarak kullanıyorum. Seviyorum onu başkasıyla düşünemiyorum.. Oda beni bırakamıyor. Bi şekilde düzelir herşey diye.umit ediyorum ama korkuyorumda

Duzrlmeyecegini gormus oldun. Neyse Alkah'tan bosanmissiniz.
Seni suclu cikarmasina sasirmadim. Her ayrilikta kimse ben sucluyum demez. Icin rahat olsun bu adamla yurumezdi. Ikinci kez bu adamla evlensen annesine karsi seni ezdirecekti, mutlu olmayacaginiz kesinmis. Neysrki gercek yuzunu erken gostermis.

Ona göre bir fotograf için onu terkettim. Bugün fotoğraf gibi basit birşey için annesindne çekinen yarın büyük olaylarda beni ezer geçer

Eşimi mı yara bandı olarak kullanıyorum. Seviyorum onu başkasıyla düşünemiyorum.. Oda beni bırakamıyor. Bi şekilde düzelir herşey diye.umit ediyorum ama korkuyorumda

hala eşimi diyorsunuz..
eşiniz değil sıfatı. eş değilsiniz artık.
sevgiliniz olabilir anca..

Boşanmışsınız siz daha bunun farkında değilsiniz.
Böyle gelir böyle gider, 2 gün mutlu olunca her şey düzelmiş gibi geliyordur ama değişen hicbir şey yok kendinizi kandırmayın.
Ben boşanmanıza daha çok sevindim . Yok sayılan diğer kadınların başına darısı diyorum. Şunu da ekleyeyim ondan başkasıyla olamam diyosunuz ya demek ki yerine birini koyunca resim uymuyor bu da sadece bir bağımlılık bir alışkanlıktan ibaret sevmek böyle bir şey değil çünkü

=) mesele fotoğraf değil. Böyle küçük şeyle için annesinin korkusuna şimdiden kaldıran yine aynı seyelri yaşatır düşüncesi
Daha once denemissiniz,en ufak seyde hakaret eden adam sizce duzelmis olabilir mi?

Erkeksiz de yasaniyor,cocuklar babayla ayni evde buyumek zorunda degil.

=) mesele fotoğraf değil. Böyle küçük şeyle için annesinin korkusuna şimdiden kaldıran yine aynı seyelri yaşatır düşüncesi
Ben hayatimda bir sey biliyorsam oda insanlarin ASLA kolay kolay degismicegi.
Bu adam böyle gelmis böylede gider. Simdik sana verdigi sözler sirf seni geri döndürebilmek icin.
Acik acik ona problemin fotoraf degilde senin bu olaylari tekrar yasama korkun oldugunu söyle, söyleki anlasin.
Eger gercekten cok seviyorsaniz iliski terapistine gidin, baska türlü ne bu adam nede sizin evliliginiz düzelmez.
Gerci terapide bu adama ne derece yarar orasi muamma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…