Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben vermek istemiyorum haklısınız çocuğumu o kadına vermek iyi fikir değil gözüm açıldı ama eşim anneme vericem babaannede kalacak yarın alıyorum dedi
Umarım alır.
Gerçekten umarım alır.
Annesi hayatta babası işte çocuk gidip üvey annede zaman geçiriyor. Akıllı işi mi bu? Ya anne ya babada durur. Elin kadının yanında ne işi var. Niyetiniz o kadar açık görünüyor ki. Adam salak mı anlamıyor mu? Koca evde yokken çocuk neden gönderilir? Adam da anlıyor niyetinizi.
Çocuğunuzu istenmeyen konumuna siz sokuyorsunuz. Annesinin bile istemediği biri pozisyonuna sokuyorsunuz.
kocanıza yaptıysanız o çocuğu doğurmasaydınız.
Ben çocuğumu kendime doğurdum. Ben hayatta olduğum süre boyunca da kimseye baksın diye yollamam.

Sen kötü birisin onu kabul et

Ben vermek istemiyorum haklısınız çocuğumu o kadına vermek iyi fikir değil gözüm açıldı ama eşim anneme vericem babaannede kalacak yarın alıyorum dedi

Alsın da gör gününü. Babaanne de kalması daha iyi hiç değilse senin gibi sürekli cocuğu istenmediği eve göndermez. O evden de çıkarırlar seni. Hakettiğin bu.

Gözünde açılmadı bu tepkiyi beklemiyordun ‘ eski eşin yeni eşine nasıl çocuğumu istemezsin diye kavga edecek diye bekliyordun ‘ elinde patladı

Amacın kesinlikle çocuğun değil nasıl fitne fesat sokarım kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değil adam demiş vaktim yok anneme bırakırım mahkeme sana vermis velayet için dava açarsın babasıda böyle birşey söylemiş o evden gidersin cocuguda verirsin sanki bir eşya gibi

musakkak haklısınız veya haksızsınız bilemem, o kısımlara girmenin de şu an itibariyle bir manası yok ama eski eşiniz ve siz çocuğunuzun psikolojisini etkiliyorsunuz yapmayın bunu.
Bir taraf evlenmiş kadın çocuğu evde istemiyorum diye bağırınıyor, bir taraf da siz sizin tabirinizle “eşek gibi bakacaksınız” diyorsunuz, olan evladınıza oluyor.

Evladınız bu yaşadıklarını aklının bir köşesine not ediyor, şu an küçük diye sesi çıkmıyor ama ergenliğe girince acısı çıkar, yine üzülen siz olursunuz yapmayın.

Eviniz nafakanız varmış, ki boşanırken olması gereken de bu, çocuğunuzla huzurlu bir hayat sürün, babası olacak adam da gelsin alsın çocuğunu ilgilensin ama illa evlerine gitsin diye zorlamayın çocuğunuz zarar görür yazıktır.

EskiEşime yaranmak için başta sesini çıkarmamış olabilir bağırıyor istemiyorum çocuğunu diye şimdi
Neden yalnız kalsın çocukla hanımefendi. Babası varken gelip gitmesine bir şey demezdi muhtemelen. Siz kadınla çocuğu tek bıraktığınız için istememeye başlamış.
Babasının evinde istenmeme sebebi sizsiniz.
Siz efendi olsaydınız pazarları gideceği bir baba evi olurdu. Annesi olarak sizin eseriniz.
Kadın belki çocuğu sevecekti. Sayenizde çocuktan da bıkmış.
Çocuğu koparan sizsiniz.

“Tamamen verme fikri oluştu bu insanlara müstahak tek başıma yapmadım.” Bu cümleleri bir anne yazamaz ya…

EskiEşime yaranmak için başta sesini çıkarmamış olabilir bağırıyor istemiyorum çocuğunu diye şimdi
Eski esin kadına yaranmaya çalışmıştır çocuk haftada bir gelecek merak etme diye ne bilsinler sen çocugu sırf onların üstüne atmaya çalışacaksın.

Eski esin kadına yaranmaya çalışmıştır çocuk haftada bir gelecek merak etme diye ne bilsinler sen çocugu sırf onların üstüne atmaya çalışacaksın.
Balayındalardı telefonları kapatıp gittiler çocuğum hastalandı aradım ulaşamadım geldiklerinde eski eşim özür diledi kötü hissetti çocukla vakit geçirmek istedi eve onlarda istedi sonra cocugu ama kadını bilemem içten içe

Kadın Ver çocuğa ben bakacağım dese ona da olay çıkaracaksınız
Sizin derdiniz fitne sokup huzursuzluk vermek
hiç boşuna kötü değilim ben demeyin
Kadın toy bakabileceğini sanmıyorum 27 yaşında ilk evliliği oğlum ona ismiyle hitap ediyormuş bana x abla demelisin demiş

Herkesin beyni sizin gibi fesatlığa çalışmıyor hanımefendi. Kadın siz huzur vermediğiniz ve vermeyeceğiniz için çocuğu istememiş çok net. Kimseye bir mecburiyeti olmayan kadın nasıl şimdi istemediyse daha önce de istemezdi ne diyecekti çiçeği burnunda yeni eşi kadının kabul etmeyecek miydi? Kişi kendinden bilir işi allah bilir kimlere nelere yaranıcam diye neler yaptınız da şimdi herkesi herşeyi böyle değerlendiriyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…