Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Latte okumus doktor olduguna gore senin karneler hep takdirdir. Anne baba beraber geliyor muydu her karne donemi , sirrin o mu , konu sahibi buyuk sirri mi cozmus?😂😂
ay lisede bir kere bile takdir alamadım okulu sondan 10. olarak bitirdim :KK53:
anne babanın karne gününe geldigini de burda duyuyorum,
çocuk okula gidip alsın karnesini
iki tarafta ayrı ayrı kutlar olur biter ama
ben konu sahibinin kocasının derdindeyim şu an artık nasıl bir vazgeçilmez bir adamsa fjdkkd
merak ediyorum konu sahibi resmini filan atsa keşke :KK53:

Koleje gidiyor gösteri yapıyorlar karne alırken anne baba olarak gitmemiz normal değil mi

Canım sence bu mümkün mü? İnsanların işi gücü var. Kaç tane çalışan anne kaç tane çalışan baba nasıl öyle izin alsın rahatlıkla. Çok zor dediğin.

Sen galiba çalışmıyorsun. Tüm masrafınızı eski eşin mi ödüyor?

Konu sahibinin acilen psikolojik destek alması gerek.

İlk başta artık evli olmadığınızı ve eski eşinizin sizinle değil sadece çocuğunuzla ilgilenmek zorunda olduğunu bilmelisiniz.

Tabii ki de 3 kişilik yemekleriniz, gezileriniz olmayacak, sonuçta artık eski eşiniz evli.

Çocuğunuza sadece eski eşiniz bakmakla yükümlü.
Eski eşinizin yeni eşi çocuğunuza kesinlikle bakmak zorunda değil.

Bekar erkeklerin suyu mu çıktı, çocuklu adamla evlendi demişsiniz. Bu onların hayatları, sizi bunların hiç biri ilgilendirmiyor.

Çocuğu bana attılar, kendileri mutlu yaşıyorlar kafasından çıkmalısınız.
Siz eski eşinizin yeni evliliğini, mutluluğunu hayatını çok açıkça kısanıyorsunuz.

Hem çocuğunuzun vekaletini onlara vermeyi hem de eski eşinizin evinde oturmaya devam etmeye çalışıyorsunuz ki mutlu olmasınlar.

Yaptığınız çocuğunuz için gerçekten çok yanlış, hiç sağlıklı düşünemiyorsunuz. Siz onların hayatlarına dahil değilsiniz öncelikle bunu kabul edin.

Eski eşiniz çocuğunuz için maddi yardım ve ev tahsis etmiş. Babalık görevlerini yapıyor, çocuğuyla zaman geçiriyor.

Acilen psikolojik destek alın, onların hayatlarına değil kendi hayatınıza odaklanın.

Ben de liseye kadar koleje gittim hep valla degil karne gunu, 23 nisan gosterisinde bile herkesin anne babasi gelmezdi. Hic de oyle bir zorunluluk yok
Benim babam kaça gittiğimi bilmezdi asgahaj gidip günlüğüme yazıcam şimdi. Ayrı da değillerdi üstelik.

ya gidebilirsiniz bence de
ama adam istemiyorsa ne yapacaksiniz
siz gideceksiniz, babanın işi vardı diye çocuğunuz yanında olup onu destekleyeceksiniz
bosveriin şu adamı artık
Adam da istemiyorum dememiş ki zaten çalışıyorum demiş. Hafta sekiz gün dokuz izin alırsa kolejde nasıl okuyacak çocuk? Hiç düşünmüyor gözünü hırs bürümüş

Ben de liseye kadar koleje gittim hep valla degil karne gunu, 23 nisan gosterisinde bile herkesin anne babasi gelmezdi. Hic de oyle bir zorunluluk yok
Biz de öyle.Annem babam ayrı olmadıkları halde gelemezlerdi.İkisinin de işi gücü vardı.

Herkes cocugunun her karne alisinda anne baba birlikte mi gidiyor? Adam yanina gelsin diye hicbir firsati kacirmiyorsun ya inanilmaz 🤣
Valla evliyim 2 de çocuğum var kızım 4. Sınıfta ya eşim gitti ya da ben hiç bir araya gelip gitme fırsatımız olmadi bir de oğlum var ya ben kızıma gittim eşim oğluma ya da tam tersi hiç aynı anda gidemedik karne almaya ama mecburmusuz şu an öğrendim 😂😂😂

ay lisede bir kere bile takdir alamadım okulu sondan 10. olarak bitirdim :KK53:
anne babanın karne gününe geldigini de burda duyuyorum,
çocuk okula gidip alsın karnesini
iki tarafta ayrı ayrı kutlar olur biter ama
ben konu sahibinin kocasının derdindeyim şu an artık nasıl bir vazgeçilmez bir adamsa fjdkkd
merak ediyorum konu sahibi resmini filan atsa keşke :KK53:

Boylelerinin kocasi da standart Turk erkegi oluyor.

Eskiler bilir burada bir Okyanus vardi ayni adamla 3 defa falan evlenip bosanmisti. Hatta bu kisi gibi adam baskasiyla evleniyken kocam da kocam derdi baskasinin esine. Sebebi de onlarin ortak cocugu varmis adam onun hakkiymis diger kadinin cocugu yok diye. Neyse 🤣 Onu facebooktan bulmuslardi ben de bakmistim.

Yemin ederim kadin su gibi o kadar guzel. Adam yaninda babasi gibi duran, asla yakismayan bir cift. Ama kadin oldu kocam da kocam diye. En son kesin bosandim diyordu adam baska birinden cocuk yapip cocugu kaybedince onu da bosayip okyanusa geri donmus, okyanus da kabul etmis. Cok mutluyuz esim cok pisman diyordu hala. Bu kadin adami baskasiyla yatakta bile basmis dusun.

Bazi kadinlar cok garip ya , cok anlasilmaz

Adam da istemiyorum dememiş ki zaten çalışıyorum demiş. Hafta sekiz gün dokuz izin alırsa kolejde nasıl okuyacak çocuk? Hiç düşünmüyor gözünü hırs bürümüş
ha o kısmı okumadım yani eski eşi ile bir arada olmamak içinde gitmeyebilir bir şey diyemem
o zaman yılda iki kere bir kere anne gider bir kere baba

Canım sence bu mümkün mü? İnsanların işi gücü var. Kaç tane çalışan anne kaç tane çalışan baba nasıl öyle izin alsın rahatlıkla. Çok zor dediğin.

Sen galiba çalışmıyorsun. Tüm masrafınızı eski eşin mi ödüyor?
Eski eşimin kendi işi o yüzden gelebilir bir saat sıkıştırabilirdi iş arasına

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X