Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adami da bi holding patronu yapiyosunuz, bi g.tu acik hint fukarasi bi karar verin be vxgxgxg
Musakkanın dediği eski eşi çooook para kazanan sadece pazar günü izni olan birisi. Ama adam ev bile alamamış. Kayınpeder bunlara ev vermiş. Ev kira derdi olmamış. Nerde bu paralar o zaman. Şimdi de yeni eşin evine taşınmış.

Kullanıyorlar işte.O da bekliyor bir ümit o gelini sevmiyorlar beni seviyorlar diye.

Musakka istemedikleri bir şey yapsın bak napıyorlar. Zaten bunların evlenmesi kayımvalidr istemiş hızlıca evlendirmişler. Demek kızı gördüler böyle evinde oturacak biri, masrafı yok hop evlendirdiler.

Adamin bi pazar izni yok. Adam sirketin sahibi, pazar calismiyo

Şİrketi mi varmış? Müşterileri oluyor dedi. Bu yeni eşi bunun müşterisiymiş öyle tanışmışlar. Bence esnaf gibi dükkanı var adamın. cumartesi de iş başında.

Mobilyacı değil
Otogalerici değil.
Kuruyemişçi falandır belki.

Köfteci bence

Oto tamircisidir belki de kadının araç arızası olmuştur ordan tanışmışlardır. Belki de kışlık teker takarken kaynaştılar

Susayım belki kendince haklıdır dedim. Yok anam.
Bir şey istemedi diye aile bağları zayıf, beleşe mi gelmiş oldu? Kadın kendini mal olarak görmemiş işte ne güzel. Sen zaten kaynana kafalısın. Onlarla anlaşman çok normal. Ama erkeklerden gram anlamamışsın. Adam senden sonra yeni eşi için; ne kadar tok gözlü, aşk kadını diyordur.
Sana şu aklı da verdiler di mi; eşinle sevişirken her yerini görmeyecek, bir paçan ayağında olacak. Baksana düşkün adamı reddedip durmuşsun. Çok işe yaramış o eski kafa kadın kafaları.

Musakka istemedikleri bir şey yapsın bak napıyorlar. Zaten bunların evlenmesi kayımvalidr istemiş hızlıca evlendirmişler. Demek kızı gördüler böyle evinde oturacak biri, masrafı yok hop evlendirdiler.
Ava giderken avlanmak.

bunlar senin hayal gücün değilse ben de bir şey bilmiyorum muhtemelen kadınla alakalı düşündüklerin bunlar ki doğru da olsa yanlış bir şey söylememiş, üzgünüm ama ben yengeciyim musakkacım

Oto tamircisidir belki de kadının araç arızası olmuştur ordan tanışmışlardır. Belki de kışlık teker takarken kaynaştılar

Yaa öyle olsa adam da iyi para olur. Ev alırdı. Bu adam yaklaşık 20 senedir çalışıyor olsa, babadan hazır ev var, yinede bi ev alamamış. Musakkayı da öyle gezdirmemiş, tatillere gitmemiş. Kesin oto tamircisi değil.

Bence eşte gezecek vizyon yok. Tatil mi altın bilezik mi dese bilezik diyecek hava alıyorum ben. Ondan şimdiki eşine harcıyor da olabilir

Hareket ve davranış çık yanlış bende evlendim benimde eşimin çocukları canları istediğinde geliyor kalıyorlar canları ne istese yapıyorum hazır varsa zaten yerler benide rahatsız etmezler kendileri çok efendi çocuklar 7 yaşlarından beridir şuan 16 19 yaşlarında gelip giderler beni de severler anneleri umrumda değil çocukların günahı yok ama ben çocuğumu asla göndermem neden siye sorarsanız güvenmiyorum kendilerine

Yapmayadabilir yani köfte bazen ben kızıma da evde ne yemek varsa onu yiyeceğiz diyorum. Eşek gibi bakacaksın nedir yahu kadın istemese çocuk eve adımını atamaz inan ki ev kadının adam içgüveysi gibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…