İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

inşallah canım ya, 40 porsiyon hazırlamak çok zor oluyo, aşçı değiliz ki biz. aslına bakarsan bence oğlunun alışkanlığı süper, şekerin tatlının kime ne faydası var, alışmamış, çok iyi olmuş bence

Offf 40 kişi dile kolay ve öğretmen karar veriyor.Kusura bakma canım ama sizin öğretmen abartmış.İnsan kendi karar verse ya neyi iyi yapıyorsa onu yapar.
Chess cim maalesef alışkanlığı süper değil.Çikolatalı ekmek yemediğine bakma iş şekere,çikolataya geldimi sever.Ama elimden gelenin en azını vermeye çalışıyorum.

amin canım amin gerçekten çocuklar çok çaba sarfediyor dediğin gibi işallh bu çabalrının karşılığını alırlar
evet malasef öğretmenimizde aynı şeyi söylüyor gerçekten sisitem bunu gerektiriyor o nedenel kendisi de evde bol bol test yaptırın diyor. çocuklar test sistemine alışmalılar diyor çünkü bundan sonra hayatalrı test olacak bu sınavlarda da okudukalrını anlayabilmeeri için de bol bol kitap okutun diyor. çok şükür bunlardan yana hiç sıkıntımız yok pazar günü topalntımız vardı öğretmenimizde çok memnun oğluşumdan ayberk için bişey söylememe gerek yok diyor :nazar: işallah hepimiz evlatalrı hep böyle devam ederler:nazar:
amin bitanem amin
kuzucuğuna nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::KK19:

hanımlar siizn çocuklarınızın beslenme saati nasıl oluyo, öğretmen karışıyomu, toplumu, serbest mi nasıl

canım bizim herkes kendi hazırlıyor.

bizde öğlen yemeği var o nedenle ara öğün olarak kek+ süt
poğaca + süt gibi basit şeyler koyuyorum.:KK34:

peki ben naptım sorumlu öğretmen bugün ödev vermedim gidin bol bol oynayın karda ,dinlenin gelin dedim

bi de bugün son derste farkettim ki hiç oturmadım çocuklar artık otursana öğretmenim yorulmadın mı dediler ,derslerde hiç oturmuyorum ben eve gelince pestilim çıkıyor

2 dersim boştu gerçi ama gene de 4 saat da az değil ya kendimi kaybediyorum sanırım sınıfta

çocuklar seviyor beni ben de onları hayırlısı bakalım

cevaplarına teşekkürler kızlar, tek garip beslenme bizimkiymiş, öğrenmiş oldum, inşallah seneye değişir.

bizim şehir kar buz, sizlerde durum nasıl, gerçi kar pek yağmadı bu sabah ama, buzlanma felaket

Merhaba,
Dün sabahtan beri yağan kar yüzünden okullarımız tatil oldu.Hala kar devam ediyor.
Sevindim ben bu tatile.Burnu tıkalı gibi oğluşun,hiç değilse bir gün dinlenip toparlar biraz.

hanımlar siizn çocuklarınızın beslenme saati nasıl oluyo, öğretmen karışıyomu, toplumu, serbest mi nasıl

valla biz de de herkes kendisi getiriyoyiyeceğini zaten beslenme saatini de kaldırıdlar bu sene çocuklar istedikleri tenefüste yiyorlar. zaten öğlende yiyip gidiyor evden akşama kadar da çok acıkmıyor biz de yanına süt poğaça biskuvi kek meyve tarzı atıştırmalık şeyler koyuyoruz
sisiznki gerçekten çok zormuş canım ya insan nasıl o kadar çocuğa bişeyler hazırlar ee bizim gibi çalışan anneler nasıl yapıyo bir de söylediğine göre hep ağır şeyler dolmalar sarmalar falan herkes yapamaz ki onalrı işallah değişir seneye de siz de rahat edersiniz

cevaplarına teşekkürler kızlar, tek garip beslenme bizimkiymiş, öğrenmiş oldum, inşallah seneye değişir.

bizim şehir kar buz, sizlerde durum nasıl, gerçi kar pek yağmadı bu sabah ama, buzlanma felaket

biizm de canım kar durdu ama yollarda buzlanma çok olduğu için bugün tatil oldu okullar evde yani oğluşum bugün okul yok

valla bizde bekledik tatil olur mu diye ama yok, gerçi havalar ısıncakmış artık, kar tatilini unutalım:KK1:

valla bizde bekledik tatil olur mu diye ama yok, gerçi havalar ısıncakmış artık, kar tatilini unutalım:KK1:

günaydınlarrrrrrrr

valla sabah itibari ile yine kar yağışı başaldı bakalım bugün de tatil olacak mı daha ses seda yok

milliyetin haberine göre yasa geçmiş ve seneye uygulanmaya koncakmış, bizimkilerde etkilencekmiş, 4. sınıf son, en azından beslenmeden yırtcaz bi sene önce:KK53::KK53::KK53:

merhaba kızlar benim kuzucuk bugünkü deneme sınavında 50 soruda 4 yanlış yapmış sorular o kadar kolay ki anlatamam:KK9::KK9::KK9:
hayat bil 0 yanlış
Türkçe 2 yanlış
matematik 2 yanlış

bu kez deyim yerindeyse hapı yutmuş:KK1::KK1::KK1:

bugünün diğer haberi ise şu ; Bilsemin yaptığı sınavın 1. etabını kazanmış:KK34:

Tebrik ederim farmasi canim benim oğlumda girecek bu sınava öğretmeni istiyor gecen sene 60 puan almıştı bu baraj kaç puan haberin varmış senin bide ne tür sorular soruldu acaba

Tebrik ederim farmasi canim benim oğlumda girecek bu sınava öğretmeni istiyor gecen sene 60 puan almıştı bu baraj kaç puan haberin varmış senin bide ne tür sorular soruldu acaba

merhaba canım ben sınava deneyim olsun diye gönderdim
sınavın içeriği hakkında detaylı bir bilgim yok zira oğlanı eşim götürdü kuzucuğa sordum ne oldu neler oldu diye anne soru soruluyor süre veriliyor diğer soru için tekrar yeniden süre başlatılıyor dedi.
eşime sordum konuştun mu oradakilerle diye hiçbir şekilde konuşmuyorlar çocuğu içeriye alıp sınava tabi tutuyorlar çocuğunuza sorun diyorlarmış

daha çok şekiller ya da kelime verilip çağrıştırdıkları sorulmuş anladığım kadarıyla matematik işlemi yaptırılmış.

benim kuzucuğa birşey soruyorum ağzından kerpetenle anca alıyorum lafı aslan gibi kükreyip duruyor anlamıyorum bazen bu çocuğu :KK53::KK53:
hiç bize kaç aldığını filan söyleyen yok sadece bilsemin sayfasında öğretmeni görmüş haber verdi ben de girdim bireysel inceleme hak kazandınız diyordu :KK34:

Chees karamuk melda farmasi gul zeliş sultan hanım nasılsınız

merhaba canım ben sınava deneyim olsun diye gönderdim
sınavın içeriği hakkında detaylı bir bilgim yok zira oğlanı eşim götürdü kuzucuğa sordum ne oldu neler oldu diye anne soru soruluyor süre veriliyor diğer soru için tekrar yeniden süre başlatılıyor dedi.
Eşime sordum konuştun mu oradakilerle diye hiçbir şekilde konuşmuyorlar çocuğu içeriye alıp sınava tabi tutuyorlar çocuğunuza sorun diyorlarmış

daha çok şekiller ya da kelime verilip çağrıştırdıkları sorulmuş anladığım kadarıyla matematik işlemi yaptırılmış.

Benim kuzucuğa birşey soruyorum ağzından kerpetenle anca alıyorum lafı aslan gibi kükreyip duruyor anlamıyorum bazen bu çocuğu :KK53::KK53:
Hiç bize kaç aldığını filan söyleyen yok sadece bilsemin sayfasında öğretmeni görmüş haber verdi ben de girdim bireysel inceleme hak kazandınız diyordu :KK34:

sınav değil o canım test soru yok şekiller tamamlamalar çağrışımlar falan
tebrikler
belliydi ki senin oğlun ,ben bile şaştım kaldım o çözdüğü testlere ,ben kpss çalışırken o kadar soru çözemiyom :KK53:

Teşekkür ederim seyyahalemi hanım siz nasılsınız?
Ankara'da iki gün okullar tatildi.Bugün oğluma ve arkadaşlarına kurabiye sözüm vardı.
Onları götürdüm ve öğretmenle birebir konuşma imkanım oldu.
Öğrenci olarak oğlumdan,veli olarakta benden çok memnun olduğunu söyledi.
Matematik kitabında onluk bozarak çıkarma işlemlerinin olduğu sayfada kitaptan kaynaklı bir hata
varmış ve koskoca sınıfta bunu sadece oğlun farketti dikkati güzel dedi.Oğlum adına mutlu oldum sınıf adına üzüldüm.

merhaba canım çok şükür iyiyim , umarım sen de iyidindir.:KK19:
sınav değil o canım test soru yok şekiller tamamlamalar çağrışımlar falan
tebrikler
belliydi ki senin oğlun ,ben bile şaştım kaldım o çözdüğü testlere ,ben kpss çalışırken o kadar soru çözemiyom :KK53:

çok teşekkürler canım:KK19:

sınıfımız çok iyi at başı gidiyorlar artık rakipleri hiç de hafife alınacak cinsten değil bunun farkında neyseki :KK1::KK1:
ama gene de çocuk ne yapsın şimdiden sınav stres öffff öfff dünyanın sonu mu gelir değil mi ?:44::44::KK23::KK34:

saol canım seni sormalı, şimdi sen seneye extra mini mini birleri okutacaksın öylemi:KK53::KK53:

sonunda havalar ısınmaya başladı hanımlar, valla ilkbahar başka, genelde yorgunluk verdiğinden şikayet edilir ama bende tam tersi

meldam hiç uğramadın son yazdığından sonra, umarım iyisindir

Son düzenleme:
X