İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

sizin ve diğer arkadaşlarında dünya kadınlar günü kutlu olsun:13::13:

merhaba hanımlar güzel bir hafta başlangıcı olsun inşallah bugün.:KK16:

hoşgeldin meldam, umarım daha iyisindir. trafik kazası mı canım, haberler falan deyince...
hayır canım babam düzenli sağlık icin yürüyüş yapardı.yolun ortasında kalp krizi gecirdi .ölüm anı saniye saniye cekilmiş
günaydın hanımlarrr:nazar:
meldam canım hoşgeldin merak etmiştik seni umarım biraz daha iyisindir

iyi olmaya calışıyorum canım

öğretmen logo yapılmasını istemiş. cocuklar kendileri cizip yapsın demiş . nasıl birşey yapacağımı bilemiyorum
sizden fikir almak isterim

öğretmen logo yapılmasını istemiş. cocuklar kendileri cizip yapsın demiş . nasıl birşey yapacağımı bilemiyorum

logo derken neyle alakalı canım, sınıf logosu mu? 2 A logosu falan gibi mi?

canım bi de siz şu eletroy sistemini kaça aldınız, öğretmene önermeyi düşünüyorum ama fiyatı makulse tabii

Selam hanımlar;

Bir süre paylaşım yapamayabilirim...
İşe başladım...
Yeni bir iş, adaptasyon, düzen oturtma biraz zamanımı alacak gibi...
Kuzucukları öpüyorum ve umarım hep başarılı, sağlıklı ama en önemlisi çoook mutlu olurlar...
Fırsat bulduğumda yine buradayım ama...
Öpüyorum hepinizi...:KK19:

Arkadaşlar merhaba nasılsınız?
Burada okudukça bizim niye deneme sınavımız olmuyor diye düşünüyordum.
Bugün öğretmenle konuştum ve Perşembe günü okuldaki bütün 2.sınıflar için deneme
sınavı olacağını öğrendim.Merak ediyorum oğluş nasıl bir sonuçla gelecek acaba...
İlk sınav olduğundan mıdır nedir ben çok heyecanlıyım.İnşallah başarılı olur.
Hoşçakalın...

Selam hanımlar;

İşe başladım...
Kuzucukları öpüyorum ve umarım hep başarılı, sağlıklı ama en önemlisi çoook mutlu olurlar...

ne güzel canım, hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar inşallah:13::13:

Bugün öğretmenle konuştum ve Perşembe günü okuldaki bütün 2.sınıflar için deneme
sınavı olacağını öğrendim.Merak ediyorum oğluş nasıl bir sonuçla gelecek acaba...
Hoşçakalın...

İlk olunca heyecan normal tabii, inşallah güzel bir sonuç oğlun
:13::13:
bizde de en azından bir tane olsa keşke

günaydın hanımlarrr
tubasultan hayırlı olsun canım yeni işin bol kazançlar işallah
bizimde bugün ilk defa ortak sınavımız var akşamdan beri bir heyecanlıyız ki sormayın yatağa yattı uyuyacak heyecandan uykusu gelmiyomuş halbuki sınıfta hergün test oluyorlar bakalım sonuuçlar naıl gelecek ben de merak ediyorum

günaydın hanımlarrr
bizimde bugün ilk defa ortak sınavımız var akşamdan beri bir heyecanlıyız ki sormayın yatağa yattı uyuyacak heyecandan uykusu gelmiyomuş halbuki sınıfta hergün test oluyorlar bakalım sonuuçlar naıl gelecek ben de merak ediyorum

başarılar canım,:13::13: en azından ortak sınav olsaydı bizimkiler de ya, o da yok, nasıl iş anlamadım, şimdi öğretmene sorsak sorduğumuza sormuşumuza pişman eder, en iyisi ses etmemek:KK53::KK53:

başarılar canım,:13::13: en azından ortak sınav olsaydı bizimkiler de ya, o da yok, nasıl iş anlamadım, şimdi öğretmene sorsak sorduğumuza sormuşumuza pişman eder, en iyisi ses etmemek:KK53::KK53:

sağolasın canım bizimde olmuyodu aslında sormuştum ben öğretmen yapmıyacağaız diyordu akşam söyleyince şaşırıdm ben de bakalım olsun görücez sonuçları

logo derken neyle alakalı canım, sınıf logosu mu? 2 A logosu falan gibi mi?

canım bi de siz şu eletroy sistemini kaça aldınız, öğretmene önermeyi düşünüyorum ama fiyatı makulse tabii
canım logo istediğiniz herhangi bir şey olabilir dedi kendi logonuzu yaratın demiş. bilgisayardan çıktı yapsam kolay ama iş çizim olunca zor.. Elektroy kişi başı 100 tl olarak aldık beşinci sınıfa kadar kullanılacak .Bir defa verdik o parayı. genel değerlendirme yapıyor sınıf başarısını ölçüp yeni konulara öyle geciyor. ödev kontrolüde oradan yapılıyor .
Selam hanımlar;

İşe başladım...
yeni işin hayırlı uğurlu olsun bol kazanclı olsun
Hoşçakalın...
inşallah iyi bir sonucla gelir başarılar
günaydın hanımlarrr
başarılar diliyorum

Selam hanımlar;

İşe başladım...
hayırlı uğurlu olsun işin, bol bereketli kazançlar dileğiyle canım:KK19:
günaydın hanımlarrr
Allah zihin açıklığı versin kuzucuğa ,başarılar dilerim:KK19::nazar::nazar:

kızlar benim kuzucuk coşku yayınları sınavında 22 . olmuş 50 soruda 4 yanlışla
günahları boynuna karşı şubenin sonlarda gezen çocukları ilk 10 içerisine dolmuşlar sınıfımız gerçekten çok başarılı karşı şubeye göre ama nedense bu zamana kadar yapılan sınavların hiçbirinde bizim şubeyle başabaş mücadele verememişlerdi.
ikizleri olan bir bayan veli var oğlu bizim şubede kızı diğer şubede bizim öğretmene telefonda hocam benim kızın matematikten 1 yanlış çıkarması mümkün değil bu başarı benim kızıma ait olamaz demiş:KK34:

kısacası öğretmenimiz ve sınıfı oldukça başarılı ve bu durum da bazılarının hoşuna gitmiyor bizim hocanın aleyhinde olanlar sınavda koalisyon kurup çaprazlama birbirlerinin sınıflarında gözetmenlik yapıp soruları öğrencilere ima etmişler galiba :KK9::KK9::KK9:
neyse bu tip basitliklerle şimdilik mutlu olmayı denesinler bakalım :KK1::KK1::KK1:

iyi haftalar hanımlar, sesiniz solunuğunuz çıkmıyo ya:26:

yorgun argınım kendi adıma

hayır canım babam düzenli sağlık icin yürüyüş yapardı.yolun ortasında kalp krizi gecirdi .ölüm anı saniye saniye cekilmiş

iyi olmaya calışıyorum canım

şu şey miydi yoksa sigorta parasını almaya giderken düşen biri vardı o muydu acaba ne desek boş işte allah gani gani rahmet eylesin
öğretmen logo yapılmasını istemiş. Cocuklar kendileri cizip yapsın demiş . Nasıl birşey yapacağımı bilemiyorum

bence oğluna bırak onlardan daha yaratıcı fikirler çıkıyor 3 boyutlu falan olacaksa köpükle yapabilirsin

selam hanımlar;

bir süre paylaşım yapamayabilirim...
Işe başladım...
öpüyorum hepinizi...:KK19:

hayırlı olsun mesleğin kendi işin mi severek yaptıktan sonra ne mutlu şey çalışmak istediğin bi iş miydi

arkadaşlar merhaba nasılsınız?
Bugün öğretmenle konuştum ve perşembe günü okuldaki bütün 2.sınıflar için deneme
sınavı olacağını öğrendim.merak ediyorum oğluş nasıl bir sonuçla gelecek acaba...
Ilk sınav olduğundan mıdır nedir ben çok heyecanlıyım.inşallah başarılı olur.
Hoşçakalın...

öle bişey olsa hiç heyecanlanmam sonucu biliyorum çünkü :KK52:

başarılar canım,:13::13: En azından ortak sınav olsaydı bizimkiler de ya, o da yok, nasıl iş anlamadım, şimdi öğretmene sorsak sorduğumuza sormuşumuza pişman eder, en iyisi ses etmemek:KK53::KK53:

chess hep beraber sizin hocayı dövelim şaka şaka şiddete hayır bence arası iyi olan biri sorsun ya böle muallakta olmaz
siz daha 1. Dönem ara karnesini bile almadınız :KK53:

X