İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

karamukcuğum kötü şeyler yaşamışsın ama kalbin rahatlamış sonuclar güzel cıkmış inşallah bebişinisağ salim sağlıkla kucağına alırsın

chess ne oldu canımm bu topikte birşey göremedim ben :44::44:
hepimiz senin yorumlarını seni cok seviyoruz kendini özletme gel

Geçmiş olsun.Allah sağlıklı,sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin.

çok sağoalsın canım rahatladım vallahi her yerine bakıldı tepeden tırnağa ben şimdiye kadar öyle bişey görmedim tırnağının ucuna kadar her detayına baktılar bebeğin bir de bana videosunu verdiler renkli yüzünün aynı abisine benziyor minik paşam
ya ben de chesse onu sordum noldu diye ama bu topikde değilmiş başka topikde gördüm ben ne olduğunu

Karamuk canım çok geçmiş olsun...
Chess canım herşeye takılırsak hayat zor olur boşver sen bakma kimseye...
Herkes senin kadar dikkat etsin yazdıklarına senin üzerine alınmana gerek yok...
Sensiz olmaz burası...

Hanımlar ben Chess arkadaşa herhangi bir şey söylemedim. Sadece Türkçe kurallarına uyalım dedim ama görüyorum ki yanlış anlaşılmış.
Art bir niyetle söyleyecek olsam ya mesaj atardım ya da yorumundan alıntı yapardım.
Kırdıysam özür dilerim kendisinden...

Merhaba arkadaşlar
Şu an Ankara da yoğun bir kar yağışı var.Meteroloji sabaha kadar devam edip yarında gün içinde yağacağı açıklaması yaptı.Okullar tatil olur mu acaba dedim ama bir açıklama yok.Böyle devam ederse yarın göndermeyi düşünmüyorum.Sizin orada havalar nasıl?Bu sene kış bana çok uzun geldi gerçi ayın 20 sinde ilk cemre düşüyor.Havalarda ısınmaya başlıyor.Baharı çok özledim.
İyi geceler.

valla burda da yoğun bir kar yağışı var ama hala bir açıklama yok okullar için heralde gideckelr bizimkiler şimdilik öyle gözüküyor.

bende ilk kez duyuyorum her şey nasıl gelişip ilerliyor .yakışıklılar birken iki oldu
biz bugün dört mevsimi yaşıyoruz.sabah sicim gibi yağmur vardı :18::18:şimdi günlük güneşlik

bende ilk kez duyuyorum her şey nasıl gelişip ilerliyor .yakışıklılar birken iki oldu

biz bugün dört mevsimi yaşıyoruz.sabah sicim gibi yağmur vardı :18::18:şimdi günlük güneşlik

aynen canım biz de ilk gördük işallah allahın izniyle iki yakışıklım olacak yakında

valla burda da yoğun bir kar yağışı var ama hala bir açıklama yok okullar için heralde gideckelr bizimkiler şimdilik öyle gözüküyor.

Sabah ikna edemedim,gitmek istedi.Öğretmenimizin sadece birkaç tenefüse çıkaracağını bildiğimden ben de gönderdim.

chess cnm özel mj yazamadım buradan belirtmek istedim
aramıza dön biz senin yorumları cok önemsiyoruz seni cok seviyoruz. bizim icin değerlisin burada hepimiz bir aile olduk .en kısa zamanda gel canım

canım çok geçmiş olsun Rabbim hayırlı zamanda miniği kucağına versin

pazar günü deneme sınavı sonuçlarımız 46 soru 0 yanlış

30 matematik sorusu 0 yanlış
9 hayat bil 0 yanlış
7 Türkçe 0 yanlış

saolun kızlar çok şekersiniz çok değerlisiniz, 2 gün ayrı kalabildim zaten

saolun kızlar çok şekersiniz çok değerlisiniz, 2 gün ayrı kalabildim zaten

hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmmmm
kimseye kızıp gitmeye kalkma sakın bir daha
mesele neydi tam olarak bilmiyorum ama hayatta herşeyi kafaya takma canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…