İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

Evet okulda büyük bir ihtimalle karar almışlar ve girmeye karar vermişler.Bayram dönüşü olacak bütün çocukların eksiksiz olmasını istiyor öğretmenimiz.Bugün optık okumalı testleri gösterecekmiş o konuda bir kaygım yok diyor.Ben geçen senelerde sanki bu konuda araştırma yapıyorsun diye aklımda kalmış.

özür dileyerek konuya dahil oluyorum ama

önce okuldaki 2. sınıflar deneme sınavı oluyorlarmış (yani bizim öyle oldu)

aralıkta da il genelinde olacağı söylendi ama öğretmenden duymadım arkadaşlar söyledi...

valla arkadaşlar keşke bizde de olsa ama sanırım bizim okul karşı şimdiden deneme sınavına, tamam erken belki ama hırs yapmadan sonuna ödül ceza koymadan bi yapılsa bizde çocuğumuzun durumunu daha objektif görebilirdik, iyi olurdu bence

Rica ederim canım ne demek konuya dahil olmak burda herkes görüşünü söylerse bilgilerimizden faydalanırız.Bizim öyle olmadı belkıde kaynak kitapları var onların sınavlarından oldularsa bilmiyorum ama bayramdan sonra il geneli dedi Bugün bir öğrenci şehir dışına çıkacakmış dönüşü hafta sonuna rast geldiği için kızıyordu veliye

Ayrıca hangi yayınevinin olduğunuda öğrendim acaba diyorum yaprak testlerden alsamda tatilde çalıştırsam en azından soru stillerine aşina olur.

Ayrıca hangi yayınevinin olduğunuda öğrendim acaba diyorum yaprak testlerden alsamda tatilde çalıştırsam en azından soru stillerine aşina olur.

valla canım ben senin yerinde olsam kesinlikle alırım, optik formlu olanlardan alırım hatta, tatil uzun, bence çok kasmadan tatlı tatlı yaptır, çalıştır, inşallah güzel bi sonuç alır, özgüveni daha bi güçlenir:13:

Bugün tam 5 kırtasiye gezdim ama optik formlu olanlardan yok malesef hatta kırtasiyeci saf saf yüzüme baktı en son bayii aradım telefonla oda satışımız yok dedi bakalım cumartesiye kadar araştıracağım

Son düzenleme:

canım eğer yayın evine ait testleri bulduysan, optik formlu herhangi bi test alsan olur, mesela morpa kampüsün var, onların optik formunu kullanırsınız. Amaç işaretlemeyi, kaydırma yapmamayı, takibini öğrensin:13:

evet bizimkilerde deneme sınavı olmuşlar tamamen ileriki dönemlere hazırlık için yapılan bir sınav ... kitapçık elimde şuan değerlendirme sınavı kitapçığı yazıyor 3-4 yanlış işaretlemiş oğlum sınıfta 12. olmuş öğretmeni öyle söylemiş babası hemen atladı niye 12. sin diye bende çok iyiiii diye sözünü kestim 30 kişilik sınıfta 12 tabiki iyi çocuk ilk defa sınav olmuş çoğunuda dikkat etmemiş ben soruları (bazılarını) değişmez yerine değişir anladım falan dedi pek dikkat etmemiş.. ikinci dönem tekrar olucaklar değerlendirme sınavı şimdiden heyecanlandı oğlum test kitapları çözmeye başladı

Maşallha canım oğluna zaten başarıyı baz almıyor bence bu sınavlar neler öğrenmiş hangi konularda eksik onları görürüz en azından.Sizin deneme sınavında sadece bu zamana kadar işlenilen konularmı yer almış yoksa bütün dönemin konularını kapsayan birsınavmı ?

bizim hoca, bayramın bayram gibi geçmesini istememiş galiba, benim oğlanın moral yerlerde

Bizim okul bugün yarım gündü arkadaşlar.
Sadece bizim okul mu yarım gündü sizinkiler tam gün müydü?
Ayrıca şimdiden bayramınız kutlu olsun....
Hoşçakalın.

Bizim okul bugün yarım gündü arkadaşlar.
Sadece bizim okul mu yarım gündü sizinkiler tam gün müydü?
Ayrıca şimdiden bayramınız kutlu olsun....
Hoşçakalın.

tam gündü canım, sizede iyi bayramlar ailecek:13:

herkese şimdiden hayırlı bayramlar kızlar...

bugün acaip moralim bozuldu...

benim dikkatsiz oğlum deneme sınavında kitapçığa doğru işaretlediği soruları optik kağıda yanlış geçirmiş haliyle doğru olan tüm cevaplar yanlış
çıldırdım bir güzel azarladım sonra da üzüldüm... hani bilmese hiç kızmayacağım, anlayamamıştır ben öğretememişimdir kapasitesi bu kadardır diyeceğim... ama dikkatsizliği yüzünden bu sonucu alması beni kahretti... bide kalkmış bu deneme asıl sınav aralıkta deyip duruyor yaa... herşeye bir cevabı var...

Son düzenleme:

üzülme canım daha 2. sınıf bunlar, normal yani, benimkide bunun içini doldurmak vakit kaybı ben sadece şıkkı işaretlicem diye tutturuyo

bu arada saydım 65 sayfa ödev var

herkese iyi bayramlar:13::13:

üzülme canım daha 2. Sınıf bunlar, normal yani, benimkide bunun içini doldurmak vakit kaybı ben sadece şıkkı işaretlicem diye tutturuyo

yuh diyorum ben ya o öğretmen gerçekten sınıf öğretmeni mi o ya bizim 6 sayfa bi de kitap okuyun demiş

iyi bayramlar herkese

üzülme canım daha 2. sınıf bunlar, normal yani, benimkide bunun içini doldurmak vakit kaybı ben sadece şıkkı işaretlicem diye tutturuyo

ne!!! 65 sayfa inanamıyorum 5 gün tatili galiba sizin öğretmen 5 ay sanmış...

bu çocuk bayram tatili mi yapacak ödev mi inanamıyorummm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…