İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

haftaya hasta ve mırıldanarak başladıkk :KK14::KK14::KK14::KK14:

geçmiş olsun canım biz de aynen cumartesi gününden beri keyfi yok yemek yemiyor zorlayınca da çıkarıyor bende çok üstelemiyorum artık
ılık meyve ve bitki çayları yapıp, ballı süt falan veriyorum... sanırım midesini üşüttü basketten çıkınca geç kalan arkadaşı ceza olarak limonata almış onu dağıttı ben dur bekle dememe kalmadan çoktan dikmişti kafaya sanırım ondan oldu...

geçmiş olsun canım biz de aynen cumartesi gününden beri keyfi yok yemek yemiyor zorlayınca da çıkarıyor bende çok üstelemiyorum artık
ılık meyve ve bitki çayları yapıp, ballı süt falan veriyorum... sanırım midesini üşüttü basketten çıkınca geç kalan arkadaşı ceza olarak limonata almış onu dağıttı ben dur bekle dememe kalmadan çoktan dikmişti kafaya sanırım ondan oldu...

size de çok geçmiş olsun canım kış geldi hastalıklarda başladı yine:KK50:
valla ben de hersene oğlana grip aşısı yaptırıyodum bu sene yaptırmadım bakalım işallah zor bir kış olmaz bizim için de :26:

size de çok geçmiş olsun canım kış geldi hastalıklarda başladı yine:KK50:
valla ben de hersene oğlana grip aşısı yaptırıyodum bu sene yaptırmadım bakalım işallah zor bir kış olmaz bizim için de :26:

sağol canım kış geldimi giyinmek ayrı zor hastalıklar ayrı zor rabbim beterinden korusun diyorum ben hiç grip aşısı vurdurmadım...

Çok geçmiş olsun.

Arkadaşlar Cuma günü okul yarım gün olacak diye duydum.
Bilginiz varmı?

sanmam canım ya, arife cumartesi çünkü
:26:

sağol canım kış geldimi giyinmek ayrı zor hastalıklar ayrı zor rabbim beterinden korusun diyorum ben hiç grip aşısı vurdurmadım...

sizede geçmiş olsun canım:13:

kitap özeti işkencesiyle karşı karşıya kaldık, bence özet çıkarmak kitaplardan nefret ettirmek için birebir bi işkence yöntemi:KK53::KK53:

kitap zevk işi değilmidir, siz sevmediğiniz, ilgi alanınız olmayan bi kitabı okuyabilir misiniz, hadi zorla okudunuz, okuduğunuzu anlayabilir misiniz, hayır çünkü zaten ilginizi çekmeyen kitabı zorla okumuşsunuzdur

iki defa okudu unuttum hatırlamıyorum ne yazcam dedi, en sonunda kitabı ben okuyup bi kaç cümle yazdırdım, kitap hakikatten berbattı, ben bile anlamsız, gereksiz cümleler arasında kayboldum
:KK53:

bu yüzden okuma seti almasını istememiştim öğretmenimizin galiba almıcak derken almış malesef:KK53:

geçmiş olsun canım, allahtan cumadan sonra kısa bi tatil var, biraz dinlenme imkanı bulcak
teşşükür ederim chess bizde tatilden umutluyuz :KK31:bakalım ödevler ne boyutta gelcek :18:
çok geçmiş olsun canım işallah en kısa zamanda atlatır paşan:26:
inşallah cnm:KK54:
umarım sende faydasını görürsün denemekte yarar var
saol cnm teşekkür ederim
bize öğretmen verdi isteyince netten de çıkartın dedi öğrenci izleme formu yazıor bulabilirsem linki yazarım :KK34:
sizede geçmiş olsun. çocuklara laf geçmior ki üzerini değiş beden eğitim dersinde akşama kadar üşütürsün diorum dinleyen yok ev askılıyla gelior ter üzerinde kurumuş :KK19:boşuna ilaç veriorumm:KK19:nezamn sorumluluk sahibi olup kendine dikkat etmeyi öğrenecek:KK31:
Çok geçmiş olsun.

Arkadaşlar Cuma günü okul yarım gün olacak diye duydum.
Bilginiz varmı?
yarım gün değil bildiğimmm :KK31::KK31::KK31::KK31:
kitap özeti işkencesiyle karşı karşıya kaldık, bence özet çıkarmak kitaplardan nefret ettirmek için birebir bi işkence yöntemi:KK53::KK53:

kitap zevk işi değilmidir, siz sevmediğiniz, ilgi alanınız olmayan bi kitabı okuyabilir misiniz, hadi zorla okudunuz, okuduğunuzu anlayabilir misiniz, hayır çünkü zaten ilginizi çekmeyen kitabı zorla okumuşsunuzdur

iki defa okudu unuttum hatırlamıyorum ne yazcam dedi, en sonunda kitabı ben okuyup bi kaç cümle yazdırdım, kitap hakikatten berbattı, ben bile anlamsız, gereksiz cümleler arasında kayboldum
:KK53:

bu yüzden okuma seti almasını istememiştim öğretmenimizin galiba almıcak derken almış malesef:KK53:
bu konuda sana katılıorum biz bu konu yüzünden öğretmenle kaç defa karşı karşıya kaldık . o konusuz sebebi sonucu olmayan kitapları mı okutalım dedi:KK19:verdiği kitaplarda bazıları çok sıkıcı okumadan atıyor. bazıları çok üzücü ağlayarak bırakıor:KK19:

teşşükür ederim chess bizde tatilden umutluyuz :KK31:bakalım ödevler ne boyutta gelcek :18:

saol cnm teşekkür ederim
bize öğretmen verdi isteyince netten de çıkartın dedi öğrenci izleme formu yazıor bulabilirsem linki yazarım :KK34:

sizede geçmiş olsun. çocuklara laf geçmior ki üzerini değiş beden eğitim dersinde akşama kadar üşütürsün diorum dinleyen yok ev askılıyla gelior ter üzerinde kurumuş :KK19:boşuna ilaç veriorumm:KK19:nezamn sorumluluk sahibi olup kendine dikkat etmeyi öğrenecek:KK31:

bu konuda sana katılıorum biz bu konu yüzünden öğretmenle kaç defa karşı karşıya kaldık . o konusuz sebebi sonucu olmayan kitapları mı okutalım dedi:KK19:verdiği kitaplarda bazıları çok sıkıcı okumadan atıyor. bazıları çok üzücü ağlayarak bırakıor:KK19:

kitaplar ucuz olsun çok olsun diye ucuz setler alınıyor ama birçoğunda özellikle çeviriyse çok kötü anlatım ben önce kendim göz gezdiriyorum kötüyse de okutmuyorum ben bile zevk almıyorum o kitaplardan hele şimdi dünya klasikleri çocuk klasikleri falan her sınıfa kısaltıp kısaltıp satıyolar özellikle onların dili çok kötü okunacak gibi değil parayı verip iyisini almak lazım aslında ama gene iş bize düşüyor heralde

3 aydır hastayım ya grip hala geçmez mi =((

saol cnm teşekkür ederim

ay hocanın verdiği kitapların başı sonu çok mu belli, üstelik periodik olarak yanlış subniminal mesajlar veriyo, zenginler kötüdür, fakirler erdemlidir, fakir ama gururlu bi genç vardı bizim noldu ona gibi
:KK53::KK53:

seyyahalemi geçmiş olsun canım
:13:

yok canım gönderemiyorum mesaj sana.Haftaya biz deneme sınavı oluyoruz il genelinde bununla ilgili sen çok araştırma yapmıştın senden bilgi alacaktım.

yok canım gönderemiyorum mesaj sana.Haftaya biz deneme sınavı oluyoruz il genelinde bununla ilgili sen çok araştırma yapmıştın senden bilgi alacaktım.

yok canım ben bu konuda hiç araştırma yapmadım ya hiç bilgim yok, hocamız söylerse ancak bilirdim. öyle bişeyde demedi, ama ilden ile değişiyo diye biliyorum ve her okul girmiyo sanırım isteyen okul giriyo

arkadaş listem mesaj gönderebilsin diye ayarladım ama neden gelmiyo ki:26:

yani bi okulda tüm 2. sınıf öğretmenleri deneme sınavına girelim diye karar alırsa ancak giriyo, aksi karar alınırsa girilmiyo, öyle biliyorum ben, öğretmen arkadaşlarda yazarsa sevinirim buu konuda, doğrusunu öğrenmiş oluruz.

X