İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

haftaya hasta ve mırıldanarak başladıkk

geçmiş olsun canım biz de aynen cumartesi gününden beri keyfi yok yemek yemiyor zorlayınca da çıkarıyor bende çok üstelemiyorum artık
ılık meyve ve bitki çayları yapıp, ballı süt falan veriyorum... sanırım midesini üşüttü basketten çıkınca geç kalan arkadaşı ceza olarak limonata almış onu dağıttı ben dur bekle dememe kalmadan çoktan dikmişti kafaya sanırım ondan oldu...

size de çok geçmiş olsun canım kış geldi hastalıklarda başladı yine
valla ben de hersene oğlana grip aşısı yaptırıyodum bu sene yaptırmadım bakalım işallah zor bir kış olmaz bizim için de :26:

sağol canım kış geldimi giyinmek ayrı zor hastalıklar ayrı zor rabbim beterinden korusun diyorum ben hiç grip aşısı vurdurmadım...

Çok geçmiş olsun.

Arkadaşlar Cuma günü okul yarım gün olacak diye duydum.
Bilginiz varmı?

sanmam canım ya, arife cumartesi çünkü
:26:

sağol canım kış geldimi giyinmek ayrı zor hastalıklar ayrı zor rabbim beterinden korusun diyorum ben hiç grip aşısı vurdurmadım...

sizede geçmiş olsun canım:13:

kitap özeti işkencesiyle karşı karşıya kaldık, bence özet çıkarmak kitaplardan nefret ettirmek için birebir bi işkence yöntemi

kitap zevk işi değilmidir, siz sevmediğiniz, ilgi alanınız olmayan bi kitabı okuyabilir misiniz, hadi zorla okudunuz, okuduğunuzu anlayabilir misiniz, hayır çünkü zaten ilginizi çekmeyen kitabı zorla okumuşsunuzdur

iki defa okudu unuttum hatırlamıyorum ne yazcam dedi, en sonunda kitabı ben okuyup bi kaç cümle yazdırdım, kitap hakikatten berbattı, ben bile anlamsız, gereksiz cümleler arasında kayboldum

bu yüzden okuma seti almasını istememiştim öğretmenimizin galiba almıcak derken almış malesef

geçmiş olsun canım, allahtan cumadan sonra kısa bi tatil var, biraz dinlenme imkanı bulcak
teşşükür ederim chess bizde tatilden umutluyuz bakalım ödevler ne boyutta gelcek :18:
çok geçmiş olsun canım işallah en kısa zamanda atlatır paşan:26:
inşallah cnm

yok canım gönderemiyorum mesaj sana.Haftaya biz deneme sınavı oluyoruz il genelinde bununla ilgili sen çok araştırma yapmıştın senden bilgi alacaktım.

yok canım gönderemiyorum mesaj sana.Haftaya biz deneme sınavı oluyoruz il genelinde bununla ilgili sen çok araştırma yapmıştın senden bilgi alacaktım.

yok canım ben bu konuda hiç araştırma yapmadım ya hiç bilgim yok, hocamız söylerse ancak bilirdim. öyle bişeyde demedi, ama ilden ile değişiyo diye biliyorum ve her okul girmiyo sanırım isteyen okul giriyo

arkadaş listem mesaj gönderebilsin diye ayarladım ama neden gelmiyo ki:26:

yani bi okulda tüm 2. sınıf öğretmenleri deneme sınavına girelim diye karar alırsa ancak giriyo, aksi karar alınırsa girilmiyo, öyle biliyorum ben, öğretmen arkadaşlarda yazarsa sevinirim buu konuda, doğrusunu öğrenmiş oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…