İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

davranış formu işe yaramıor desem yalan olur ben eksiyi attıkça hizaya geldi bana günaydın dio en fazla eksi verdiğim konu ders programına uygun hareket etmior çantasını kontrol etmior oldu .bi kaç gündür çantasını kontrol ediyor gibi yapıor.yarım artı yapcam artık haftaya artıya çevirmek için çaba göstersin öğrtemen pcden davranış izlem formu indirip devam edinn dedi .sizde bi deneyin isterseniz öğretmen sizden gizli bizden istedi dersiniz .
valla meldam sizin hocanın haşinliği umarım korkutucu boyutlara gelmez

kelebekçim haklı çocuk valla, nereye baksan kebapçı
son günlerde fazla haşinnn :18::18::18::18:öğrtmen sert olunca yaramaz olanlar daha bi azıttı nasıl olsa bağıracak fırça atacak die son gaz devam ediyorlar. bu arada sınıfıta bi kaç haylaz var öğrtmni çileden çıkartıyor.öğrtmn kızsın mı gülsün mü bilemior .öğrtm para hesaabı yaptırıor oğlum bende 21 tl var dio 4 de annen verse ne kadar olur ?28 dio çocuk ii düşün dio çocuk başlıor saymaya 21. 22. 23 .kaç öğrtmnim siz söleyin hiç bir dediğimi beğenmedinz zaten die küsüyor.neyse başkasına oğlum zorun eş anlamlısı nedir diyor neyimiz zora gelmez. ii düşün falan diyor zor demeyizde ne deriz totomuz dio sonra öğrtmn bi kopya daha verip g. harfi ile başlıyor dio çocuk gö.diorrçşocuk toto türü şeye takmış
günaydın kızlar .
bugün bize 3 dersmiş 10 da gidip öğlende gelecekler
oğlum bugün mutlu gitti
haftaya da okula gideriz sonra bayram tatili dooo
ne iyi ettin üniversiteye devam etmekle
maşallah oğlunatertip düzen ve bi erkek öğrenci brova valla .
bzim projeleri sınıfta yapsa öğretmen hasta olurr .fazla abartıyor çıt ses istemior.yetenekte yok olmayınca sinir yapıor :18:

canım bir deneyelim bakalım indireyim netten o formu belki yola gelir bizimkide azıcık
meldam canım bu konuşmalar hepsi sınıftamı geçiyor çocuklarla öğretemen gerçekten çok iyi kaynaşmışlar vallahi baksana cevaplarda da seç beğen hangisini istesen yapıyolar ne güldüm vallahi canım ya çocuk işte bunlar yüz gördüler mi tepsine binerler insanın

[QUOTE=meldam;2149

ne iyi ettin üniversiteye devam etmekle
maşallah oğlunatertip düzen ve bi erkek öğrenci brova valla .

Teşekkür ederim.Bu yaştan sonra iş güç zor ama oğlum ve kendim için azmedip bitirmek istiyorum.İnşallah üsyesinden geleceğim.
Simetri ve düzen takıntısı olan bir annenin çocuğu olunca,istemesede düzenli ve tertipli oluyor çocuk ne yapsın

törenlerin iptaline inanamıyorum, bizim sınıf bile süslenmemiş, napılcak sanki cumhuriyet bayramında, göbek mi atılcak, dansözmü oynatılcak, sanırım bu iptal 88 yıllık cumhuriyet tarihimizde bi ilk, sonda olmaz bence

biz sınıfımızı süsledik ama çok kısa bir tören yapıldı... çocuklar şiir ezberlemişlerdi onları okuyacaklardı ama olmadı...

biz sınıfımızı süsledik ama çok kısa bir tören yapıldı... çocuklar şiir ezberlemişlerdi onları okuyacaklardı ama olmadı...

ne mutlu size canım, ne var ki bi şiir okumanın, birlik beraberlik olunması gereken günlerdeyiz güya

Bizim sınıfta süslendi yarın 2 saat sürecek bir törende yapılacak.Bütün okullarda tören olacak diye düşünmüştüm ben...:26:

Bizim sınıfta süslendi yarın 2 saat sürecek bir törende yapılacak.Bütün okullarda tören olacak diye düşünmüştüm ben...:26:

valla canım bizde ne sınıf süslendi, ne tören oldu ne de yarın olacak dendi, umarım haftaya telafisi olur, üzüldüm yani

çocukları bu bilinçten uzaklaştırmaya çalışıyorlar kendi düğünleri var maçlar var tv programları var ama bayram yok neden çocuklar alışmasın önemsemesin keser döner sap döner herhal birgün

biraz da zihniyete bağlı bizim sınıflar süslendi tören de yapıldı sadece şarkılı müzikli olanlar yapılmadı onunda kasımda yapılacağını söyledi müdür gösteri yapamadığı için ağlayan çocuklar gördüm reva mı bu şimdi allah bildiği gibi etsin ne diyelim

Son düzenleme:

söylencek çok şey varda neyse...

slm hanımlar...

okulistik sınavları oluyor mu sizde de geçenlerde deneme aralıkta da il çapında olacakmış...
sizler de sınav yapılıyor mu hangi sınavlar oluyor...

bizim geçen sene öylesine sınav yapılmıştı...
ama arkadaşlar geçen sene kaç defa sınav olduklarından bahsetti sınav defterleri falan varmış...

hangi ildesin canım, kim haber veriyo ki bu sınavları,:26: valla daha hiç bi sınav haberi duymadım, okulda mı oluyo bu sınavlar, dershanede mi:26:

hangi ildesin canım, kim haber veriyo ki bu sınavları,:26: valla daha hiç bi sınav haberi duymadım, okulda mı oluyo bu sınavlar, dershanede mi:26:

manisa dayım güzelim bizde yeni duyduk ve hemen deneme sınavı olduk okulda sadece 2. sınıflar arasında oluyor...
il genelinde olacağını arkadaşlardan duydum ama kesinliği konusunda çok emin değilim açıkcası

vallahi hiç haberim yok, ama burda da olsun çok isterdim, sınav olmadan çocuğunun seviyesinden emin olamıyosun, bizim öğretmenimiz sınıfta bile hiç sınav yapmadı daha, merak ediyorum böyle bişey olda bizim ki napar
belkide katılınıp katılınmayacağına okul yönetimi karar veriyodur
başarılar kuzuna
:13:

sağol canım umarım kuzucuklarımız hep başarılı olurlar...
bizim öğretmenimiz de hiç sınav yapmamıştı geçen sene öylesine ne olduğunu bilsinler diye bir kere yapmış ama not etkileyen birşey değildi... arkadaşım anlattı onların öğretmeni hemen bir sınav defteri aldırmış ve okul başlar başlamaz sınavlara da başlamış geçen sene...

bilemiyorum artık hangisi iyi???

bu arada sen neredeydin canım?
:26:

ben denizlideyim canım, ay o kadarıda fazla tabii, daha çocukların içine küçükten sınav korkusu yerleşcek sonra, sıralama olayıda acımasız bu yaş için bence, ama sizin öğretmenin yaptığı gibi yumuşakça olsa bi kaç tane fena olmazdı tabii

Son düzenleme:
umarım sende faydasını görürsün denemekte yarar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…