co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Kışın yaptırsam işe yarar mi peki mevsim o kadar önemli değil sonucu iyi olsun yeter

merhaba aycacım, mevsim çok önemli öncelikle bunu söyleyim. yapılacak işlem ağır bi işlem 1 haftaya kadar evden dışarı çıkamayabilirsin. bu başlık altında değerlendirmişler hepsini okuyabilirsin. ben yaptırmak istedim ama hala kararsızım. bekliyorum anlayacağın.

Bende suan kararsızım çoğunlukla olumsuz yorum yapan var ama doktorlar hiç öyle demiyor.. Beklemekten sıkıldım artık biran önce kurtulmak istiyorum

Tam 3 saattir bu basligin altini okudum.. Kafam cok karıştı.. sadece şunu sormak istiyorum "Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması"nı sivilce çukurlar için samsunda yaptıran varmı acaba.. şimdiden teşekkürler.. Bu arada herkese geçmiş olsun..

arkadaslar ben yaptırdım sakın sakın yaptırmayın fraksıyonel lazer derıyı tamamen yakp alttan derı cıkarıyor soyle dususnun yaama yapmıs gıbı oluyor leke yapıyor lazerın hangı cesııdını yaparsanız yapın leke yıne cıkıyorr kesınlıkle yaptıtmayın

Bundan tam 6 ay önce 9 Aralık'ta bazı izlerim için fraksiyonel lazer yaptırdım. lazeri yaptırdığım gün ilk 1 saat içinde acım geçti ancak bölge kıpkırmızıydı ve ödemliydi. Kırmızılığın ve ödemin geçmesi 2 ay sürdü. 2 ay sonra kırmızılığın yerini simsiyah bir yanık izi almıştı. Neredeyse delirmiştim, geceleri uyanıp uyanıp yanık izlerine bakıyor her gün ağlıyordum, sürekli yerli yabancı forumlarda bu hiperpigmentasyonun geçip geçmeyeceğini araştırıyordum, 2 ay 10 gün sonra yaptırdığım yere gidip gösterdiğimde doktor bu izlerin geçeceğini ama ne zaman geçeceğini söyleyemeyeceğini hiç de inandırıcı olmayan bir tavırla söyledi. Ben de özel bir hastaneden randevu aldım ve dermatoloğa gittim, doktor bey bakıp bu izlerin 6 ay sonra geçeceğini söyledi ve 10 gün boyunca expigment kullanmamı önerdi. O kadar yıpranmıştım ki izler o kadar kötü duruyordu bir de üstüne expigment kurdeşen olmama neden oldu 5 günden fazla kullanamadım, artık dayanamıyordum ve antidepresana başladım 3 ay kadar kullandım, izlerim hafiflemeye başlamıştı, moralim daha iyiydi ancak yaşam kalitem bu olay yüzünden oldukça düştü, şimdi üzerinden 6 ay geçti ve lazerin izleri anca cildime çok çok yaklaşıp baktığınızda görebilirsiniz yani tamamen demesem de geçti diyebilirim, o günlerde eğer izlerim geçerse buradan yazacağıma kendi kendime söz vermiştim. seçim sizin başınıza böyle bir şey hiç gelmeyedebilir, gelir ama izleriniz benimki gibi geçedebilir, düşük bir ihtimal kalıcı bir hiperpigmentasyon da yaşayabilirsiniz, fraksiyonel lazer böyle bir şey.

ünlü bayan doktor G.E hanıma 4.000 karşılığında leke tedavisi yaptırdım. Tedavi için 3-4 ay kliğine gidip geldim. Sonuç mu? Yüzümdeki lekelerde en ufacık değişme olmadı.. Hem maddi hem de manevi olarak yıprandım.
Zaten doktor hanım tedavisinde tam olarak ne yapacağını da bilmiyor. Deneme yanılma yöntemi ile iş yapıyor.
Zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin..
Kesinlikle kendisini tavsiye etmiyorum..

Merhabalar... sivilce izleriniz geçti mi peki siz uygulamanın yanık izi ancak geçti yazmışsınız
anladığım kadarıyla... çok geçmiş olsun..

Güneş Ertürk mü ?
ben de ona gitmeyi düşünüyordum ama

Merhabalar... sivilce izleriniz geçti mi peki siz uygulamanın yanık izi ancak geçti yazmışsınız
anladığım kadarıyla... çok geçmiş olsun..
teşekkür ederim. İzlere gelince maalesef normal izlerim geçmedi, ben lazerin kendi izlerinin geçmesine o kadar odaklanmışım ki tabi normal izlerden bahsetmeyi unutmuşum, lazerin izlerinin geçmesine şükrediyorum.

teşekkür ederim. İzlere gelince maalesef normal izlerim geçmedi, ben lazerin kendi izlerinin geçmesine o kadar odaklanmışım ki tabi normal izlerden bahsetmeyi unutmuşum, lazerin izlerinin geçmesine şükrediyorum.

anladım... çok geçmiş olsun... psikolojimiz mahvoldu bu sonu bilinmeyen uygulamalardan tedavilerden. bende durak duruyorum artık yüzüm ile ilgili herseyden. bende toplamda 30 ay roaccutane kullandım ama hala çok büyük sivilceler çıkıyor bnde :/ herneyse alışırız insallah.... bir an önce.

Bu hanıma her ayna baktığımda bela okuyorum. Artık psikolojim bozuldu resmen. Yüzümdeki leke izlerini unuttum, yapmış olduğu lazer tedavisinin izleri geçse yeter. O kadar yani.. Tedavi sonrasında yüzümde kocaman lazer izileri kaldı.
Herkese iki önemli tavsiyem var.
1-Kesinlikle bu hanımın kliğine gitmeyin. Sonra benim gibi, keşke bu kliğine gitmeden önceki gibi olsa yüzüm diye yalvarırsınız.
2-Sivilce ve lekelerinizle uğraşmayın. Sivilcelerinizi zamana bırakın, iyi beslenin çok kısa zamanda bittiğini göreceksiniz.
Lekeler için çok çok güvendiğiniz bir doktora lazersiz tedavi yaptırın.

merhaba canlar,yeni üye oldum sırf bu lazer tedavisi için.okuduğum kadarıyla bu işlemi yaptırıpta memnun kalan sayısı çok az oysa ki ne hayaller kurmuştum bu başlığa girerken çünkü bende bu tedaviyi uygulatmak istiyorum sürekli araştırma halindeyim araştırmalarımın birinde bir futbolcununcildinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını kıyaslama imkanım oldu.yani şimdi diyoruz ya sivilce izleri çukurlar gözenekler tam olarak kalıcı bir şekilde geçmez diye e peki bu mucize değişim nerden gelmekte lütfen sizde bakın yorumlarınıza bırakıyorum bu nasıl bir düzelmedir hangi tedaviyle ne olur bilen tahmin eden biri varsa yazıversin bakın şu resim futbolcunun operasyon geçirmeden önceki hali:http://www.famousbirthdays.com/faces/khedira-sami-image.jpg

buda şu anki halleri zaten Google görsellerden de futbolcunun ismini yazarak mucizevi değişimi tüm fotolarda görmeniz mümkün ben bir kaç tanesini hemen örnek olarak vereyim:http://mediamass.net/jdd/public/documents/celebrities/6483.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/06/09/14/2979C95500000578-3116929-image-m-87_1433858210025.jpg
http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2014/12/sami-khedira-i-would-give-2-ball.jpg

futbolcunun ismi sami khedira bu arada.tunus asıllı alman futbolcuymuş erkek arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla

yani lafın kısası hanımlar zannediyorum derin sivilce izlerinin tedavisi sadece türkiye ye henüz gelmedi yurt dışında muazzam tedaviler yapılmakta ya da başka bir yöntem varda biz bilmiyoruz keşfedemedik henüz ya da fraksiyonel bir türkiyede işe yaramıyor.valla ben işin içinden çıkamadım hanımlar lütfen sizde yorumlarınızı eksik etmeyin:) sağlıklı günler

fraksiyonel lazer var fraksiyonel lazer var öncelikle arada farklılıklar olması gerekiyor bu bi tane lazer değil ki tüm dünyaya aynı cihaz ile işlem yapılsın bunun dışında fraksiyonel erbium da var karbondioksit de var er glass bile var :) sonuç olarak hangi cilde hangi uygulamanın ne zaman ve nasıl bir şekilde yapılacağı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Şimdi fotosunu koyduğunuz futbolcu sadece fraksiyonel lazer yaptırdı ve dümdüz cildi oldu diyen varsa yalan söylüyordur. Bir çok işlem yaptırmıştır diye düşünüyorum. öncelikle o sivilce oluşumunun giderilmesi gerekir sonra cilt soymaya geçilir.

Arkadaşlar ben geçen kış radyo frekanslı karbondioksit lazer yaptırdım tamam cildimde azda olsa çukurlarda iyileşme oldu ama yüzüm çok kötü salkti hani 70 yaşındaki teyze yüzü gibi burundan aşşagi inen yanak çizgisi ve göz cevrem çöktü çok canım sıkılıyor benim gibi olan varmı benim arkadaşın yüzüde böyle olmus iki yılda anca toparlamış böyle olan varmı sonra toparlayan

merhabalar arkadaşlar ben bundan yaklaşık 1 sene önce fraksiyonel lazer tedavisi oldum, burada 6 ay sonraki sonucunu yazmıştım, şimdi ise düşüncem bu tedavi hakkında çok daha olumlu. Herkesin bünyesi farklıdır ancak bende yaptığı etkilerden bahsedeceğim. Lazerin kendi izleri ilk 4 ay kabus gibiydi, simsiyah izler 4 aydan sonra silinmeye başladı 6 aydan sonra belirli belirsiz lazer izleri vardı ve tam olarak bu izlerin geçmesi 8 ay sürdü. Benim yara izim vardı, yüzüme cesaret edemeden önce vücudumun başka bir bölgesindeki yara izimde yaptırmıştım, bu bölgeyi güneşten korumak çok daha kolay oldu, yazın da 50 faktör güneş kremi kullandım. Şimdi tedavinin üzerinden 13 aya yakın zaman geçti ve yara izimde çok olumlu sonuç farkettim, eskisine göre oldukça belli belirsiz duruyor, bu arada üstüne 1 seans prp de yaptırdım yakın zamanda. Yüzüme yaptırır mıyım derseniz cevabım hayır çünkü çok zahmetli bir iş ve iyileşmesi çok zaman alıyor, belki lazerin en düşük dozunu kışın uzun süre evden çıkmayacağınız bir dönemde yaptırırsanız olabilir, belki de cildiniz hassas değildir benim gibi ve sizlerde farklı sonuç verir.

Merhaba arkadaslar cilt problemleri ile uğrasmanın insanı nekadar çok yıpratan bi durum olduğunu bildiğim için suan co2 fraksiyonel lazer hakkında detaylı bilgi vermek için üye oldum.Ben yaklasık 1 yıldır lazer yaptırıyorum belirli aralıklarla 5 seanslık paket aldım ve suana kadar 4 seansım yapıldı araya yaz dönemi girdiği için bi süre ara vermiştim 3 hafta önce tekrar yaptırdım özellikle belirtmek istiyorum dermotoloji uzmanları dışında çalışan kişilere ve yaz aylarında hiçbir şekilde yaptırmayın!işlem abartıldığı kadar zor bir işlem değil en azından benim cildime hiçbir zarar vermedi yapılırken canınız acımıyo dersem yalan olur ama benim gbi güzellik için herseye katlanırım diyenlerdenseniz dayanılmıycak bir acı değilİşlem yapıldıktan sonra yaklasık bir saat yüzünüzde yanma hissediyorsunuz bu gün içerisinde kızarıklığa dönüşüyor ve ertesi gün uyandığınızda kabuklanmaya yüz tutmus bir yüz aynada sizi karsılıyor ve günden güne kabuklanma artıyor ilk 3 gün asla su deydirmiyosunuz çünkü mikroba çok açık halde cilt o dönem daha sonra su deydirdiğinizde kabukların parca parca döküldüğünü görüceksiniz yaklasık 1 hafta 10 gün içinde yeni cildiniz tamamen meydana cıkıyor cilt ilk soyuldugunda hala şiş oldugu için o şişlikle cildin baya iyleştiğini düşünüyorsunuz fakat esas iyleşmeyi 3 ay aydan sonra anlıyorsunuz şimdi esas merak edilen cildimin ne durumda olduğu ilk yaptırmaya başladığımda cildimde ciddi derecede skar problemi vardı kistik aknelerimin gecmesi sonucu yerini derin izler almıstı ilk seans sonrası ciddi iylesme gördüm fakat diğer seanslarda bu iylesme azaldı tabi yapılan atışın seviyesine göre cildin aldığı hasar ve iyleşme değişkenlik gösteriyor suan tek seansım kaldı onda yüksek atış çalışılıcağı söylendi benim izleriim hala var fakat derinlik seviyeleri azaldı bi anda yüzüm mayın tarlasına dönmüştü ve herseyi göze alabilirdim buyüzden bu işlemi yaptırdım ve pişman değilim daha sonra somon yağı enjektesi vb gbi işlemlerle desteklemeyi düşünüyorum 23 yaşındayım ve cildimin iyi durumda olması için hersyi denemeye devamtabi güveniler yerler ve kişiler öncülüğünde umarım yazım sizlere yardımcı olur akneler ve ardından kalan izlerin insanı pskolojik olarak nekadar huzursuz ettiğini bildiğim için sizinle paylasmak istedim umarım faydasını görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…