co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

merhaba , siz yaptırdığınız lazer tedavisinden memnun kaldınız mı ? ve seans ücreti ne kadar ödediniz nükhet eroğlu'na

memnun kaldımı eskısınden sıvılce ızlerı bırazdaha belırgınlıgını kaybettı hepsı okadar hala duruyolar yerınde.
Yaptıralı 1 ay oldu son 5 gunde sokaga cıkmaya basladım ole denıldıgı gıbı 15 gunde ısbası yapcaksınız 6 gun sonra ısbası yapcaksınız hepsı hıkaye 25 gun boyunca yuzum kancanagı oldu devamlı derıler dokuldu dokuldukce kızardı suan yuzum kapkara ve asırı beyaz tenlıydım ve cok dıkkat cekıyo zamanla eskı halıne donucegını solenıyo.Benım yuzumdekı ızlerı normalde bakıldıgı zaman gorunucek kadar belırgın deıldı bı hevesle yaptırdım 15 gunluk senelık ızınde ışıme gerı donemedıgım ıcın ısımı bırakmak zorunda kaldım uyku duzenım tamamen bozuldu evden cıkamadıgım ıcın gecelerı uyuyamıyorum sabaha karsı zor uykum gelıyo oda uyku haplarıyla sosyal hayatım bıttı tamamen.son bıkac gundur dısarı cıkmaya basladım sıkıntı cok zayıfladım.Sıgarya bırakdıkdan sonra yuzum ınanılır sekılde ızler sıkılasıp gorunurlugunu %70 varan sekılde belırgınlıgını kaybedıp duzeldıı cıldıgıye doktoruna gıttım yuzumde kılcal damarlar sıgayı bırakınca beslenmeye basladıgını soledı sadece 2 aydır sıgara ıcmıyorddum halbukı.şımdı sıgaraya basladım cunkusıkıntıdan patlıyordum ve cıkamıyodum dısarı.hersey ıyı gıtmeye baslamısdı acıkcası takı lazer tedavısı olana kadar . suannasılmıyım yuzum kapkara vucudum bembeyaz bejıktaslıyım resmen.SEANs sonra maksımum 15 gun ıınde hayatıma gerı donebılegım solendı hıkaye ge onu.Seans lar ole ufak bı lastık carpması gıbı denıyo yalan yuzume okadar uyusturuu krem surduklerı halde ole bır acı anlatamam 30 yasında yetıskın bır erkegım kızarkadasımdan ayrıldıgım zaman bıle bole aglamadım acıdan yok bole zonglama acı hıssı bıttıkden sonra yuzumdekı buz torbaları saymıyorum acı hıssını azaltma ıcın unutuyodum tam seans oncesı agrı kesıı ıgneler yapıldıgını solemeden gecmıyım.İşlem sırasında asırı acı oldugundan devamlı gozpedini degısıtıryo hemsıre resmen agladım ya.İşlem sonrası eve gıttım aynaya bakdıgımda ıse tum yuzum kan ıcınde .Ertesı gun ıse Death walkıng dekı zombıler nasıl makyajsız dogal halım onu benım yanıma getır eskı ınsan halıne doner benden kacar yemın edıyorum.Tum yuzum kurumus kanla kaplanmıs şişmiş balon gıbı gordum an aynayı duvara fırlattım gözlerımden yaş geldı .Bana refaket eden 20 senelık arkadasım zıyaretıme geldıgınde cocuk 10 dakıka konusamadı oturdu ole kanepe bakdıkca gozlerı doluyo o an kendımı amdan asagı atasım geldı malesef gırıs katında oturuyorum atsamda bı bok olmaz belkı ayagımı kırarım enfazla.Bu olucak bana solense arkama bakmadan kaardım ordan 3 gun sonra yavas yavas kanlar dokuldu bır vampır gibi yuzumu soktum ellerımle ..İnanılmaz et geldı altından bıldıgınız kırmızı et yanı. o kırmızılık kan canagı olan yuzum bu aralık 6 sında gecmeye basladı ve suan beyaz zencıyım
vede yaz ayları geldıgın leke kalma durumu soz konusu mus .Bu soguk ve yagmurlu gunlerde ben gunes kremı suruyorum ve 1 sene boyunca hergun 50 faktor gunes kremı surmem mecburmus yaz ayında ok dıkkat etmem lazım gunes lekesı kalma ıhtımal mevcut onuda yapanlardan orendım.parasını solıyım hemen pıyasadakı dandık makınalardan uzak durun yanı ucuz seans ucretlı yapan yerlerden uzak durmam gerekdıgı cunku bu ıslemı yapan co2 makınası dıerlerı cok ustunde oldugu solendı 2400 seans ucretı var ıslem bıttıkden sonra hıc ortada olmayan bıanda cıkan ılac kopuk yuz yıkama ıcın tonıc aloe weralı + 50 faktor krem 490 ordan ındırıyolar tonıcle kopugu nerden bulcan bu ış ıcın lab ortamında hazırlanmıs 2sıde yanı cebınden maksımum 3000 verıyosun he ben onları almam dıyosan daha ucuzu bulurum dıyosan usteleme yapmıyolar allah ıcın.Sonuc suan işsiz cebımde 5 kurus parası olmayan karasuratlı beyaz vucutlu bırıyım.Ha bole uzun donemlı olucanı bılsem asla yaptırmazdım ben bayan arkadaslar gıbı kapatıcı fondoten tarzı seyler kullanamadım ama arkadaslar onu kesın denıcek cunku kıpkırmızı bı suratla ıse gıdersen 2 otobusun arasındamı kaldın yoksa ucakdan senı parasutsuzmu attılar dıcekler emın olun.Burdan arkadaslara asırı yuzlerıdısarı ıkdıgında tepkı cekmıyorsaamelıt ızı trafık kazası izi wesaıre bulasmasınlar derım yada bu dedıklerımı okuyup ole karar versınler vede o pıyasada 300 400 ytl seans urcetlıı yapılan yerlerın yakınından bıle gecmesınler onlar erbıum tarzı lazer frakco2 lazerler kendı ıclerınde sınıflandırılır ama frkco2 lazer adıyla anılır doktor bılır hangı lazer oldunu oda adamın durustlune kalmıs solermı para var ısın ıcınde. kımseyı suclamıyorum kendım kasındım tek korkum yazın yuzumde gunes lekelerı olusup kalması
Benden sıze tavsıye sıgarayı bırakın bol sebze meyve deotok tarzı seylerle beslenın
Amma yazdım geenın bı vakdı
azcok fıkır vermısımdır umarım
Kız begenen bole begensın dımı

Bende düşünüyorum cilt gençleştirme için yaptırıp memnun kalan varmı?

Herkese Merhaba

Ben de 2 ay önce lazer yaptırdım, benim durumum biraz farklı yüzümde doğum lekesi var koyu pembe bir şey lazerden sonra mosmor oldu gözüm şişti iltihaplandı malesef bana da baştan bilgi verilmemişti bunlarla ilgili, bunlar 2-3 hafta sonra geçti böyle bi sebepten lazer yaptıran var mı hiç . sabahları cok kötü ama akşamları sanki eskisine göre birazcık solma varmış gibi geliyor bana mı öyle geliyor bilmiyorum hala morum

Ne sıkıntılar çekmişsin serd4r,geçmiş olsun,şimdi nasılsın?

Ben de yüz gençleştirme için düşünüyorum,bu amaçla yaptırıp memnun kalan var mı?

çok geçmiş olsun öncelikle, umarım izlerinde bir düzelme olur. 2400 tl seans ücreti mi ödediniz ? çok pahalı değil mi ya. 3-4 seans yapsak 10 bin tl mi edicek :S bence biraz fazla fiyat vermiş size nükhet eroğlu. sanırım özelde olduğu için öyle. ben acıbadem'de falan yaptırmayı düşünüyorum bu kadar fazla fiyat vereceklerini sanmıyorum. sonuçta en kaliteli cihazlar acıbadem hastanesinde de var. fraksiyonel lazer yaptıracağım bende , erbium yaptırmam izlerim derin çünkü.

Canım acıbadem de özel sonuöta,hem de özelin en pahalısından,fiyat alırsan bizi de bilgilendir ama nüket hn abartmış gerçekten

Ben de yüz gençleştirme için düşünüyorum,bu amaçla yaptırıp memnun kalan var mı?

bi arkadaşım yaptırdı yüz gençleştirme için, faydasını gördü memnun kaldı diyebilirim. fakat ilk bir haftalık dönem içerisinde uymanız gereken kurallara oldukça dikkat etmelisiniz (kabukların kendiliğinden dökülmesini beklemek gibi )

Canım acıbadem de özel sonuöta,hem de özelin en pahalısından,fiyat alırsan bizi de bilgilendir ama nüket hn abartmış gerçekten

Merhaba tedaviniz bitmiş miydi acaba ? yoksa bu yazdıklarınız sadece tek bir seans için mi geçerli? Bir seans yaptırıp sonra vaz mı geçtiniz

Ben fraksiyonel lazer tedavimin 1. seansını yaptırdım bu hafta 2. seansı yaptıracağım inş. Şu ana kadar herhangi bir değişiklik yok diyebilirim izlerde. Bakalım sonuç ne olacak toplam 4 seans .. ben ankarada yaptırıyorum ve ankara genelinde en güvenilir yerler 600-700 dolaylarında fiyat veriyor diyebilirim. genel bir araştırma yaptım. ankara acıbadem de aynı şekilde 700e yakın bir fiyata yapıyor

Perşembe günü, cilt gençleştirme amacıyla CO2 fraksel lazer uygulaması yaptıracağım. Yaptıranlarrrrrrrrr, kaç senas yapılması gerektiğini biliyor musunuz? Tek senas bile yeterlidir diyorlar... bilgisi olan varsa ve haber verirse çok sevinirim :)

Bu arada uygulama sonrası cildime uygulamak üzere kök hücre yüz maskemi de hazır ettim :) Böylece ciltteki kolajen üretiminin artmasını ümit ediyorum.... bakalım sonuç nasıl olacak.

Bu arada uygulama sonrası cildime uygulamak üzere kök hücre yüz maskemi de hazır ettim :) Böylece ciltteki kolajen üretiminin artmasını ümit ediyorum.... bakalım sonuç nasıl olacak.
Nasıl bişey canım bu kök hücre maskesi?

Dermaheal diye bir marka var, onun ürünlerinde büyüme hormonu ve kök hücre var. benim kullandığım "dermaheal cosmeceutical mask".

• Günlük bakım ürünlerine ek olarak kullanılabilecek bu haftalık maske ile ciltte çok hızlı gelişim kaydetmek mümkün olur.
  • Yoğun büyüme faktörleri ve organik ekstreler cildi besler, kollajen ve elastin miktarını artırarak cilt elastikiyetini destekler.
bakalım, umarım iyi gelir...

acıbadem'e sordum , 3 seanslik ücreti 2250 tl civarına geliyor , kışın yaptırmayı düşünüyorum ama çok olumsuz yorum var kararsız kaldım. bu sivilce izleride moralimi çok bozuyor

Ben sivilce izleri icin degil daha derin bir yara izi icin fraksiyonel lazere basladim.

Fraksiyonel lazerin, ise yarayip yaramamasi veya ne kadar etkili oldugu uygulamanin siddetine gore degisiyor.

Ilk seansimda kan alip dokularin cabuk iyilesmesi icin seans sonunda yuzume enjekte ettiler.

Acikcasi dolgu da yaptiran, aci esigi yuksek bir insanim buna ragmen gercekten canim cok acidi islem sirasinda. Sonrasinda da yuzum balon gibi sisti, gozaltlarim morardi.

Uygulamadan 2 saat sonrasina kadar yuzum yanmaya devam etti ama bir yanik kremi suruyorsunuz sonrasinda aciyi aliyor.

2. 3. Gun yuzum daha cok sisti ama zaten doktorum uyarmisti. Sonrasinda ise yavas yavas kabuklandi ve 4 gun sonra makyaj yapmaya basladim 1 hafta sonraki kontrolde de tamamen iyilesmisti.

Benim ilk seansim baya agir bir uygulamaydi. Yara izimin gorunumunde %80 oraninda iyilesme vardi. Ve acikcasi doktorum bile bu kadar iyi olmasini beklemiyordu.

2. Seansta da yine lazer ve peeling yapildi. Ama daha hafif bir uygulamaydi. Goz altimdaki beyaz noktalar da yakildi.

Simdi, burnumun yaninda cok hafif kilcal damarlar vardi, tamamen iyilestiler. Alnimda ufak bir su cicegi lekesi vardi gorunumj hafiflemistir ama tabiki yok olmadi.

Bunun yaninda gozalti morluklarima hicbir etkisi olmadi ama damarlarin gorunumu azaldi ufak cukur siyah nokta izlerimin hepsi gecti. Yara izim debelli belirsiz.

Tum gunes lekelerimden de kurtuldum.

Hani bebek cildi gibi bir beklentiniz olmasin, sadece o cukurlarin kiyilarinin bu kadar belli olmamasini falan saglayabilir diye dusunuyorum. 4. Gunden itibaren gunes kremi kullanmak kaydiyla disari da ciktim. Hayatima hic engel de olmadi, leke de birakmadi.

Ama 1 ay kadar peeling dahi yapmadan gitmeniz ve islemden sonraki 1 ay doktorun da soyledigi gibi bakiminiza dikkat etmeniz gerekiyor. Sonuc alamayan arkadaslarin bence tek sebebi dusuk siddette islem uygulanmasi olmali.

Ben son seansımı yaptıralı 2 ay kadar oldu. Sivilce izleri için yaptırdım ve HİÇ faydasını görmedim. Hatta izler ve lekeler çoğaldı!! Buradan sivilce izleri için yaptıracak Arkadaşlara sesleniyorum sakın ama sakın yaptırmayın!! Göz altlarım da çöktü ve hiç kırışıklık olmayan göz çevremde kırışıklık meydana getirdi fraksiyonel co2 lazer Uygulaması. Tamamiyle para tuzağı arkadaşlar. O parayla insanları kandırıp sağlığıyla oynayan doktorları Allah bildiği gibi yapsın! Sormak istediğiniz her türlü soruya cevap vermeye hazırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…