co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

arkadasım benımde sorunum var bu konuda bana yardımcı olurmusun hangı doktorda yaptırdın vede fıyat aralığı nedır bana yardımcı olurmusun

ben istanbuldayım canım, seansı 600 tl, acıbademde yaptırdım, bende sivilce izleri için, bakalım inşallah değer :)

merhaba sivilceyle ilgili yazilarinizi okudum acaba bir gelisme oldumu? benim yanak altimda da sivilce izleri var kirmizi ve cukurluklar ve hergecengun cogaliyor lutfen bi;gi verirseniz cok sevinirim
Tesekkurler
Ayse

merhaba sivilceyle ilgili yazilarinizi okudum acaba bir gelisme oldumu? benim yanak altimda da sivilce izleri var kirmizi ve cukurluklar ve hergecengun cogaliyor lutfen bi;gi verirseniz cok sevinirim
Tesekkurler
Ayse

Ayse hanim ben faydasini gormedim lazerin, hala daha cukurlarim duruyor, 4 sene oldu sanirim.. son islemden sonra bu islerden koptum su anda piyasada ne tur cihazlar var bilmiyorum ama kendi tedavim kesinlikle başarısız oldu

merhaba .bende de ağda bandı ile yanağımda kırmızılık kaldı elmacık kemikleirmin oralar kırmızı gbi.bir de cildimin ışıl ışıl parlak olmuyor her zman.bu co2 lazer işe yararmı. sonuç olarak yaptıranlarda işe yaradımı acaba

Konuyu ben acmistim, 4 yil olmus, takip edenler icin bilgi vereyim cukurlar hala duruyor ben pek bir fayda gormedim verdigim paraya cektigim eziyete degmedi, buraya pek giremiyorum artık

öncelikle geçmiş olsun.renk olarak fayda ettimi acaba size yani sedece çukurlukmu vardı genel oalrak cildin kendisine fayda ettimi acaba

evet para tuzağı..ben bağdat caddesin'de yaptırmıştım..hüsran hüsran hüsran...çepten çıkan 3000 civarı para çöpe..haram olsun

Merhaba nixie6 ferruh beye yaptırmışsınız sanırım işlemi acaba çukurluklarınız mı vardı yoksa sadece leke mi üzerinden baya geçmiş şuan bi sorununuz var mı acaba cildinizde lütfen cevaplarsanız sevinirim

kızlar hemen hemen yorumların çoğunu okudum ama bence fraksıyonel lazer ile co2 fraksıoyonel lazer yaptıran herkes yorum yazmış...yanlış bilgi vermeyelim lütfen yaptırdığınız lazerın karbondıoksıt lazermı yoksa sadece fraksıyonal lazermı oldugunu belirtir isek insanlar yanlş bilgilendirilmesin.çünkü ikisi farklı lazerler

her ikisini de denedim .fraksiyonel lazerden fayda göremeyince co2 yaptırdım daha etkili dendiği için işe yaramadı

O lazerler çok can yakıyor resmen sosyal hayatını bir süre engelliyor ben bezih karacanın orada dogum çatlağıma yaptırdım yeni bir cihaz dayanılmayacak gibi degil tavsiye ederim sonucumda çok başarılı canım

bu tip lazerler çatlaklarda gerçekten başarılı ,ama yüzde hiç sonuç alınmıyor.özellikle de esmer olanlarda...

Co2 fraksiyonel lazeri bende yaptrıdım kadıköy acıbademde. yıllar önceki mesajlarım burada var 3 seans yaptırdım. Buğday tenliyim şakak ve yanaklarımda çukurlar vardı . Lazer lekeleri en geç 8 günde geçti seans sonrası (şu an lazer lekesi yok). çukurların neredeyse hepsi derin değil ve çok ta yok bir bölgede sadece vardı, çukurlar hala olduğu gibi duruyor şu an yüzümde. son lazer seansını yaklaşık 2.5 yıl önce yaptırdım 23 yaşında çukurlar geçmedi. Tıpta şu an işe yarayan bir tedavi var mı merak ediyorum. bu izleri çok takıyorum yarısı geçse ona da razıyım. dermaroller, dolgu, tca fayda gören var mı aranızda. kalıcı çözüm istiyorum. çukurların hala kalıcı tedavisi bulunamadı mı. yüzümde olduklarını bilmek moralimi çok bozuyor, özgüvenimi etkiliyor. bazen sitedeb bakıyorum yorumlara oldumlu mucizevi tedavi çıktı mı diye. yıllar önce aylarca isotrexin, eritretin cilt soyucu jelleri de kullandım onlarda hiç bir işe yaramadı. acı çekme olayını geçtim yeter ki geçsin istiyorum.

Son düzenleme:
co2 fraksiyonel lazer fiyati ne kadar arkadaşlar ? normal fraksiyonel değil ama erbium falan değil co2 olucak. radyo frekanslı karbondiyosit lazerdi galiba en son çıkanı. bunun bi seans fiyati ne kadardir ?

Ben de bu hafta ilk seansımı yaptırdım bir umut; sonuç ne olacak bilmiyorum. Olumlu/olumsuz bir sürü şey yazılmış fraksiyonel karbondioksit lazere dair, ama içimde kalmasın istedim, ben de yaptırdım. Sabırla devam edebilirsem toplam 4 seans yaptıracağım. Bir faydasını görür isem muhakakkak yazarım. Görmezsem de :)

Bende nukhet erogluna yaptırdım bagdat caddesınde sızın doktorunuz hangısıydı

Merhaba Nüket Eroğlu'nu duymuştum TV'de de oldukça yaygın, programlarda çıkıyor, çağrılıyor, memnun musunuz bu doktordan ? İlk seansı ne zaman yaptırdınız ? Gelişmeleri yazarsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…