co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

mezoslimde yaptırıyorum Adana'da bilinen bir yerdir 250tl seansı benim ozon saunada ve masajda tercih ettigim ve her hafta düzenli gördügüm biri oldugu için degişimleri fark edebiliyorum ilki fraksiyonel yapıldı ikincide de sadece yanaklar erbium alın burun yüzun diger kalan kısımları yine fraksiyonel han i yanaklar delik deşik diye daha derinden soyulsun diye ;ama tam bir felaket şiş berbat görünüyordu hemen sonuç hiçbir yöntemde yok ne yazık ki 2,senasın üzerişne prp yaptı iyileşme dewam ediyor çok sabır uzun zaman hani bu hale de bir günde gelinmedi ki 1günde düğzelsin ;ama çok çok iyi

Daylight selamlar ..Araştırma yaparken iletine rastladım ben de adanada bu işlemi yaptırmak istiyorum fakat öncesinde senin gibi işlemi denemiş birilerinden bilgi almak isterim.. mesajın eski bir tarihli şuanki durum nasıl? ve bir şekilde irtibat kurabilirsek çok mutlu olurum..

Minik minik kahverengi lekelerim vardi lazerle 10tanesini aldirdim yara izleri var kabuklasti 4gun oldu sonuc ne olur bilmiyorum yorumlarida okuyorum icim karardi valla

psikopat gibi gece gece lakelerime bakıyorum dertsiz başıma dertmi aldım yoksa iyi bişeymi yaptım bilmiyorum...:KK43: leker kabuklaştı ve dökülüyo nezaman geçer iz kalırmı bilmiyorum düşünmekten yoruldum işe gidiyorum düşünüyorum derste düşünüyorum ewde düşünüyorum hatta şuanda bile düşünüyorum 10 tane kırmızı leke yaptırdım resmen kendime herkes kalmaz iz diyo ama çoookkkkkkk korkuyorum yarın 5. gün :KK43:

bende 3 seans co2 lazer yaptırdım uygulama sonrası lazer lekeleri en geç 7-8 gün içinde geçti ama sivilce izleri konusunda işe yaramayan bir tedavi bende sivilce çukurları var ve azdı derinde sayılmazdı hala duruyorlar ve acıbadem kadıköyde yaptrıdım boşuna yaptırdım bence boşa zahmet ve masraf belki bazılarında işe yarar ama bende yaramadı olumlu yorumlarda azınlıkta sivilce çukurlarının tedavisi hala bulunamadı.

merhaba tesadüfen sorunuzla karşılaştım ankarada bu konuda en başarılı merkez özel daylight polikliniğidir.

evet fraksiyonel lazeri gerçekten iyi yapıyoruz Daylight Polikliniği olarak elimizden geleni yapıyoruz beğendiysen ne mutlu bize canım biz müşteri gibi görmüyoruz ki kahve falına bakılan oluyor :)

Minik minik kahverengi lekelerim vardi lazerle 10tanesini aldirdim yara izleri var kabuklasti 4gun oldu sonuc ne olur bilmiyorum yorumlarida okuyorum icim karardi valla

lazerle cilt yenileme leke tedavisinde iyi bir yöntemdir canım ayrıca leke tedavisinde mutlaka cilt açıcı özel kremler vardır kullanılmalıdır...

2 hafta oldu 3 defa kabuklaştı ama geçiyo şuan sadece kırmızılıkları var onlarda geçicek diye ümit ediyorum :) moralimi çok bozanlar oldu 500 kişiye yakın yorum yaptılar ama hiç birini takmadım mutlu gibiyim:)

sonuçları yine yazıcam buraya hatta dokturum resim bile çekti isteyen olursa atarım:KK70: tabiiiii kırmızılıklarım geçsin öyle sivilce konusunda da bence bu yöntem gayet iyi tabi doktorunuzda çok önemli ankarada yaptıracak olanlar için Daylight diyorum...

arkadaslar cuma gunu bu ıslemı yaptırıcam ama hıc emın olamıyorum.pervın dıncerın muayenesıne yaptırıcm burda herkes 2000 kusurlerden bahsedıyo ama cıldıyecı bana 750 dedı bu yuzden ıcımde suphe kaldı:KK43:bana akıl verebılecek bırı varmııııı

yüzüne baştan yüz mü takacakmış 2000 tlye anlamadım ??? fazla uçmuş 750 ideal canım bu yöntem gerçekten güzel hiç acısı ağrısı yok sadece kabuklaşma ve kızarıklık oluyo bende şuanda kızarıklık geçmesini bekliyorum...

cok tesekur ederım ılgın ıcın pekı sen nerde yaptrdın.yanı bende cok sasırdım ama baslıgı okudukca bu tarz mesajlarla karsılastım hatta 2400 e yptran olmus

ben ankara Daylight polikiliniğinde yaptırdım memnun kaldım canım ankarada isen eğer tavsiye ederim değilsende sonuçları buraya yaz merak ediyorum...

yazan herkese merhaba. geçen yıl ocak ayında fraksiyonel lazer yaptırdım büyük umutlarla. Yaptırmaya nasıl karar verdiğimi açıklayım kök hücre ekstreli ürünlerle birkaç seans yaptırdığım dermaroller tedavisinde cildimde ciddi anlamda düzelme olmuşto sorunum t bögesinde gözeneklerim açıktı birde cildimin daha sıkı olmasını istiyordum görenler hayret etmişlerdi düzelmeden dolayı .İnsan oglu yuz hep daha fazlasını isteriz dermarollerla bu kadar düzeliyorsa fraksiyonel lazerle daha derine inildiği için daha fazla düzelme olacagı düşüncesiyle doktorumunda gazıyla 1.000 tl ye yaptırdım cildimde bırakın iyileşmeyi izler kaldı psikolojim bozuldu daha sonra televizyonda gördüğüm ünlü bir doktorun ist muaynehanesine gittim bana prp ve mezolift uyguladı üç seans daha sonra belli aralıklarla mezoterapi yaptırdım cildim yeni yeni fraksiyonel lazer öncesi durumuna geldi . Doktorun bana dediği fraksiyonel lazer ciltteki hyorülonik asiti azaltır yanmanın etkisiyle dolayısıyla cilt kurur gözenekler iyice açılır dedi . Netice olarak kızlar yaptıracaklar iyi düşünün para tuzagı başka birşey değil

arkadaşlar çok stresliyim ne yapıcamı bilmiyorum lütfen yardım edin!! yüzümde sivilce çukurlukları var ve izmirde bi merkeze gittim sizin istanbulda1 diğeri izmirde dediğiniz yer oluyo sanırım... ki bu konularda bilgi fukarasıyım yani sıfır bilgim var lazer hakkında ama doktor lazerle geçeceğini söylüyor para derdinde değilim ama daha kötü şekilde sonuçlanırsa eğer.. allah korusun ama çok korkuyorum lütfen önerilerinize ihtiyacım var teşekkür ederim..

yazan herkese merhaba. geçen yıl ocak ayında fraksiyonel lazer yaptırdım büyük umutlarla. Yaptırmaya nasıl karar verdiğimi açıklayım kök hücre ekstreli ürünlerle birkaç seans yaptırdığım dermaroller tedavisinde cildimde ciddi anlamda düzelme olmuşto sorunum t bögesinde gözeneklerim açıktı birde cildimin daha sıkı olmasını istiyordum görenler hayret etmişlerdi düzelmeden dolayı .İnsan oglu yuz hep daha fazlasını isteriz dermarollerla bu kadar düzeliyorsa fraksiyonel lazerle daha derine inildiği için daha fazla düzelme olacagı düşüncesiyle doktorumunda gazıyla 1.000 tl ye yaptırdım cildimde bırakın iyileşmeyi izler kaldı psikolojim bozuldu daha sonra televizyonda gördüğüm ünlü bir doktorun ist muaynehanesine gittim bana prp ve mezolift uyguladı üç seans daha sonra belli aralıklarla mezoterapi yaptırdım cildim yeni yeni fraksiyonel lazer öncesi durumuna geldi . Doktorun bana dediği fraksiyonel lazer ciltteki hyorülonik asiti azaltır yanmanın etkisiyle dolayısıyla cilt kurur gözenekler iyice açılır dedi . Netice olarak kızlar yaptıracaklar iyi düşünün para tuzagı başka birşey değil

yinede şanslıymışsın ki istanbuldaki doktoru bulmuşsun.. off bende korkmaya başladım randevuyuda aldım ama sanırım hiç başlamadan iptal etmek en iyisi... zaten bahtsızım bide yüz başka bişeye benzemio iyi edecem derken daha beter etmekten korkuyorum..:KK43::KK43: kafam çok karışııkk !!!

ben de ankara da ferruh bingöle yaptırdım co2 fraksiyonel lazer.ve cildimde kahverengi lekeler kaldı şimdi.expigment %4 lük krem kullanıyorum.moralim çok kötü.eve kapandım.sakın bu lazeri yaptırmayın.herkesde iz kalıo arkadaşlar çok pişmanım ben=((

cilt çok önemli ya ama öyle her yerde yaptırmak doğru değil ben böyle başarısız olanları duyunca çok üzülüyorum doktorunuzun yaptığı şeyden emin olması ve her ne olursa olsun sizi yarı yolda bırakmaması çok önemli benim çok şükür çukurlarım yara izlerim tamamen geçti cildim çok hassas ve beyaz tenli olduğum için kırmızılık var lazer olan yerlerde ama onun geçeceğini ümit ediyorum zor bi süreçti kızarıklıklar geçsin kalan kahverengileride aldırcam ozaman resim koyarım buraya öncesini ve sonrasını.

X