co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

sende benim gibi tek seans yaptıracaksın sanırım derin uygulama ve etkili bir cihaz olduğu için sana doktor mu demişti sonucu 6 ay sonra görürsün diye benim neredeyse 2 ay olacak hala senin o bahsettiğin gözenek görüntüsü mevcut haftaya kontrole gitmeyi düşünüyorum bakalım ne diyecek belki farklı bir krem verebilirim ciltteki pürüzleri gidermek için bu tedavi resmen sabrımızı sınıyor gerçekten psikolojikman çok yıpratıcı dayanıklı olmayan insanlara bende önermiyorum ama gözünü karartıp iyileşmeyi beklerim en azından o umudumu içimde uzun süre koruyabilirim ve uzun bir süre eve kapanmayı göze alırım diyenler yaptırsın bence en azından o kadar doktor yanılıyor olamaz bence 2012 yılındaki teknolojide en gelişmiş en uygun fiyatlı lazer türü bu sonuçta ben çevreden gelen olumsuz yorumlara tamamen kulak tıkadım bu tedavi boyunca sadece doktorumun söylediklerini dikkate alacağım ben gözlemlerime göre sanırım pc ışığıda cilde olumsuz etki ediyo sanırım benim iyileşmemi bu kadar uzatan faktör bu sende de bu durum mevcut mu istanbul_x ??

bende pc başında çok zaman geçiriyorum ama öyle ciddi bir sorun yaratacağını sanmıyorum.ya birşey sorucam yüzünüzdeki tüylerde kalınlaşma oluyo mu lazer uygulamasında?okumuştum sanki bir yerde..yada cildin rengi açıldığı için tüyler dahamı belirgin gözüküyo anlamadım

en fzla iki seansla bu is koktn cozlurmu .s

valla bende yaptırdım fraksiyonel lazer. derin izler var diye. birşey değişmedi. daha çok açıldı o izler. ve iki gün cehennem gibi geçti. bir sürü para verdim. şimdi üstüne üstlük cildim hassaslaştı. kıpkırmızı yanaklarım ve sivilce doldu yüzüm. doktorum tatlı tatlı anlatmıştı. kanıp yaptırdım şimdi bir ay oldu yaptıralı arızalarıyla uğraşıyorum hala :KK43: . ah işte bileydim başıma bunlar geleck yaptırırmıydım hiç...
bence sende iyice düşünüp taşınmadan iyice araştırmadan yaptırma bana sorarsan hiç yaptırma ama sen bilirsin yinede.

benimde yüzümde yanaklarımda delik delik küçük ay yüzeyi gibi geçen doktorum sana ondan yapalım dedi ama ben burdfa yazılanları okudukça yaptırasım kaçtı roucatanim yeni bitti yani 5ay oldu şimdi birsey falan olur bilemedim. ama cildim bir kaç ton açılıyormuş galiba öylemi? öneren varmı bu işi arkadaslar sonuç olarak?

dün 2. seansım olan erbium'u yaptırdım kızlarrr :) :) şuanda yüzüm kıpkırmızı ve şiş. Seans öncesi fotograflarıma ve sonrası olan fotograflarımı bilgisayardan gösterdi doktorum ve ilk seans'dan etkilerini görebildim fotograflardan. Şimdi 2. seansımı yaptırdım ve bunda daha yüksek çalıştığını söyledi doktorum ve yüzümün iyileşmesini bekliyorum o da yaklaşık 4 gün filan sürüyor. Gelişmeleri ben buradan yazarım yine sizlere.

Sizler ne yaptınız 2. seansı yaptıran oldu mu hiç?

yüzümde tek tek kahverengi sivilce lekesi var..yazın daha fazla belirginleşyor,bugün acıbadem hastanesine ve nişantaşında bir güzellik merkezine görüşmeye gittim,magic lifting ten fraksiyonel lazere kadar araştırmadığım kalmadı..yaşım dolayısıyla yüz toparlamaya da ihtiyacım var.:) acıbadem has.seansı 600tl ,nişantaşı ndaki merkez seansı 1000 yüro..burada yorumları okudukca fraksiyonel lazerden vazgeçmeyi düşünüyorum.sanki %100 lekeye çözüm değil gibi geldi..

istanbul_x ne durumdasın biz seninle aynı cihazdan derin uygulama yaptırmıştık şu anki gelişmelerin nasıl tek seans yaptırdın sen değil mi bizleri haberdar et buradan

8 gün önce co2 fraksiyonel lazer yaptırdım.olayı baştan anlatayım: benim yüzümde üniversite yıllarımda roacutane kullanmamdan sonra kalan hafif çukurluk şeklinde izler vardı.çok araştırdım,ben muğlada yaşadığım için 1 ay kadar önce izmirde dr a gittim,özel bir klinikte.muayene ücreti 170 tl.2-3 hafta kadar dr un verdiği kremleri kullndım,güneşten korundum ve 8 gün önce de yaptırdım.işlem sırasında ve sonrasındaki 1 saat boyunca inanılmayacak kadar çok acı verdi(yanma ve batma şeklinde)sonrasında hiç bir acı kalmadı,ilaç sürdüler gene yüzüme.işlem ücreti 2bin 400 tl tuttu.3 gün boyunca sadece yüzüme ilaç sürdüm,şislik ve kızarıklık oldu,evden çıkmadım.3.gün banyo yapıp dr a gittim,yüzümde kabuklanmalar olmuştu onlar da döküldü suyla birlikte.fakat şişlik tam olarak benim 5.gün geçti.dr ne yapılması gerektiğini zaten söylüyor.10.gün tekrar kremlerle tedaviye devam edeceğiz,kontrole gideceğim.şimdilik hafif kırmızılık var,güneş yanığı gibi.izlerim şimdiden çok azaldı hatta dikkatli bakılmayınca belli olmuyor hiçbirşey.%100 bitmesini beklemiyorum zaten.zamanla daha da düzelecekmiş,dr öyle dedi.tabi güneşten de olabildiğince korunuyorum.burada biraz zor olsa da.cilt yüzeyim çok kurudu sık sık dr un tavsiye ettiği nemlendiriciyi kullanıyorum.Bu işlemi yaptıracaksanız eğer 1 hafta işe gitmezseniz iyi olur,ben rapor aldım.ayrıca herhangi bir yerde de yaptırmayın,riskli işlem.ben şimdiden ilaçlar,muayene,işlem,yol derken 3000tl ye yakın harcadım.benim gittiğim doktorun adı elif ebru filiz.netten araştırabilirsiniz.ben öyle yaptım:)ayrıca ne kadar beyaz tenliyseniz o kadar avantajmış,bn buğday tenliyim daha dikkatli olmam gerekiyor işlem sonrası lekelenmeler olmasın diye.zamanla göreceğim bakalım nasıl olacak.

istanbul_x ne durumdasın biz seninle aynı cihazdan derin uygulama yaptırmıştık şu anki gelişmelerin nasıl tek seans yaptırdın sen değil mi bizleri haberdar et buradan

merhabalar..yaklaşık 1,5 ay oldu yaptıralı yüzümde sivilcelenme falan olmadı tek problemim sağ yanağımda beyaz bir lekenin oluşması şuan için pek rahatsız etmiyo ama dikkatli bakıldığında belli oluyor.cildim daha canlı daha parlak sabah kalktığımda ışıl ışıl bir ciltle uyanıyorum.cildin alt tabakasının Kollajen üretmi 6 ay gibi uzun bir sürede tamamlanıyor ve tedavinin kesin sonucu 6 ay sonra netleşiyor.ilk aylarda cildin üst tabakasındaki Kollajen eksikliğinden dolayı izler daha belirginleşiyor ve cilt dış etkenlere karşı oldukça savunmasız kalıyor.ilk 2-3 ay cildi çok iyi korumak lazım 6 ay geçmeden 2. seyansı kesinlikle yaptırmamanızı öneriyorum.bu aralar yıllık izinde olduğum için pek dışarı çıkmıyorum evde olduğum sürece sadece bepanten krem kullanıyorum.umarım yaptıran herkes istediği sonucu alır

X