co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Kizlar topigi bastan sona okumaya calistim.Acibademde co2 fraksiyonel lazer tedavisi gorenlerden seans ucretini ogrenebilirmiyim acaba?600 diyen olmus ama aradan epey akit gecmis son donemde yaptiranlariizdan bilgi alabilirmiyim.

ben aydında yaptırdım 350 tl izmirdede çok fiyat araştırdım nerdeyse hepsi 850 dedi arada uçurum var

bu arada arkadaşlar geçen cumartesi yaptırdım ben yani bugün 5.günüm herkes naptın yüzüne diye soruyo bebek gibi olmuşun ışıl ışıl diyolar nasıl mutlu oluyorum anlatamam gidip gidip aynaya balıyorum özellikle sağ taraf çok hoşuma gitmeye başladı izler minik minik olmuş zamanla dahada düzelir inşallah

merhaba slogan. fraksiyonel mi yaptırdın. 5.günde hemen düzelme oldu mu çok şaşırdım. kırmızılık var mı?
benim bugün 3.günüm . çok şükür daha iyiyim. hafiften yüzümde soyulma başladı. inşallah salıya kadar hepsi temizlenmiş olur.

merhaba zakkum,msn mi mail adresine attım.
çok psikolojim bozuluyor diye dün girmek istemedim siteye :). ama bugün daha iyiyim. hafiften yüzümde soyulma başladı. bakalım salı ya kadar düzelirim inşallah. birde dr nükhet eroğlu nun videolarını izledim. mucize gibi bahsediyor fraksiyonelden. çok mu aceleci davrandık bilemedim :)

sedef yanlışlıkla mail adresini okumadan sildim canım tekrar atsana kesinlikle aceleci davranma ne kadar geç iyileşirse o kadar kalıcı olur bence hemen iyileşen ciltlerde cilt yenilenmiyo sadece üst kısmısoyuluyo bu yüzden izlerin tekrarlama riski var fraksiyonel co2 lazer ile ilgili sitelerde zaten ciltte en belirgin etki 3-6 ay sonra görülür diyor bu süre boyunca cilt kendini yenilemeye devam ediyor diyor kesinlikle doğru ben her geçen gün izlerimin , gözeneklerimin ufaldığını farkedebiliyorum hafif kızarıklık devam ediyor fakat yaptırmadan önceki halimden kesinlikle iyiyim diyebilirim artık gün saymıyorum o zaman daha stres yapıyo insan yılbaşına kadar bepanthen + güneş koruyucusuna devam edicem en az bepanthene in reçetesinde zaten cildin kendini yenilemesini sağlar ve hızlandırır yazıyo yani doğru bir tedavi uyguluyoruz kesinlikle canını sıkma ve ilk 1 ay çok büyük bir gelişme bekleme ben böyle devam ederse belki 2.seansı yaptırmama gerek bile kalmaz ya da belki 1 sene sonra sadece 1 seans daha uygulatıp bir daha bu defteri kapatırım bence insanlar cildi iyileşmeyince panik yapıyor ve üstüne hemen başka lazer veya başka ilaçlar kullanıyo bu yüzden ciltleri farklı tepkiler verebilir cildi kesinlikle yormamak lazım her şey güzel oluyor ve olucak ben hala mümkün kalmadıkça dışarı çıkmıyorum ne kadar havalar soğumaya başlasada artık güneş hala rahatsız edici boyutta bzm için çünkü her şey güzel olucak şimdi gülümse bakalım :)))

az önce tekrarladım mailimi :))
evet gülelim herşey güzel olacak inşallah....

lütfen biri de bana cevap versin (( elos poliknik diye bir yerde. ankarada. bir ay önce benlerimi aldırdım lazerle ama hala kızarık duruyo ne zaman ten rengine döner bilen var mı nolur söyleyin çok mutsuzum(((

Son düzenleme:
lütfen biri de bana cevap versin (( elos poliknik diye bir yerde. ankarada. bir ay önce benlerimi aldırdım lazerle ama hala kızarık duruyo ne zaman ten rengine döner bilen var mı nolur söyleyin çok mutsuzum(((

bununla ilgili bir cevabım yok ama en doğru bilgiyi bir doktor verir bence bir doktora danış.

merhaba sedef fraksiyonel yaptırdım evet 3 gün boyunca neredeyse pancar gibiydim hiç evden dışarı çıkmadım bugün 6.günüm yüzüm ışıl ışıl akpak duruyo izler tamamen geçmedi ama küçüldüler dünden beri soyulma yok bende bütün ölü deriyi attım sanırım

bu yöntem çatlaklar için de kullanılıyor diye biliyorum yok mu çatlak için bu yöntemle tedavi olan ?

Gidisat co2 fraksiyonel lazer hayallerinin seneye kaldigini gosteriyor.Coook pahali

gözün aydın diyelim o zaman :)
çok şükür bende daha iyiyim artık. ilk 2 gün dehşet acım vardı. 3. gün soyulma başladı. bugünde neredeyse yüzümün tamamı soyuldu. cildim tazelenmiş :) sadece düşündüren kızarıklık var. o da geçer sanıyorum bir iki güne.

biraz panik olmuştum yüzümün yanması hiç bitmeyecek diye çok şükür daha iyiye gidiyor herşey.
zakkum26 darısı senin başına..

pekı yuzunde ne ıcın yaptırdınız benım ergenlıkten kalma göğüslerımde catlak var acaba bende yaptırsam faydasını gorurmuyum

sedef iyi dileklerin için teşekkürler :) benim bir kaç sorum olucak sizlere bilindiği gibi ben yaklaşık 25 gün önce fraksiyonel co2 + prp yaptırmıştım fakat 2 hafta sonra cildimde sivilcelenmeler başladı doktora sordup bu normal bir reaksiyon cildin kendini yeniliyor dedi benim yüzümün sol tarafndan gayet memnunum ancak sağ tarafta tahriş oluşmuş doktorun deyimiyle tahriş olmuş güneş hiç görmeyecekti ama görmüş dedi bende çok şaşırdım oysaki ilk 15 gün hiç belirgin güneşe çıkmadım fakat beyaz ışıkta yapmış olabilir dedi bende dışarı çıkmadığım için doğal olarak evde pc başında çok vakit geçirdim acaba pc ışığının böyle bir etkisi olmuş olabilir mi güneş koruyucuyu hiç aksatmadan evde bile kullanmama rağmen bu olmuş olabilir mi herkesten cevap bekliyorum yani cildin tahriş olmuş dedi fakat yani bunun için ekstra bir krem veya bakım söylemedi kremlere devam dedi o çukurlar kapanıcak dedi sizce bu normal mi gözeneklerimde küçülme hissediyorum kesinlikle izlerde de küçülmeler var fakat dediğim gibi sağ taraftaki tahriş ve arada çıkan sivilcelenmelere karşı hiç bir önlem almam gerektüğünü belirtmemesi normal mi canlar destek :))

merhaba zakkum, bende de sivilce oluştu ama küçük küçük dönemim yaklaştığı için. fraksiyonel var olan hasarı düzeltiyor diye biliyorum sivilce çıkmasını önlediğini duymamıştım.
yanaklarımda ki kızarıklıklar henüz düzelmedi. çok hafifde bastırınca sızlıyor. valla pc tahriş ederse bende çok durdum. kaldı ki artık iş başladı hep pc başındayım. Allah korusun demek istiyorum sadece. bu arada bu akşam doktoruma gideceğim ilk kontrol bakalım neler diyecek, neler verecek.
gecelerce acı çekmiş olsamda gerçekten çok düzelme oldu :) tertemiz cildim yanaklarım :) maşşallah diyim :)

arkadaşlar son durumlarınız neler msn programını kullanamıyorum o yüzden buradan yazdım deeply sedef ve aklıma gelmeyip lazer yaptıranlar kaç gün oldu durumlar nasıl benim 1. ayım bitti bugün sizin nasıl forumu canlı tutalım baktım kimse yazmıyo yazın yaw :)

bugun 12. günüm
dün dr a kontrole gittim birdahakine randevu verdi
yüzüne bişe sürmene gerek yok sadece güneş kremi kullanman yeterli dedi
maske peeling e falan gerek yokmuş zaten bütün ölü deriyi atmışım
asıl etkiyi 6 ay sonra görceksin dedi
ama ilk seansta bile gözle görülür fark var pişman değilim yaptırdıpıma

slm senin adına sevindim bana derin bir uygulama yapılmıştı bu yüzden dikkatli bakınca ve cilt kızarınca lazer atış izleri belli oluyor doktora sorduğumda kesinlikle kalıcı olmadığını söylemişti ve en az 2 ay bekle demişti derin bir uygulama yapıldığından etkiyi görmem uzayacakmış bende bu yüzden ilk ay olduğu gibi bu önüdeki bir aydada bepanthene ve güneş koruyucusuna devam edicem bepanthene cildin onarımı için faydalı bir kremmiş sana 2 sorum olucaktı

1) sendede lazer atış lekeleri belli oluyormu

2) güneş koruyucu olarak ne kullanıyosun ben sebamed +30 faktör kullanıyorum ciltte parlama ve minik sivilceler yaptı cildi mat gösteren yağlı ciltler iin uygun bir güneş kremi önerebilirmisin bana ??

cevaplarsan sevinirim canım tekrar geçmiş olsun bu yaza hepimiz bomba gibi giriş yapıcaz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…