co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Yok canım ne daraltması sen aklına takılanı sor:)) benım cildim beyaz değil ama öle aşırı bi esmerliğimde yoktu buğdaya yakın
diyelim.Benim pembelikler kabuklanma döküldükten sonra bi kaç gün içinde geçti evet şuan cildim hassas çünkü yeğenim
geliye suratını suratımın üstüne koyup yatmayı çok seviyoo sonra bakıyom hafif hafif yanıyo yani şuan cilt kendini toparlama
aşamasında çünkü daha 1 hafta oldu benimde lazer şuan evet cilt ince zamanla toparlar.Kılcal damarlarıda bence doktorun görmesi lazım o zaten seni bilgilendirr.yüzümüzü yıkarken sorun olmuyo hatta soguk su değince daha iyi oluyo ama silerken hassas olmak gerek :))

Yok canım ne daraltması sen aklına takılanı sor:)) benım cildim beyaz değil ama öle aşırı bi esmerliğimde yoktu buğdaya yakın
diyelim.Benim pembelikler kabuklanma döküldükten sonra bi kaç gün içinde geçti evet şuan cildim hassas çünkü yeğenim
geliye suratını suratımın üstüne koyup yatmayı çok seviyoo sonra bakıyom hafif hafif yanıyo yani şuan cilt kendini toparlama
aşamasında çünkü daha 1 hafta oldu benimde lazer şuan evet cilt ince zamanla toparlar.Kılcal damarlarıda bence doktorun görmesi lazım o zaten seni bilgilendirr.yüzümüzü yıkarken sorun olmuyo hatta soguk su değince daha iyi oluyo ama silerken hassas olmak gerek :))

slm leke kaldımı sende yarın yaptırıcam ve cok korkuyorum:KK43:

Bayanlar co2 lazerin 3. seansınıda yaptırdım haftalar önce yüzümdeki sivlce izlerinin biri bile geçmediği gibi lazer yapılan yerlerde pembe tonu lekeler hala geçmedi daha önceki seanslarda en geç 6 gün içinde geçiyordu hepsi ama yüzümde noktasal lazer izleri var pembe tonlarında bunlar sizde geçti mi? hem 3 seans için 1200 lira para verdim hemde hiçbir düzelme olmadı ilk seanstan sonra 2-3 ay içinde değişme gözlenir dedi doktor hanım ama yok boşuna para verdiğinm gibi çektiğim acılarla ve eve çirkin bir yüzle günlerce hapsolmamla kaldım. yani iyi düşünün yaptıracaklar geri dönüş yok. 3. seansta ileri derece çalışıldı ve uzun sürdü birde bu sefer noktasal pembelikler kaldı atış yapılan yerlerde haftalar oldu geçmedi. Paranızla rezil olma ihtimaliniz çok yüksek.

Bayanlar co2 lazerin 3. seansınıda yaptırdım haftalar önce yüzümdeki sivlce izlerinin biri bile geçmediği gibi lazer yapılan yerlerde pembe tonu lekeler hala geçmedi daha önceki seanslarda en geç 6 gün içinde geçiyordu hepsi ama yüzümde noktasal lazer izleri var pembe tonlarında bunlar sizde geçti mi? hem 3 seans için 1200 lira para verdim hemde hiçbir düzelme olmadı ilk seanstan sonra 2-3 ay içinde değişme gözlenir dedi doktor hanım ama yok boşuna para verdiğinm gibi çektiğim acılarla ve eve çirkin bir yüzle günlerce hapsolmamla kaldım. yani iyi düşünün yaptıracaklar geri dönüş yok. 3. seansta ileri derece çalışıldı ve uzun sürdü birde bu sefer noktasal pembelikler kaldı atış yapılan yerlerde haftalar oldu geçmedi. Paranızla rezil olma ihtimaliniz çok yüksek.

merhaba geçmiş olsun nerde yaptırmıstın offff galıba yaptıramıcam ben

istanbul acıbademde yaptırdım ilk seansı aralıkta yaptırdım sonrakini bir ay sonra 3. seansıda 2 hafta önce yaptırdım hiçbir düzelme olmadı en çok son seansta canımı yaktı yüksek derecede uyguladı doktor lekeler geçti en geç 6 gün içinde ama bu sefer noktasal pembelikler geçmedi hala duruyor. paramla rezil oldum istanbula gidip çektiğim zahmetler ve ödediğim para yetmez gibi birde günlerce eve hapsoldum lazer lekeleri geçene kadar. fayda görmedim sivilce çukurlarım derinde değil. Yaptıracaklar dikkatli karar versinler paranızla rezil olup, durumunuzu daha kötü yapma olasılığınız var bende lazer sonrası lekeler geçti ama geçmeyipte çok kötü olanlar var aylarca düzelmeyenler var forumda yazılmış. sadece son seanstan kalma noktasal pembelikler kadlı onlar hala duruyor.sonuç fiyasko yani doktor birde ilk seanstan sonra değişme olmaz 3. seansta başlar dedi hala düzelm olmadı 3. seansın ardından haftalar geçti. lazerin markasıda tüm istanbul acıbadem şubelerinde uygulanan markaymış. bundan sonra bedava yapıcam desede asla gitmem bu mağduriyeti anlatmak zor.

istanbul acıbademde yaptırdım ilk seansı aralıkta yaptırdım sonrakini bir ay sonra 3. seansıda 2 hafta önce yaptırdım hiçbir düzelme olmadı en çok son seansta canımı yaktı yüksek derecede uyguladı doktor lekeler geçti en geç 6 gün içinde ama bu sefer noktasal pembelikler geçmedi hala duruyor. paramla rezil oldum istanbula gidip çektiğim zahmetler ve ödediğim para yetmez gibi birde günlerce eve hapsoldum lazer lekeleri geçene kadar. fayda görmedim sivilce çukurlarım derinde değil. Yaptıracaklar dikkatli karar versinler paranızla rezil olup, durumunuzu daha kötü yapma olasılığınız var bende lazer sonrası lekeler geçti ama geçmeyipte çok kötü olanlar var aylarca düzelmeyenler var forumda yazılmış. sadece son seanstan kalma noktasal pembelikler kadlı onlar hala duruyor.sonuç fiyasko yani doktor birde ilk seanstan sonra değişme olmaz 3. seansta başlar dedi hala düzelm olmadı 3. seansın ardından haftalar geçti. lazerin markasıda tüm istanbul acıbadem şubelerinde uygulanan markaymış. bundan sonra bedava yapıcam desede asla gitmem bu mağduriyeti anlatmak zor.
çok geçmiş olsun arkadaşım. bu acıbadem mağdurları sitede fazla. hngi cihazla yapıyorlar biliyormusnuz. kaç arkadaş acıbademde yptırıp şikayetciler sonuçlarından. allahım yaa para verip ne hale getiriyolar. insan sağlığı yerine ticaret yapıyorlar. yasal haklarınızı kullann. ne demek 3. seanstan sonra düzelir. benim niye ilk seansta düzeldi. yüzde 60 lık bi gelişme oldu. oyalıyorlar aha a yaz geldi. sana sonra da iyi koruyamamışsın o yüzden diyecekler. sizden ricam cihazın markasını gördünüz mü ne ile çalışıyorlr üzerinde yazar zaten dikkat edebildiniz mi

çok geçmiş olsun canm ya ben yaptıramadım korkudan baska çözum yolları arıcam artık:KK43:

slm leke kaldımı sende yarın yaptırıcam ve cok korkuyorum:KK43:

Lazerin oluşturduğu herhangi bi leke iz kalmadı sadece kendi sivilce lekerim var az. yani ikinci seanstan sonra cildimin daha
güzel olucağına inanıyorum ve daha yüksek çalışmasını istiycem doktordan artık onuda sonbahar gibi yaptırcam.

:KK1:
sen yaptırdıktan sonra ben dilek hanımla görüştüm. senin 2. seansın geçiktiği için 5.5 ile girmiş. 2. seanının riskli olacağını söledi. 5.5 o kadar da yüksek diil. 6.5 sanmıştım. acıya dayanıklıyım en yüksek diyince. 6.5 a dayanan var:) ayrıca alın ile göz altına çok daha düşük giriyo. benim 2. seasım alın da dahil bayağı yüksek olacak. nasıl dayanacam? yaptırırken o kadar diilde bittikten sonraki 2 saat mahvoluyo insan. ayın 13 ü yaklaştıkca stres oluyorum. benim 2. seanstan sonra bitecek. servet ödesem de yapmaz 3. seansı:)

Ama ben dilek hanıma en yüksekle çalışın demiştim o da en yüksek diyince bende ondan dolayı dedim yani ben dilek hanımın dediğini söledim:))) o zaman keşke 6,5 ile çalışsaydı ne yapım ona da dayanırdım. ayrıca bu lazerın ardın soğutma sistemide olması gerekk o zaman daha az acı duyarız ben bi kaç video izlemiştim önce lazer çalışıyo doktor, arkasından eleman soğutucu tutuyo ne güzell daha az acı oluyo:)) abovvv sen baya yancan desene çok kötü bi acıı zaten yaşadın biliyosun Allah kolaylık versin sana canım:))

selam ben fraksiyonel lazer son seansımı pazartesi yaptırdım ve son seansm diye çok güçlü yaptı ve çok acı çekiyorum şuan o 2 günde geçiyor zırvalıklarına inanmayın gerçekten sonrasındaki döneme katlanabilecekseniz yaptırın ben eğer sonrasının böle olduğunuu bilsem yaptırmazdm diyorum çünkü kendinizden çok farklı bir kişi oluyorsunuz tabiki iyiyleşiriyor ama sonrası olan 1 hafta çok zor iyice düşünüp karar vern zaten çok çabuk atlatıyorsanız demekki doktor fazla seans yaptırıp çok para almk için sizi kandırıyor

selam ben fraksiyonel lazer son seansımı pazartesi yaptırdım ve son seansm diye çok güçlü yaptı ve çok acı çekiyorum şuan o 2 günde geçiyor zırvalıklarına inanmayın gerçekten sonrasındaki döneme katlanabilecekseniz yaptırın ben eğer sonrasının böle olduğunuu bilsem yaptırmazdm diyorum çünkü kendinizden çok farklı bir kişi oluyorsunuz tabiki iyiyleşiriyor ama sonrası olan 1 hafta çok zor iyice düşünüp karar vern zaten çok çabuk atlatıyorsanız demekki doktor fazla seans yaptırıp çok para almk için sizi kandırıyor

aynen yaa gecmek bilmiyorr 18 gün oldu bgn hala cıkmıyorm ben önemli işim olmdıkcaa dısarıya kızark hala :KK43:

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır bu konuyu takip ediyordum. 09 martta Konya da 450 TL'ye fraksiyonel co2 lazer yaptırdım. ilk 2 gün yüzüm şişti. evden dışarı çıkmadım. kremlerimi ve doktorun verdiği hapı düzenli bir şekilde kullandım. 2. günün sonunda şişlik indi. 3. gün de kabuklar tamamen yok oldu.4. gün yüzümde hiç bir şey kalmadı. bugün 6. gün. yüzümdeki değişikliği, lekelerimin kaybolduğunu ve gençleştiğimi hissediyorum. eskiden genellikle fondöten sürmeden çıkamazdım, ama artık rahat rahat dışarı çıkabilirim sanırım. güneş kremlerini kullanmaya devam. 4-5 senede bir tekrarlanabilir diye düşünüyorum. belki de daha erken :))

Ben de konyada oturuyorum ve sırtımda sivilce lekeleri var ama ben aşırı takıyorum bunların geçmesini çok istiyorum nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim?

senin nasıl turkuz ya ben obagi nin kremlerini kullanıyorm yüzümde ton farkı olmasn diye oda kızartıyo soyuyo cok fena :KK43: 6 hafta kullanıcakmısım daha 3 hafta oldu yaa delirmek üzereym . dısarı cıkmk bile istemiyorum ztn cok günesli
:KK43:

Ayçelennn yüzün ne durumda 2.seansını yaptırdın sanırım son durum nasıl?

2 hafta oldu yaptıralı. dilek hanım bu sefer çok yüksek çalıştı. allahhhh allahhh yandım. 30-45 dakika sürdü. yine benim kabuk atmam kolay oldu. iyileşme sürecim kolay geçti. sonuç harika. şimdi elde edilen sonucu muhafaza etmeye çalışıyorum. dilek hanım serum verdi. sabahları viamin c akşamları e vitamini sürüyorum. bi de yine akşamları leke oluşumu önlemek için bi krem verdi. gündüzleri d 2 saatte bi günş koruyucu kullanıyorum.turkuazcm ben olayı abarttım:)) leke olayını hallettim yarında dilek hanıma dudağıma dolgu yaptıracam. acaip bi heyecan yaptım:))

aycelen33;2 hafta oldu yaptıralı. dilek hanım bu sefer çok yüksek çalıştı. allahhhh allahhh yandım. 30-45 dakika sürdü. yine benim kabuk atmam kolay oldu. iyileşme sürecim kolay geçti. sonuç harika. şimdi elde edilen sonucu muhafaza etmeye çalışıyorum. dilek hanım serum verdi. sabahları viamin c akşamları e vitamini sürüyorum. bi de yine akşamları leke oluşumu önlemek için bi krem verdi. gündüzleri d 2 saatte bi günş koruyucu kullanıyorum.turkuazcm ben olayı abarttım:)) leke olayını hallettim yarında dilek hanıma dudağıma dolgu yaptıracam. acaip bi heyecan yaptım:))

geçmişolsun aycelen ilk saenstan bir hafta sonra prp yaptırmıştın sanırım...tüm yüz nekadar ödedin bide bu işlem iğneyle yapıldığında yüzde morarma olabiliyormuş sende bu yanetkiler oldu mu?

Aycelen benim cildimde lekelenme oldu şuan yer yer kahverengi lekeler var canım sıkıldı:KK43:( ayrıca bi güneş kremi almıştım oda sanırım cildime çok yağlı geldi sivilcelenme yaptı sonra onu değiştim başka bi ürün aldım.Dilek hanımı aradım lekenme oldu diye oda bana expigmenti kullan dedi dünden beri onu kullanıyom inşallah geçer o lekeler yoksa emeklerım boşa gitcek:KK43:( sevindim valla senin adına aman aman çok dikkat et sakın güneşte durma.

senin nasıl turkuz ya ben obagi nin kremlerini kullanıyorm yüzümde ton farkı olmasn diye oda kızartıyo soyuyo cok fena :KK43: 6 hafta kullanıcakmısım daha 3 hafta oldu yaa delirmek üzereym . dısarı cıkmk bile istemiyorum ztn cok günesli
:KK43:

Fidann benim cildimde kızıarıklı falan yok sadece yüzümü yıkayınca oluşu sonra geçiyo ama leke oluştu biraz onun içinde expigment kullanıyorum şimdilik bakalım ne olcak. Peki doktorun ne diyo kızarıkların için?

Fidann benim cildimde kızıarıklı falan yok sadece yüzümü yıkayınca oluşu sonra geçiyo ama leke oluştu biraz onun içinde expigment kullanıyorum şimdilik bakalım ne olcak. Peki doktorun ne diyo kızarıkların için?

cok normalmiş obagi kremler yapıyomus cildimi soyuyo yaa onun icinmiş ama artk cok sıkıcı bi hal aldı yani hiç böyle bi tedavi süreci oldugu anlatımamstı.. makyj yapıyomuusuz sizz?

X