co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

cok normalmiş obagi kremler yapıyomus cildimi soyuyo yaa onun icinmiş ama artk cok sıkıcı bi hal aldı yani hiç böyle bi tedavi süreci oldugu anlatımamstı.. makyj yapıyomuusuz sizz?

Evet ama fontoten allık falan hiç bişi sürmuyom yüzüme sadece göz makyajı ve ruj bende öle kızarık falan yok yüzüm normal duruyo ama işte hafif lekelenme var:KK43:(( tende renk farklılı oluştu onlarda olmasa çok güzel olcak. obagi ürünlerini nerden aldın? lekeler için mi faydalı?

aycelen33;2 hafta oldu yaptıralı. dilek hanım bu sefer çok yüksek çalıştı. allahhhh allahhh yandım. 30-45 dakika sürdü. yine benim kabuk atmam kolay oldu. iyileşme sürecim kolay geçti. sonuç harika. şimdi elde edilen sonucu muhafaza etmeye çalışıyorum. dilek hanım serum verdi. sabahları viamin c akşamları e vitamini sürüyorum. bi de yine akşamları leke oluşumu önlemek için bi krem verdi. gündüzleri d 2 saatte bi günş koruyucu kullanıyorum.turkuazcm ben olayı abarttım:)) leke olayını hallettim yarında dilek hanıma dudağıma dolgu yaptıracam. acaip bi heyecan yaptım:))

geçmişolsun aycelen ilk saenstan bir hafta sonra prp yaptırmıştın sanırım...tüm yüz nekadar ödedin bide bu işlem iğneyle yapıldığında yüzde morarma olabiliyormuş sende bu yanetkiler oldu mu?

tşkler. bana tabanca ile yapıldı elle yapılmadı. iğne yerlerinde kızarıklık oldu. morarmam olmadı. fiyatı 250 tl idi. co2 lazerden sonra prp deki kızarıklık yan etki hiç bişey diildi. yani öle eve kapanmak zorunda diilsin.

lazer yaptırdıgm yerdn aldm ben 6 haftalık program hazırlaadılar işte lekelenme olmasn diyee . olmadıda ama soyuluyo işte bayaa.. 550 liraya mal oldu 3 kremi ilk önce cilt tonunu açan kremi ardıdan cildi soyan ve son olarakta güneş koruyucusu

Ya benım bu lekerim ne zaman geçicek cildim ilk zamanlar çok güzeldi ama sonrasında sivilce cıktı ve sonrada biraz lekelenme oldu off yaa expiğment kullanıyorum bakalım inşallah düzelirrr:KK43:((

Ben de konyada oturuyorum ve sırtımda sivilce lekeleri var ama ben aşırı takıyorum bunların geçmesini çok istiyorum nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim?
geçmiş olsun ben de konya da oturuyorum ben de çok düşünüyorum acaba yaptırsam mı diye lütfen bana yaptırdığın yerin adını ve doktorun ismini söylermisin

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır bu konuyu takip ediyordum. 09 martta Konya da 450 TL'ye fraksiyonel co2 lazer yaptırdım. ilk 2 gün yüzüm şişti. evden dışarı çıkmadım. kremlerimi ve doktorun verdiği hapı düzenli bir şekilde kullandım. 2. günün sonunda şişlik indi. 3. gün de kabuklar tamamen yok oldu.4. gün yüzümde hiç bir şey kalmadı. bugün 6. gün. yüzümdeki değişikliği, lekelerimin kaybolduğunu ve gençleştiğimi hissediyorum. eskiden genellikle fondöten sürmeden çıkamazdım, ama artık rahat rahat dışarı çıkabilirim sanırım. güneş kremlerini kullanmaya devam. 4-5 senede bir tekrarlanabilir diye düşünüyorum. belki de daha erken :))

ben de konyadayım ve yaptırdığın yeri ve doktorun ismini yazarsan çok sevinirim sana çok geçmiş olsun

co2 fraksiyonel lazer seansı yaptırdım...2 kez...seansı 1.000 liradan...suadiye'de bağdat caddesinde ki klinikte..fraksiyonel lazer çeşitleri arasında en güçlüsüymüş..sanırım bu merkez dışında bu işlemi yapan 2 yer daha var türkiyede...bu kliniğin öncesi ve sonrası resimlerinden çok etkilendim..o derin kırışıkları,çukurları geçirip cildi porselen yaptığına göre benim yüzeysel sivilce izlerimde,gözeneklerimde mucizeler yaratırdı..

velhasılı hayallerle gittim..yarım saat süren işleme ilaçlarla beraber 1200 lira verdim tek seans...sonuç: sadece bazı lekelerde açılmalar oldu..ilk 2 hafta belki de şişliğin etkisiyle canlı ve gergin olan cildim,3. hafta eski haline döndü..sivilce izleri bir tarafa gözeneklerde dahi en ufak bir daralma olmadı..bu derece etkisiz bir işlemin seansı nasıl 1.000 lira olur aklım almıyor..hem de uygulaması yarım saat sürüyorken..evet cilt bakımı lükstür,lüks ise pahalıdır..ama hiç mi işlem ve karşılığı arasında denge korunmaz?...kısacası zaaflarımızdan,arzularımızdan beslenenler keselerini doldururken hayalkırıklığımızla başbaşa kalıyoruz...o örnek işlem olarak gösterilen öncesi ve sonrası fotolarının kesinlikle fotoşop olduğunu düşünüyorum..burada olumlu yorum yapanların da o merkezlerin çalışanı ya da sahibi olduğundan şüpheliyim..ya da yanılsama yaşıyor,işlemin ilk zamanlarından bahsediyorlardır...

arkadaşım bende yaptırcaktım ama bende photoshop olma ihtimali işe yaramyıp verdigin parayamı acıyamı yanıyım durumuna düşmemek için vazgeçtim.zaten iyce umudumu yitirdim izel 2kez ameliyat olmuş ama daha beter oldu demiş:KK43: ben tek bir kişiye rastlamadım çukurlarından kurtulan :KK43: okadar yol denedim kremler dermarollar peelignler neler neler olmadı son lazer diyordum oda fos çıkmış rabbim başka dert vermesin ne diyim bunla yaşamaya alışcam artık

co2 fraksiyonel lazer seansı yaptırdım...2 kez...seansı 1.000 liradan...suadiye'de bağdat caddesinde ki klinikte..fraksiyonel lazer çeşitleri arasında en güçlüsüymüş..sanırım bu merkez dışında bu işlemi yapan 2 yer daha var türkiyede...bu kliniğin öncesi ve sonrası resimlerinden çok etkilendim..o derin kırışıkları,çukurları geçirip cildi porselen yaptığına göre benim yüzeysel sivilce izlerimde,gözeneklerimde mucizeler yaratırdı..

Merhaba ben 35 imden sonra yanağımda oluşan 2 büyük leke için 4 seans fraksel lazer yaptırmıştım. hiç bir değişiklik olmadı. şu an burnumda ve alnım da öbek öbek çıkmaya başladılar. toplam 1600 tl vermiştim. Sonra orası acıbadem e satıldı. Yarın onep e gideceğim. siz nerde yaptırdınız?

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar Ankara'da fraksiyonel co2 lazer yapılan güvenilir bir merkez var mı acaba? Özellikle gidip de memnun kalan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

merhaba,

karışımı aşağıda veriyorum sana.ama tavsiyem eczaneye gittiğinde güneş lekeleri için kullanacağını söyle.hem az miktarda sür yüzüne hemde güneş koruyucu sürmeyi ihmal etme.
ben lazer lekelerinden kurtulmak için kullanmıştım

Water 3ml.
Hyaroquinone powder 5gr
tretin krem 15gr
Beklazon krem 15 Gr
bepanthene krem 50gr.

merhaba,

karışımı aşağıda veriyorum sana.ama tavsiyem eczaneye gittiğinde güneş lekeleri için kullanacağını söyle.hem az miktarda sür yüzüne hemde güneş koruyucu sürmeyi ihmal etme.
ben lazer lekelerinden kurtulmak için kullanmıştım

Water 3ml.
Hyaroquinone powder 5gr
tretin krem 15gr
Beklazon krem 15 Gr
bepanthene krem 50gr.

Arkadaşlar birinize iyi gelen bir karışım diğerinde geri dönülmez sonuçlara neden olabilir. Lütfen doktora danışmadan kullanmayınız.

Merhaba ben 35 imden sonra yanağımda oluşan 2 büyük leke için 4 seans fraksel lazer yaptırmıştım. hiç bir değişiklik olmadı. şu an burnumda ve alnım da öbek öbek çıkmaya başladılar. toplam 1600 tl vermiştim. Sonra orası acıbadem e satıldı. Yarın onep e gideceğim. siz nerde yaptırdınız?

ben artteam klinik'te karbondioksit fraksiyonel lazer yaptırmıştım..doktor arif eroğlu uygulamayı yaptı...1 seans ta feneryolu' da olgu lazer'e yaptırdım...sonuç:hüsran....
üstelik benim cildim öyle çok sorunlu,derin izli veya gözenekli değildi...sadece daha canlı bir cilt istemiştim...o kadarını bile yapamayan bir işlem,derin izlerde,çukurlarda ya da lekelerde işe yarasın,imkansız bu...para tuzağı hepsi...

Bende bağdat caddesinde yaptırdım dr güneş ertürk e çok memnunum. Doktoru da çok sevdim her sorduğum soruya cevap alabildim dr da ilgili polikliniğide güzel tavsiye ederim

geçmiş olsun ben de konya da oturuyorum ben de çok düşünüyorum acaba yaptırsam mı diye lütfen bana yaptırdığın yerin adını ve doktorun ismini söylermisin

slm. Ben fraksiyonel lazer magduruyum. Yaptırmadan önce çok araştırmıştım lekelenme yaptıgı bilseydim asla yapmazdım. 4-5 ay oldu hala lekeler geçmedi 15 gün sonra prp yaptırıcam. cildim hala hassas çok pişmanım inanın para tuzagı ille yaptırmak istiyorsanız derma roller yaptırın. şunu söyleyim biraz anti ang etkisi oldu şimdi şimdi anlıyorum ama lekeler gitmiyor .Bana t3k seans tüm yüze derin çalışılmıştı. Tabi tercih sizin lütfen yaptırcak herkes tüm yorumları okuyun

X