co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

arkadaşlar merhaba

öncelikle umarım herşey umduğunuz gibi olur.benim tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bi soru var yanıtlarsanız sevinirim.Bu lazer işlemini kaç seans yaptırırsak işimizi görür acaba yapan bazı yerler tek seans yeterli derken bazı yerler 2-3 seans diyebiliyor.ilk yapıldığında istenilen sonuca ulaşılıyormu?şahsen benim yüzümde 2-3 adet güneş lekesi yine 2-3 adet ufak tefek ben ve çok belirgin ve yoğun olmayan sivilce izlerim var gözeneklerimde problem yok ama herkes gibi bende fondoten sürmeden dışarı çıkmak istiyorum tek seans yaptırıpta yeterli oluyor diyen arkadaşlar varmı?

kızlarrr bu gün bende lazere başladım cosmelan tedavisi için gittim doktorum beni ikna etti değişik bir isim söyledi not aldım ''Q swidi n o yağ lazer'' 10 ar gün aralıklarla lazer yapıcak bu gün ilk seansımdı suratımda kırmızı ve iğrenç izler var şu an dr kabuklanma olmayacak 5 saat su deyirme diğer lazer ler gibi deyil sakın korkma dedi hayırlısı bakalım gelişmeleri yazarım haa birde yaz kış yapılabiliyormuş bu lazer 3 seans sonra belli bir fark bekliyorum dedi inşaAllah Rabbim c.c şu lekelerden hepimizi biran evvel kurtarsın amin...

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamadım.ben fraksiyonel yaptıralı yaklaşık 2.5 ay oldu.şakağımda kahverengi atış lekesi, burnumum kenarında ve alnımdaki kızarıklık hala duruyor.ama ilk günlerdeki gibi dikkat çekmemekle birlikte beni rahatsız ediyor.Doktorum renk açıcı bir ürün falanda vermedi.Gözeneklerim kapandı düzelme oldu ama değdi mi tartışılır.Sonuçta az bir para ödemedim.Tekrar doktoruma gidip görüşmeyi düşünüyorum.Sizlere verilen gibi belki banada renk açıcı uygular.

mrb. sizinle aynıgün yaptırmıştık lazeri. benim yüzümdeki izler biraz azaldı ama çizgi şeklindekiler hala var bugünlerde doktoru arayıp sitemimi dile getireyim diyorum . perricon ürünleri aldım gözeneklerim için bakıcam ne olucak

kızlar mucize gbi ya 3 gün kabuk baglayan suratm 4. gün içinde yavas yavas dökldüü ver alttan prüzsz bi cilt cıktı cok mutluyum yaa :)) o kdr berbttıki suratm iyileşmesi zaman alır diye düşünp umutsuzluga kapılmştmkiii olanlar olduu :) gözenek bile yok ama rengi pembemsi haliyle yeni cilt dha bol bol kremler sürüyorm günes koruyucular flan umarm temn kendi renginede döner en kısa zamanda :)

kızlar mucize gbi ya 3 gün kabuk baglayan suratm 4. gün içinde yavas yavas dökldüü ver alttan prüzsz bi cilt cıktı cok mutluyum yaa :)) o kdr berbttıki suratm iyileşmesi zaman alır diye düşünp umutsuzluga kapılmştmkiii olanlar olduu :) gözenek bile yok ama rengi pembemsi haliyle yeni cilt dha bol bol kremler sürüyorm günes koruyucular flan umarm temn kendi renginede döner en kısa zamanda :)

Fidann35 benım kabuklarımın bi kısmı pazartesi duş aldım döküldü dün yine duş aldım hepsi döküldüü şuan cildim çok güzell
benim cildimde çok az pembelikler var.Gözeneklerim falan hep kaybolmuşş yani nerde baksan tek seans olmasına ragmen baya
bi farketti tenımdeki renk uyumsuzlu kaybuldu cildime bi aydınlık ferahlık geldıı valla ben çok memnun kaldımmm.şimdilik tek seans yeterli artık sonbaharda belki bi seans daha yaptırımmm kışa dogru ama sonuç mükemmell.
Bu arada Aycelenn33 sana çok teşekkür ederimm senin sayende gittim Dilek hanıma çok memnun kaldımm daha önceden bi talihsizlık yaşamıştım lazer konusunda ama bu sefer işinin ehline gttim Dilek Hanım gerçekten bu konuda çok iyi kendisine de çok teşekkür ederim:))

bana doktor tek sens yeterli demişti zaten kalmams bseyck :) umarm seninde gerek kalmaz .. cok şükür düzeldk yaaa :) ylnz benm yüzüm feci kasınıyo ve kçk küçk kbrklk oldu cok derin yerlerde ama doktor olur demstii umarm hemen sönerler

bana doktor tek sens yeterli demişti zaten kalmams bseyck :) umarm seninde gerek kalmaz .. cok şükür düzeldk yaaa :) ylnz benm yüzüm feci kasınıyo ve kçk küçk kbrklk oldu cok derin yerlerde ama doktor olur demstii umarm hemen sönerler

selam fidannn35 nerede yaptırıyorsun bu işlemi lütfen bilgi verebilirmisin ayrıca maliyetinide yazarsan çok memnun olurum

selam fidannn35 nerede yaptırıyorsun bu işlemi lütfen bilgi verebilirmisin ayrıca maliyetinide yazarsan çok memnun olurum

ben izmir alsancakta clinic a plus a yaptırdım 2400tl , cihazlrına güvenip tek seansta biter diyen tek yer oldugu için bu kdr para verdim acıkcası

Fidann35 benım kabuklarımın bi kısmı pazartesi duş aldım döküldü dün yine duş aldım hepsi döküldüü şuan cildim çok güzell
benim cildimde çok az pembelikler var.Gözeneklerim falan hep kaybolmuşş yani nerde baksan tek seans olmasına ragmen baya
bi farketti tenımdeki renk uyumsuzlu kaybuldu cildime bi aydınlık ferahlık geldıı valla ben çok memnun kaldımmm.şimdilik tek seans yeterli artık sonbaharda belki bi seans daha yaptırımmm kışa dogru ama sonuç mükemmell.
Bu arada Aycelenn33 sana çok teşekkür ederimm senin sayende gittim Dilek hanıma çok memnun kaldımm daha önceden bi talihsizlık yaşamıştım lazer konusunda ama bu sefer işinin ehline gttim Dilek Hanım gerçekten bu konuda çok iyi kendisine de çok teşekkür ederim:))

rica ederim ne demek. çok ama çok sevindim. ben de çok memnun kaldım. ne eski lekelerim ne de lazer lazer lekesi kaldı. gözeneklerim de sıkılaştı. dilek hanım harbiden işinin ustası. yalnız çok iyi korumalısın. 2 saatte bir yenile koruyucu kremini. güneşe hiç çıkma. benim ayın 13. de 2. seanıma girecem. bu seans biraz yüksek çalışacak. 1. seansta bu kadar ii sonuç aldıysam kesin 2. seanstan sonra şahane olur. darısı yaptıracakarın başına:)

rica ederim ne demek. çok ama çok sevindim. ben de çok memnun kaldım. ne eski lekelerim ne de lazer lazer lekesi kaldı. gözeneklerim de sıkılaştı. dilek hanım harbiden işinin ustası. yalnız çok iyi korumalısın. 2 saatte bir yenile koruyucu kremini. güneşe hiç çıkma. benim ayın 13. de 2. seanıma girecem. bu seans biraz yüksek çalışacak. 1. seansta bu kadar ii sonuç aldıysam kesin 2. seanstan sonra şahane olur. darısı yaptıracakarın başına:)

merhaba arkadaslar sizin adiniza sevindim...insaallah her gecen gun dahada iyiye gider.yuzunuzdeki izlerin derinligini ve iyilesme yuzdesini merak ediyorum lutfen gelismelerden haberdar edin.benim de cocukluktan kalma tirnak izleri(yuzeysel) ve 7 ay once lazer epilasyondan kaynaklanan 2 tane yara,yanik izleri (orta derinlikte) var aynaya baktikca moralim bozuluyor...

Gam_zedeyimm ben bugün 1 hafta oldu lazer yaptıralı ama sonuç beklediğimden çok iyi ve ben çok memnunum bendede lekelr vardı
ayrıca cildimde gözenekler vardı hiç hoş durmuyodu ben rahatsız oluyodum ben. eger iyi bi yere yaptırırsan sonuç alacagını düşünüyorum çünkü ben tek seans yaptırdım ve baya bi fark etti.Bak ondan öncede başka bi yere yaptırmıştım ama ben fraksiyonel demiştim doktor evet cihaz o dedi ve ben yaptırdım ama hiç sıfır bi etki etmedi demek istediğim mutlaka sonuç alırsın ama önemli olan doktoruna denk gelmek.inşallah sende sonuç alırsın arkadaşım çünkü o kadar acı çekiyosun bi kadarda para veriyosun sonuç hüsran olunca ki burda yaptırdıktan sonra cildi bozulanlarda var onlar en kötüsü o yüzden iyi araştır öle yaptır derim.

Ayçelen33 bende tek seansta bu kadar etki ettiyse 2.seansa çok daha güzel olucağını düşünüyorum:))
ama ben artık sonbahara bıraktım çünkü benım de nisanın sonuna denk geliyo 2.seans o yüzden göze
alamıyorum açıkçası güneşl iyice hissettirmeye başladı kendini sonra leke falan olur onlarda geçmez yok yok ben
sonbahrda bi seans daha yaptırdım mı tamam:))

Ayçelen33 bende tek seansta bu kadar etki ettiyse 2.seansa çok daha güzel olucağını düşünüyorum:))
ama ben artık sonbahara bıraktım çünkü benım de nisanın sonuna denk geliyo 2.seans o yüzden göze
alamıyorum açıkçası güneşl iyice hissettirmeye başladı kendini sonra leke falan olur onlarda geçmez yok yok ben
sonbahrda bi seans daha yaptırdım mı tamam:))

sen yaptırdıktan sonra ben dilek hanımla görüştüm. senin 2. seansın geçiktiği için 5.5 ile girmiş. 2. seanının riskli olacağını söledi. 5.5 o kadar da yüksek diil. 6.5 sanmıştım. acıya dayanıklıyım en yüksek diyince. 6.5 a dayanan var:) ayrıca alın ile göz altına çok daha düşük giriyo. benim 2. seasım alın da dahil bayağı yüksek olacak. nasıl dayanacam? yaptırırken o kadar diilde bittikten sonraki 2 saat mahvoluyo insan. ayın 13 ü yaklaştıkca stres oluyorum. benim 2. seanstan sonra bitecek. servet ödesem de yapmaz 3. seansı:)

merhaba arkadaslar sizin adiniza sevindim...insaallah her gecen gun dahada iyiye gider.yuzunuzdeki izlerin derinligini ve iyilesme yuzdesini merak ediyorum lutfen gelismelerden haberdar edin.benim de cocukluktan kalma tirnak izleri(yuzeysel) ve 7 ay once lazer epilasyondan kaynaklanan 2 tane yara,yanik izleri (orta derinlikte) var aynaya baktikca moralim bozuluyor...

gamzedeyim ben de 1 ay oldu yaptıralı. 2. seansıma 1 hafta sonra girecem. sonucu şöle anlatayım. benim kışın kaybolan ama yazın tüm yüzümü kaplayan güneş lekelerim ve yanaklarda da gözeneklerim vardı. yaptırdıktan sonra 2 gün karardım ve kabuklandım. 2. günün sonunda banyo yaptım döküldü. yanaklarımda kaldı 3. gün banyoda onlardatamamen döküldü. peki sonuç ne dersen tenim en az 2-3 ton açıldı . cildim parladı gözenekler daha sık. yalnız yaptırmdan önce şans mı artık iyi bi doktora yaptırmaız gerekli. bi de co2 lazeri yaptırdığınız cihaz. araştırmdan güvenip yaptırmayın derim. adana mersin antep ve ankrada bi çok yerle görüştüm cihaz ve dr araştırdım. bi çok arkdaş lekelerden kutulmak isterken daha fazla lekeye sahip oldular. onların akibeti ne oldu merak da ediyorum.

turkuaz ve aycelen fikirleriniz icin cok tesekkurler bu konuyu uzun zamandir takip ediyorum sizdeki gelismeler beni yeniden umutlandirdi yalniz diger sitelerden okuduguma gore cilt rengi cok onemli ben bugday tenliyim sizin neydi? birde cildinizde incelme var mi,yani bu islem kilcal damar catlamasini tetikler mi? mesela benim burun kenarlarinda kilcal damar catlamasi var.yuzunuzu yikarken gerginlik ve agri oluyor mu ve kizariklik kacgunde tamamen kayboldu?..daraltmadim umarim :))

benm bgn tam 1 hfta oldu kabuklar tamamen dökldü sonuc mükemmel gözenek bile kalmadı suratmda ama hala epey kızarık bgn havada günesliydi sabh ckmak zorunda kaldm cok kasındı suratım günesten snırım.. bna kalırsa bu tarihten sonra yaptırma sonbhrı bekle cnkü koruması gercekten zor..

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım ben yarın fransiyonel lazer yaptırıcam tabi yüzümdeki sivilceleri kurutursam bir aydır ilaç tedavisi görüyorum ama sabah kalktıgımda yıne cenemde çıkmıs:KK43: anlasılan yıne yaptıramıcam :KK70: ben bakırkoyde pervin dinçerin polıkınlıgınde yaptırıcam yaptıran varsa ne olur cevap atsın burda yazılanları okudukca korkuyorum sadece bir kaç arkds memnun valla terreddutteyım:KK43:

turkuaz ve aycelen fikirleriniz icin cok tesekkurler bu konuyu uzun zamandir takip ediyorum sizdeki gelismeler beni yeniden umutlandirdi yalniz diger sitelerden okuduguma gore cilt rengi cok onemli ben bugday tenliyim sizin neydi? birde cildinizde incelme var mi,yani bu islem kilcal damar catlamasini tetikler mi? mesela benim burun kenarlarinda kilcal damar catlamasi var.yuzunuzu yikarken gerginlik ve agri oluyor mu ve kizariklik kacgunde tamamen kayboldu?..daraltmadim umarim :))

Yok canım ne daraltması sen aklına takılanı sor:)) benım cildim beyaz değil ama öle aşırı bi esmerliğimde yoktu buğdaya yakın
diyelim.Benim pembelikler kabuklanma döküldükten sonra bi kaç gün içinde geçti evet şuan cildim hassas çünkü yeğenim
geliye suratını suratımın üstüne koyup yatmayı çok seviyoo sonra bakıyom hafif hafif yanıyo yani şuan cilt kendini toparlama

X