Clife kullanmama rağmen hala yumurtlama göremedim

insanlar soruyor sorguluyor birde belli etmiyorsun falan

Hic ovulasyon testi kullanmadim 8 10 gun kullandigimda oldu 5 6 gunde agri ve akintidan anliyordum ilk ayda olabilir benim gibi 3 aydan sonrada hamilelik elde edebilirsin canim o yuzden gorene kadar devam et

Hic ovulasyon testi kullanmadim 8 10 gun kullandigimda oldu 5 6 gunde agri ve akintidan anliyordum ilk ayda olabilir benim gibi 3 aydan sonrada hamilelik elde edebilirsin canim o yuzden gorene kadar devam et
Evet ben yine de sabredip bir sonraki adetimde de kullanıcam karışımdan
Ama gönlümden geçen tabi ki gerek kalmadan bu ay hamile kalmak

onbirmayis merhana clife düzenli kullanıyor musunuz hala ben çok kararsızım clife mı kullansam yoksa aktardan hayıt macunu mu karar veremiyorum

onbirmayis merhana clife düzenli kullanıyor musunuz hala ben çok kararsızım clife mı kullansam yoksa aktardan hayıt macunu mu karar veremiyorum
Ya ben ikinci kutuyu sipariş verdim
Bu ay gebelik olmadıysa yeni kutuya başlayacağım 27.günümde reglim başladı yani bugün. Ama pembe ve kahveli geliyor yerleşme değilse regl oldum
Gebelik olmadıysa da adetim düzene girdi zamanında geldi Adet düzeni de zamanla düzenli yumurtlamaya döner umarım Düzenli 3 ay kullanım diyorlar ama ilk aydan da gebelik elde eden var

Adeti düzenlemesi bile çok iyi zaten düzenli adet düzenli döngü demek hamilelik daha kolay olur Kaşık olandan mı aldınız kavanoz mu

Adeti düzenlemesi bile çok iyi zaten düzenli adet düzenli döngü demek hamilelik daha kolay olur Kaşık olandan mı aldınız kavanoz mu
Kavanoz olan daha uygun fiyatlı diye aldım açıkçası
Demir kaşık sokmayın diyorlar
Yanında da zaten küçük tatlı kaşığı kadar bir tahta kaşık yolluyorlar yıkayıp yıkayıp kullanıyorum sabah akşam

Aç mı tok mu kullanıyorsun canım ben de alayım ya daha iyi içinde bir çok bitki varmış

Aç mı tok mu kullanıyorsun canım ben de alayım ya daha iyi içinde bir çok bitki varmış
Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden 15-20 dk önce bir kaşık yiyorum ve gün içinde 3 litre su ve yürüyüş yapıyorum aksi halde yumurtalar kiste dönüşüyormuş
Çatlaması için hareket ve su ile destek olmak lazımmış
Yürüyemezseniz en azından açın zumba yapın ter dökün yani
Adet günü başlıyorsunuz yumurtlama görünce bırakıyorsunuz instagramdan yazın sayfa sizi yönlendirir
İlaç kullanıyorsanız mutlaka bildirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…