Clife kullanmama rağmen hala yumurtlama göremedim

Evet Ya ben de sürekli kendime böyle teselli veriyorum. Bu kadar insan fayda görmüş. Ama erken ama geç. Bir şekilde görmüş. Neden ben olmayayım ki Tamam şuan inandım şuan yine teselli buldum Bekleyelim bakalım

:))) yumurtlama gördüğünde haber ver Kaçıncı günde gördüğün bize de umut olsun

Normal de kaç günde bir adet oluyorsun
Bazen 28 bazen 30. Değişiyor yani. Bazen erken bile geliyor hele son 2 adetim 20 günü bulmadan geldi. Gerçi çok hastaydım ilaçlara bağladım da. Her ay 2 gün ileri 3 gün geri olsa da oluyorum bir şekilde.

Bazen 28 bazen 30. Değişiyor yani. Bazen erken bile geliyor hele son 2 adetim 20 günü bulmadan geldi. Gerçi çok hastaydım ilaçlara bağladım da. Her ay 2 gün ileri 3 gün geri olsa da oluyorum bir şekilde.
O zaman tam net yumurtlama da yok neyse canım devam edelim bende hala tam aynı renk çift çizgi göremedim

Ya bende yakalayamadım tam hala sana attığım gibi acaba bu testler de mi tam doğruyu göstermiyor ya
Hatalı olmasını düşünerek yine de değerlendirmeye devam ediyorım eşimle ama sadece karışımı bırakmak için takip ediyordum. Yumurtlama görünce clife tüketmeyi bırakmak gerekiyor. Valla bıraktım ben yemiyorum. Olan olsun artık. Elimdeki testler bitene kadar da yapmaya devam edicem ovülasyon testini

Sankı senin kullandığın daha iyi laboguıck demi ben ınovıa aldım çok beğenmedim

Sankı senin kullandığın daha iyi laboguıck demi ben ınovıa aldım çok beğenmedim
Ben ondan memnunun ama en iyisi de olsa insan yapımı sonuçta hata olur ama ben hep şuna inanıyorum, test falan hikaye. Allah isterse oraya koyar. Ona imkansız birşey yok. Valla yoruldum artık, yıkılmadım ama ayakta da değilim misali.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…