Clife kullanmama rağmen hala yumurtlama göremedim

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba herkese.
Reglimin 3.günü clife tüketmeye başladım,sabah ve akşam aç karınla 1 kaşık.
3 litre su içmeye ve yürüyüşümü yapmaya da özen gösterdim fakat hala yumurtlama göremedim.
Bugün döngümün 12.günü ve ovülasyon testim bu şekilde.
Önceki yumurtlamalarımda 12.gün oldukça koyu çizgi çıkardı fakat bu kafamı karıştırdı.
Hala umut etmeli miyim kızlar kullananlar kaçıncı günde yumurtlama gördünüz…
Bu arada kaygan ve elastik bir akıntım var 9.günden beri gelen.

Eklentiler

• C5DA7F6C-611C-4EAB-80F4-F0AC7EBFEA9D.jpeg
    217,4 KB · Görüntüleme: 47
  • 08C9391F-D0AD-49DC-9068-5A489F289B12.jpeg
    220,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 05296604-2D5B-4D9B-92CF-4132A6D1E413.jpeg
    220,9 KB · Görüntüleme: 45
Bende daha yumurtlamadım

yok canım sakın umytsuzlanma bende bu ay test yaptım ama yumurtladım mı yumurtlamadım mı o bile belli değil
Aslında ovülasyon testi yapmayacaktım da yumurtlamadan sonra bu karışıma ara vermek gerekiyormuş Ya,o yüzden yapıyorum. Önüm arkam sağım solum stres vallahi. Tükeniyorum yavaş yavaş
Sen kaçıncı gündesin döngünün

Ben hiç yumurtlama görmeden gebe kaldım, hatta yumurtlamıyor muyum diye doktora gitmiştim, vajinal usg ile baktı ve yumurtalarımı gösterdi, çatlamış çoktan civiciv varsa regl olmazsın dedi, o ay regl oldum ama sonraki ay gebe kaldım. O testleri kullanmayı ya ben beceremedim ya da doğru sonuç alamadım.

Peki akıntınız da mı olmuyordu
Oluyorsa da nasıldı

Peki akıntınız da mı olmuyordu
Oluyorsa da nasıldı
Benim her zaman beyazımsı bazen sarımsı akıntım olurdu. Ve her adet dönemi öncesi meme hassasiyeti, ruhsal dalgalanma yaşardım. Gebeliğimi öğrenene kadar farklı olan hiçbir şey yaşamadım, tek bir şey hariç, reglim 1 gün geçmişti, sabah ciddi bir baş dönmesi yaşadım, tansiyonum hep düşüktü yine düşük çıktı. Geciken reglimin 3. Günü de sabah başım döndü ve test yaptım hemen çift çizgiyi gördüm.

Anladım. Valla bu kaygan renksiz uzayan sıvılar her ay belli bir dönem geliyor benden. Nedendir hiç anlamam. Çünkü asıl yumurtlama akıntısının ip gibi uzayan yapıda olduğunu söylüyorlar. Ben yine de bu akıntı günlerini değerlendirdim. Gerisi Rabbimin takdiri inşaAllah

Kızlar sizce 14 yazan yerde yumurtlamış mıyım6 8 12 de test yok çalışıyorum diye 3 test de 14e ait alttaki 2 test de bugüne ait

Ben sayfada şunu da okumuştum eğer yumurtlama görmediysen yumurtlamana kafam devam edin diyordu. Eğer yumurtlama süreleri normalde uzunsa düzenlemesi vakit alabiliyormuş ve ya geç yumurtlama olabiliyormuş ve diyor ki bir süre kullanımdan sonra ölçü size az geliyor gibi hissederseniz biraz arttırabilirsiniz. Soru cevap öne çıkarmasında vardı sanırım bunlar

Hmm o zaman benim yeniden sipariş vermem gerekebilir çünkü çok az kaldı. 3-4 kaşıklık
Bu da 2 günlük kullanım demek.
Bilemedim napsam

Bence sipariş ver 1 kutu deneme ile çok fayda göremeyiz diye düşünüyorum. Bir kutu 25 günlük kullanım diyor sen fazla mı tükettin acaba
Ya onu da okudum ben ama saçma geldi nasıl 25 gün ki
1 kaşıktan fazlasını tüketmedim tepeleme kaşık da değildi yani
Keşke fazla tüketmiş olsaydım belki yumurtlama görürdüm

Ya onu da okudum ben ama saçma geldi nasıl 25 gün ki
1 kaşıktan fazlasını tüketmedim tepeleme kaşık da değildi yani
Keşke fazla tüketmiş olsaydım belki yumurtlama görürdüm
Modunu düşürme sen tekrar al göreceksin illa ki bu kadar insanda bir şekilde işe yaramış. Biri mesaj atmış sayfaya 3 aydır kullanıp 1 ay ara verdim ama bir sonuç alamadım neden olabilir diye birkaç gün sonra hamile olduğunu öğrenmiş. Belki bir macuna bu kadar anlam yüklemek iyi değildir tabi ama çok fazla memnuniyet var iyi geleceğine inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…