' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Iyimm cnm cok sukr starda 3 adami izliyorum:)) aman uyushnn pasam o da iyi ne yapsin tv izliyo meyve yicez simdi:))
Sebn nasilsin

Bizimkiler showu izliyorlar. Bende oksürüp duruyorum. Yarına iyi olurum. Canım ben kaçtım abinmin tel inden giriyorum.
Çok öptüm seni. Allah a emanet ol. Cook sewiyim seni he muah

Bizimkiler showu izliyorlar. Bende oksürüp duruyorum. Yarına iyi olurum. Canım ben kaçtım abinmin tel inden giriyorum.
Çok öptüm seni. Allah a emanet ol. Cook sewiyim seni he muah
Tmm hikomm bn de seni sevirem. Dikkat et cnm bnm oksurme kiyamam hadi sende allaha emanet ol kendine ve yavruna dikkat et

Gulommm cnm nerelerdesin sen yaa

Nazlima kiz sendenhicc gelmiyonnn
Elifimmm♥♥♥♥♥♥

Gulommm cnm nerelerdesin sen yaa

Nazlima kiz sendenhicc gelmiyonnn
Elifimmm♥♥♥♥♥♥

Ben sadece bakmakla yetiniyorum canımın içi..kızlar izin vermiyorki öyle isterimki sizle sohbet ediyim.şimdi geliyorum siz yoksunuz.malum saat farki

Son düzenleme:
Ben sadece bakmakla yetiniyorum canımın içi..kızlar izin vermiyorki öyle isterimki sizle sohbet ediyim.şimdi geliyorum soz yoksunuz.malum saat farki
Anladim cnm benim merak ettim valla seni bizim kizda bana hayatta bilgisayari actirmiyorr bazen tabletide elimden almaya calisiyor:)) aman iyi olun da canim arada yazsan da olur bende simdi kizimi uyutuyorum ayagimda o uyusun hemen yataga

Hikommm yavrumm neydiyimm cnm ya oturuyorun kizimi yeni uyuttum sen neydiyon pasam nasil sen nasilsin bakem

Paşam ayağımda uyuyor. Ayağım dan indiricem de uyanır diye korkuyorum. Hava kapalı burada sabah baya yağmur yağdı. Annemin evinin yanında cami var. Oğlan sabah ezanı korkarak uyandı. Etrafa baktı kim söylüyor diye. O halini görmen gerekti . 1 hafta sonra falan anneme geliriz. Her sabah 6 demeden uyanacak belli ki. Sıpam yaaa. . Uyandı bile. Ben yazan kadar ))) sonra yinee yazarım. Öptüm bebegim

Canum kewom kocisla fena tsrtisstik.
Kiyafetleri toparlicam anneme gdicez ya yarin.
Sana yazicam.
Hep aklmdasin
Aeo

Keewwoom nasilsin.
Iyimm hikomm sen neydiyonn sizde tartismisiniz(insallah yarin hersey yoluna girer hikomm ben esimi cok uzdum onu kiricak laflar soyledim ve cok pismanim pismanligimi dile getirdim cok kirildigini coj uzuldugunu bi zaman onu yalniz birakmami soyledi ama bu imkansizzzz ben onsun yapamamm ki neyse zaman zaman lazim sadece (
Hikom ya sen girmeyince ben napicam olmazki sensi valla uzuldum ozlerim ben seni

canlar noldu size geçmiş olsun.çok merak ettim.kevcim hikoşum üzülmeyin....kocişler bazen böyle çok kizdiyorlar bizi....inşallah düzelir..yazin ya çok merak ettimmm offffff

Cnm arkadasm sakin evden gitme. Git biraz annende kal yalnz birak beni derse gitme.
Giderse o gitsin, gidese tmm de. Seni anliorm de. Herkes herkese kizginken neker neler soylrr, esinde sna soylemistr kizginken. Bende zamannda anneme gttm gunlrce kaldm konusmadan halledemedk. En son gitmicem ben ,gdersen sen git dedm. Bi daha kavga da annene git demedi, kavga ettgmzde gitmedide. Canimsin yapma. suan annendeysen de ewine git. Orasi senin ewin,
Bize gelince yyatak odasndan cikti. Oturma odasna geldi snirli . Git isini yap dedi tmm dedm. Aradan 5dk gecmedi. Yanima geldi. Sonra mutfaga gecti. Bize yicek biseler hazirladi. Gel hazir dedi. Kizdi snra sakarsn dedi. Neyms blendr krilms falan da falan. Tmm sen haklsn dddm . Normal biseklde yemek yedk. Eskden anneme gonderir beni. gunlerce aramazdi ben aramasam. Ama benim diretmemle artk, gitmicem dedm sonra norma, anneme gdim alm desem yok der, ama annem vana gdeck aylarca olmicak die kal dedi. Ama kacc kere aradi blmiiormmm hesap et.
Ne olurrr evindeen gitmeeee. Kavga etmedn sakn sakin ewimde kalmak istiorm de.
Kewo bende seno cok ozlicem. Kocis diretti yilbasnda annenn ewinde olalm die, yrn lira alir paketm yenilenr. Sana msj atrm bol bol tamam canim.
Lutfen uzme kwndini. Bunlar gecici.. ayrilma da sakin aklndan gecmesn.
Siz bibrbini deli gibi sewn ciftsinz. Ve bebisinz war. Unutma.
Hizli hzli yazdm karsik olms olablr. Daha eayalari toplamam bitmedi.
Seni sewioreeee kewoommmm
Allaha emanet ol.

Nazlma bzm her zmanko halimz yemin ederm, arada tartisr snra bise olmamiş gibi dewam ederz. Simdi iyiyiz, kizlariniii miincikla benim yerimee. Kendne iyiii ,, fistiklara cici bak optm

hikoşum bozuşmasak olmazmi.hep mutlu olalim.benim kociçde böyle. her şeye vidi vidi.bazen gücümün tklendiği oıdu....ama onlarsizda olmuyorki..siz daha yeni evlisiniz.kev ve sen.bizim 7 sene olacak kismetse..o kadar arsizlaşdikki.bazen çok büyük kavga ederoz.10 dak sonra sanko hiç bbirşey olmamış......kevim gitme hayatim.yarona geçicek eminim...idareci olmak gerekiyor.öpdüm ikinizi ve bebişlerinizi kocaman

Son düzenleme:

Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun, ne diimm. Bende seni cici kizlrini optm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…