Cinsellik evliliğin yapıtaşı mıdır?

K bakmayın yanlış ifade ettim. Bazen biseyleri kanıtlama çabasında olanların ilişkisi öyle olmuyor kastettiğim sizin gibi olanlar degil bana küfür ediyor saygısız ama cinselligimiz çok iyi nedense bu bana pek inandırıcı gelmiyor.eminim sizin evliliginizde saygılı ve sevgi içinde mutlu olduğunuz bir evliliktir.mesela bizim Bi arkadaşımız vardı esi, kadını hic sevmiyordu kadin da sürekli yatak hayatını anlatıyordu söyle iyi böyle iyi sonra bosandilar ben çok üzüldüm kadin adamı seviyordu ama onun karşılığını hiç bulamadı bize de farklı anlatıyordu dayak yediğini ancak sevdiğini cinselliginin iyi oldugunu vs
Anladım. Evet dediğiniz gibi evliliğini iyi lanse etmek için kullanan vardır illaki bu durumu. Ama bazı çiftlerde tersi de olabiliyor😂şiddetli kavgalarını seks ile bitiren arkadaşlarım var😂konuşarak kuramadıkları iletişimi beden dili sayesinde kuruyorlar. Her türlüsü mevcut kısacası. 😊

Anladım. Evet dediğiniz gibi evliliğini iyi lanse etmek için kullanan vardır illaki bu durumu. Ama bazı çiftlerde tersi de olabiliyor😂şiddetli kavgalarını seks ile bitiren arkadaşlarım var😂konuşarak kuramadıkları iletişimi beden dili sayesinde kuruyorlar. Her türlüsü mevcut kısacası. 😊
Evet belki de genelleme yapmak yanlış oldu 😊 demekki bazılarının da farklı bir fantezi dünyası var 😂 eşim en ufak saygısızlık yapsa elini dahi tutasim gelmez hatta birak elini yuzunu goresim gelmez tabiki herkes de benim gibi olmayabilir 😊

Ya şöyle bazı kadınların yazdıklarını okuyorum veya çevremde görüyorum.Eşiyle hakaret içeren şekilde tartışıyor ama cinsel hayatları mükemmel gibi anlatıyorlar.Bu bana normal gelmiyor.Ben mi farklı düşünüyorum acaba
Şahsen ben eşimle problem yaşarken kesinlikle birliktelik yaşamıyorum, reddediyorum. Yoksa hayvan gibi hissederim kendimi, aşkla istemediğim bir an sadece ihtiyaç için birlikte olamam. Zaten demiseksüel olduğumu düşünüyorum ergenlikten beri.

Evet belki de genelleme yapmak yanlış oldu 😊 demekki bazılarının da farklı bir fantezi dünyası var 😂 eşim en ufak saygısızlık yapsa elini dahi tutasim gelmez hatta birak elini yuzunu goresim gelmez tabiki herkes de benim gibi olmayabilir 😊
O konuda ben de öyleyim. Aldığı nefes gözüme batıyo bırak seks yapmayı😂

Ya şöyle bazı kadınların yazdıklarını okuyorum veya çevremde görüyorum.Eşiyle hakaret içeren şekilde tartışıyor ama cinsel hayatları mükemmel gibi anlatıyorlar.Bu bana normal gelmiyor.Ben mi farklı düşünüyorum acaba
Öyle anlatılanlara pek de inanmamak lazım tartışma olunca ilişkiyi bırak aynı yatakda yatmak bile sinir bozucu olur biz tartışırız oda çoğu zaman çocuklar yüzünden olur 10 dakika sonra gönlümüzü alırız öyle günlerce küslük tartışma sürmez bizde

Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Sohbet edelim :)
Canımı sıktığı anda cinsellik falan kalmıyor. İyi anlaşmak lazım ki cinsellik devam etsin, o da evliliği devam ettirsin.

Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Karşılıklı sevgi saygının olduğu yuksek libidolu bir cinselligin oldugu evlilik ömür boyu devam eder. Elbette inişler çıkışlar tartışmalar olur. Bazı dönemler her gün bazı dönemler haftada bir ,ayda bir vs dönemsel olarak değişkenlik gösterir.

Evliliğin yapı taşı kesinlikle ama bazen iş yoğunluğu çevresel etmenler bunun önüne geçiyor. Önemli olan eşlerin birbirini iyi tanıyıp neyi seveceğini nezaman isteyeceğini doğru bilmek. Böyle olunca herşey yolunda olur.

X