Cinsellik evliliğin yapıtaşı mıdır?

Cinselligim çok iyi diye anlatanin cinselligi mükemmel değildir sanmiyorum.kompleks yapmislar ki biseyleri kanitlamaya calisiyorlar bir sorun yoksa özel hayatını kanıtlama derdine girmezler
Cinselliğim mükemmel derim ve gerçekten de mükemmel. Az önce kompleksli olduğumu öğrendim.

Alıntıladığım yorumda yazana cevabım bu. Tekrar okursanız.😉
Biliyorum o da herkesi kapsayan bir cevap vermedi.Azıcık daha anlayışlı olsak?
Bakın bu açtığım konu için,kıskanıyorsun o kadınları dahi diyen oldu.
Hayatında benimle kaç kez yüz yüze gelmiş ve sohbet etmiş acaba?Bir insanı kıskanabildiğimi çok rahat şekilde yazabiliyor.Hadsizlikte sınır tanımayan bir ülkeyiz maalesef.

Biliyorum o da herkesi kapsayan bir cevap vermedi.Azıcık daha anlayışlı olsak?
Bakın bu açtığım konu için,kıskanıyorsun o kadınları dahi diyen oldu.
Hayatında benimle kaç kez yüz yüze gelmiş ve sohbet etmiş acaba?Bir insanı kıskanabildiğimi çok rahat şekilde yazabiliyor.Hadsizlikte sınır tanımayan bir ülkeyiz maalesef.
Anlayışsızlık yapmadım ki🤷🏻
Hanımefendi fikrini yazmış (genel tutarak)ben de haklı bulmadım ve saygı çerçevesinde yorumumu yaptım. Cinsel hayatım mükemmel diyene"Kompleksli ve özel hayatını kanıtlamaya çalışıyor"gözüyle bakan üyeye ben de öyle düşünüyorum diyor, ilgili yoruma katılmadığım için beni anlayışsız buluyorsunuz.Yaftalayan yorumu ben yapmadım.İlginç.

Diğer yazdıklarınıza cevap veremem hadsizlik demişsiniz ama başka üye-üyelerle olan anlaşmazlığınızı bana taşırsanız "hadsizlik"yapmamak adına sessiz kalmayı tercih ederim. İyi günler😊

Anlayışsızlık yapmadım ki🤷🏻
Hanımefendi fikrini yazmış (genel tutarak)ben de haklı bulmadım ve saygı çerçevesinde yorumumu yaptım. Cinsel hayatım mükemmel diyene"Kompleksli ve özel hayatını kanıtlamaya çalışıyor"gözüyle bakan üyeye ben de öyle düşünüyorum diyor, ilgili yoruma katılmadığım için beni anlayışsız buluyorsunuz.Yaftalayan yorumu ben yapmadım.İlginç.

Diğer yazdıklarınıza cevap veremem hadsizlik demişsiniz ama başka üye-üyelerle olan anlaşmazlığınızı bana taşırsanız "hadsizlik"yapmamak adına sessiz kalmayı tercih ederim. İyi günler😊
Çok naziksiniz gerçekten,teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için:)

her şeyin dengesi önemli. ne sadece cinsellik, ne sadece arkadaşlık, ve sevgi. cinselliğiniz harikadır ama aynı hatta daha iyi cinsellik yaşayacağı başka kadın denk gelir, o kadınla sizi aldatmamasını sağlayan da size karşı merhameti ve saygısıdır. sadece sevgi ile de kadın-erkek ilişkisi yürümez zaten sadece evlilik değil. doğanın kanunu bu, biz türk toplumunda bunu sadece evlilik ile bağdaştırıyoruz hepsi bir bütün yani, doğadaki herşey gibi denge olmazsa hiçbir organizma yaşamaz bence.

her şeyin dengesi önemli. ne sadece cinsellik, ne sadece arkadaşlık, ve sevgi. cinselliğiniz harikadır ama aynı hatta daha iyi cinsellik yaşayacağı başka kadın denk gelir, o kadınla sizi aldatmamasını sağlayan da size karşı merhameti ve saygısıdır. sadece sevgi ile de kadın-erkek ilişkisi yürümez zaten sadece evlilik değil. doğanın kanunu bu, biz türk toplumunda bunu sadece evlilik ile bağdaştırıyoruz hepsi bir bütün yani, doğadaki herşey gibi denge olmazsa hiçbir organizma yaşamaz bence.
Teşekkür ederim:)

Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Sohbet edelim :)
Eskıden evlılıgın yuzde doksanı derdim
Sımdı evlılıgın yuzde Bi milyonu dıyorum. Az seks olunca birbirini yer oluyosun😂 cok seks bence Insanı birbirine de baglıyor.

Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Sohbet edelim :)
Benim için cinsellik önemli.birlikte olsakta olmasakda anlaşıyoruz sevgi saygı var ama cinsellik olmalı ya yoksa ev arkadaşı gibi oluyoruz

Yapı taşıdır.tek basına evliliği ayakta tutmaz ama herşey yolunda olsa o olmasa da evlilik yürümez.masanın bir ayagı gibi düşün. Şuda var,iyi bir cinsel hayatı olup bazı şeyler sorun olsa da devam eden evliliklere şahit oldum,tam aksine hersey yolunda ama cinsellik problem olup boşanana da şahit oldum

Yapı taşıdır.tek basına evliliği ayakta tutmaz ama herşey yolunda olsa o olmasa da evlilik yürümez.masanın bir ayagı gibi düşün. Şuda var,iyi bir cinsel hayatı olup bazı şeyler sorun olsa da devam eden evliliklere şahit oldum,tam aksine hersey yolunda ama cinsellik problem olup boşanana da şahit oldum
Kötü bir cinsel hayat boşanma gerekçesidir

Cinselliğim mükemmel derim ve gerçekten de mükemmel. Az önce kompleksli olduğumu öğrendim.
K bakmayın yanlış ifade ettim. Bazen biseyleri kanıtlama çabasında olanların ilişkisi öyle olmuyor kastettiğim sizin gibi olanlar degil bana küfür ediyor saygısız ama cinselligimiz çok iyi nedense bu bana pek inandırıcı gelmiyor.eminim sizin evliliginizde saygılı ve sevgi içinde mutlu olduğunuz bir evliliktir.mesela bizim Bi arkadaşımız vardı esi, kadını hic sevmiyordu kadin da sürekli yatak hayatını anlatıyordu söyle iyi böyle iyi sonra bosandilar ben çok üzüldüm kadin adamı seviyordu ama onun karşılığını hiç bulamadı bize de farklı anlatıyordu dayak yediğini ancak sevdiğini cinselliginin iyi oldugunu vs

X