Cinsellik evliliğin yapıtaşı mıdır?

kurklukadin

Samimiyetsiz samimiyetler…
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
1.898
2.244
Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Sohbet edelim :)

Benim düşüncem :
Bir ilişkide cinselliği çıkarın paylaşacak,hiçbir şey kalmıyorsa bir ilişkiniz yok demektir .
Demiş “ Adil Yıldırım”

Elbette herkes için farklı oran vardır ama gerçekten merak ediyorum.%90 önemli diyenler de var,önemli olan sevgi ve saygı diyen de.Sizin düşünceleriniz nedir?
Evlilik sadece bundan ibaret değil, ama elbet bu olmadan da evlilik evlilik değil. ten uyumu muhteşemdir, ama kişilerin birbirine saygısı Nil’e tükenmiştir böyle evlilik yürümez. Çok seviyorlardır saygıda kusur etmezler birbirlerine cinsel anlamda eksiklikler vardır Buda bir eksiktir bir noktadan sonra Buda patlak verir ve yürümez. Anlayacağınız hepsinden biraz olması lazım

Tabikide sevgi saygı önemli zaten sevmediğin biriyle cinsellik yaşayamazsın eziyet olur.
Herşey yolunda ama cinsellikte eksiklik varsa huzur bozulur bana göre..

Evet ten uyumu benim için de çok önemli:)

Aslında okumak istediğim şey buydu,teşekkür ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…