Cinsel istismar

Herseyi geçtim ablanızın genişliği Konya ovasında yok o zaman

Ne demek bişey yapmamış babası ya. Katil olur insan böyle bişey gmrse duysa. Ana da ana değilmiş kusura bakmayın ne demek ses cıkarmamak ya ortalığı ayağa kaldırır insan. Gebertirim gece uykusunda.

Ne demek bişey yapmamış babası ya. Katil olur insan böyle bişey gmrse duysa. Ana da ana değilmiş kusura bakmayın ne demek ses cıkarmamak ya ortalığı ayağa kaldırır insan. Gebertirim gece uykusunda.
Ah ben olucaktım da gör sen o zaman işte insanlarıda anlamıyorum gerçekten

Fasta mi aynı ,fas gelişmiş geliyordu

Aynı konuyu iki defa açmışsınız ben de mesajımı ikinci defa yazıyorum.

Geriye dönük mesajlarınıza baktığımda sizin Faslı olduğunuz gibi bir fikre kapılamadım. Elazığ'da yaşıyormuşsunuz, 3 çocuğunuz var, gayet doğma büyüme bir Türk gibi konuşuyorsunuz. Ablanızın Fas'ta ne işi vardı?

Ana memnun baba memnun leş gibi insanlar. Pedofil pislikler ablanın da farkı yok!

Kesinlikle katılıyorum böyle insanlar yüzünden bu olaylar artıyor afedersin orda rezil etselerdi pataklayıp polise verselerdi o utançla yaşasaydı bir daha kolay kolay cesaret edemeyebilirdi...
Evet nasıl durabilmişler insan dayanamaz ki yani o evi başlarına yıkarım o kocanında ahlakını bi sorgular bugüne kadar da olamamış aile birliğimi yıkarım. O çocuk ne haldedir kim bilir artık istismara da açık hale geldi. Neler duyuyoruz , okuyoruz. Benim aklım almıyor artık kocasıda batsın. Nefret ediyorum artık insanlardan. 6 yaşındaki bebek ya neyine ilgi , haz cinsel dürtü duyuyosun sapık.

Sen haber ver.ablana destek ol.sen sesini çıkarmazsan başka bir çocuk zarar gördüğünde nedeni olursun .unutma.bu konu çok hasas.

Onun devamı gelir cezasını çekmeli birsey olunca mı şikayet edilir daha ne olsun adam fırsatı bulsa devamını getirecek ablan gitmese sonrada yıllarca çocuğu korkutacak Allah'm herkesin yavrusunu böyle insanlardan kurusun

İlk yazdigim paragrafta izah etmedim , ben de fasliyim turkoye de yasiyorum , ablam gil hepsi fas ta yasiyor yani oranin vatandaşi
Fas şivesi “ablamgil”

Böyle sünepe insanlar anne baba olmasın ya gebertseydi o şerefsizi adi köpek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…