Cinsel istismar

Troll konu sahibi burda bir konu açıp dikkat çekmeye çalışmış üstelik hepsi kadın olan bir platformda bir çocuğun uğradığı istismar hikayesiyle bunu çok kolay başarmış. Kardeşim sizin gibilerin derdi ne ? Faslıysan ve eğer gerçekse defol git fasa(ben buna da inanmıyorum) ordaki polisleri çağır ordan bir platforumu ayağa kaldır. Burda biz sana ne yapabiliriz ?

Ben de fasliyim , turkiye de yaşiyorum yani oranin yasalarini iyi bilirim arastirdim tanidigin yerleri arayip sordum ama velinin tarafindan yapilmasi gerkeiyor . Bu sabah kendi aileme konuyu anlattim ve benim babam torununa cok.düskün poliste tanidiklari de var dedi onlardan yardim istecem ki rapor cikarip savciliga sunarlar
Aile tamamen Fas lı ozaman. Türk yetkililer karışmaz anladığım kadarıyla. Babanızla iletişimde kalmanız mantıklı. Oranın yasalarını bilmem, olayların durumunu bilmeyiz.

Fasls ilgili birkaç haber okudum, kanım dondu. Bizim buradan yapabileceğimiz pek bişi yok. Anca sinirimiz bozuluyor 😬

Kendisine kizarak soyledim dedim senin gibi anne insan olmaz olsun diye
Ben de fasliyim , turkiye de yaşiyorum yani oranin yasalarini iyi bilirim arastirdim tanidigin yerleri arayip sordum ama velinin tarafindan yapilmasi gerkeiyor . Bu sabah kendi aileme konuyu anlattim ve benim babam torununa cok.düskün poliste tanidiklari de var dedi onlardan yardim istecem ki rapor cikarip savciliga sunarlar

Siz niye ailecek burada yaşıyorsunuz, ne iş yapıyorsunuz?

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Ay tranvalarim coştu bende küçükken tacize uğraşmıştım ailemin haberi yoktu ama ailemi suçladım yıllarca beni koruyamadilar diye

Başka ülkede yasıyorlar "FAS" KESKE elime bisey gelse bisey yapsam yegenim icin simdi yaparim eşim de benle hemfikir
Çok saçma bir konu anlatım şekli. Böyle bir konu anlatırken önce şöyle şöyle ablamlar var ailem var şurda yaşıyorlar ve şöyle bir olay olmuş şeklinde özetleyerek anlatırsın. Senden biz parça parça cımbızla alıyoruz lafı en son hepimiz çıldırmışken senin ve ablan olacak haysiyetsizin yerine şikayet edelim el atalım diyenler oluyor sen o zaman söylüyorsun bambaşka bir ülkede olduğunu. Berbat insanlarsınız işiniz gücünüz yalan, dilim çok şeye varıyor da yazamıyorum.

Ben de ayni tepki belki de sert bir tepki vermisim o anda , dedim neden bir biçak alip öldüreydin ikisini hem kaynanasi hem o sapik olacak amcasi am anafile kac gundur uyku girmiyor gözüme az önce dedim şikayetci oldunuz mu dedi olmayacaz kocasi istememis büyütmeyelim demiş ben de agizimi geleni saydim ikisine engeledim
Ablan dehşet biri kocası ayrı dehşet.. Şimdi, o amcayı şikayet etmedi demek ki zihniyetleri aynı.

O 6 yaşındaki bebeğe hepsi bir şeyler yapabilir. O çocuğu onlardan kim koruyacak?

Enişte de sapık olabilir.. Allah akıl fikir versin.

Şikayet edin diyeceğiz ama ben burdan, sizde de o potansiyeli göremedim..

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Ayrica buna göz yummalari korkunç yarin tecavüz de eder ne de olsa ses çıkarmıyorlar diye

olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti

Olay çıkmasın saçmalığı da ne oluyor? Böyle bir rezillik için olay çıkmayacaksa ne için çıkması lazım anlayamadım. Gerçekten açılan son bir kaç konu insanın sinirini bozuyor.

Son düzenleme:
Valla o ülkede bahsettiğiniz yaşta çocuğun evliliği bile yasal olabilir, bilmiyorum. Çocuğu bi de amcasıyla evlendirmesinler namus bilmem ne derdine..
Doğru tektir ama her ülkede bu doğrular değişiyor, siz Türkiyede ikamet ettiğiniz için bu kadar fazla tepki veriyorsunuz, çünkü Türklerin doğrularını öğrendiniz. Oradaki ahlaksızlığa, diğerlerinin böyle tepki vermesine şaşırmadım.

Aile içinde başka mağdurlar da vardır kaynana enişte vs hepsi zaten haberdardır emin olun. Ablanız alsın kızonı şikayetci olsun bosansın. Boşanmaya da delil gisterdin. Enişte normal karsılıyorsa onda da problem vardır

ablana soyle hukuken ne gerekiyorsa yapsin. soz konusu 6 yasinda bir cocuk! ne demek olay buymesin ya Allah belasini versin boyle insanlarin. sirf kendi ailesine toz kondurmamak icin kendi cocugunu harciyor. ablaniza destek olun birlikte polise gidin sikayetci olun lutfen. bakin boyle pis sapiklar bu isin pesini birakmaz o cocuk tehlike altinda

Evet olmasi gereken buydu ama kime anlatiyorum nafile 2 gündür sabah gece demen israr ediyorum polise git doktora götür bir rapor versinler ki dava açarsiniz şerefsiz kocasi abisine kiyamamis demek ki
En azından umarım bir daha asla aynı ortama sokmayı denemez

Neden ablan şikayet etmiyor ? Hangi ülke bu ?

Ben de ayni tepki belki de sert bir tepki vermisim o anda , dedim neden bir biçak alip öldüreydin ikisini hem kaynanasi hem o sapik olacak amcasi am anafile kac gundur uyku girmiyor gözüme az önce dedim şikayetci oldunuz mu dedi olmayacaz kocasi istememis büyütmeyelim demiş ben de agizimi geleni saydim ikisine engeledim
Büyütmeyelim ne ya, sapık mıdır gavat mıdır nedir? Adam diye, baba diye ortada gezmesin böyleleri. Ablanız da ayrı bir salak. Kocişi üzülmesin diye çocuğuna kıyıyor. Gün yüzü göremezler inşallah.

X