Cinsel istismar

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Sonra o kız büyüyünce kendini kirli hissedecek. Kirli bir ailede büyüdüğünün asla farkında olmayıp. Ablanızı da eniştenizi de Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın . Sapık amcası kadar ikiside bunlara göz yumduğu için suçlu. Ben olsam paramparça ederdim herkesi birbirine düşürürdüm. Yazık çok yazık . Allahım sen fırsat verme.!

Evet olmasi gereken buydu ama kime anlatiyorum nafile 2 gündür sabah gece demen israr ediyorum polise git doktora götür bir rapor versinler ki dava açarsiniz şerefsiz kocasi abisine kiyamamis demek ki
Valla abisine ses çıkarmayan adamdan da herşeyi beklerim. Peki ne yapacak, gene abisinin olduğu o eve girip çıkıp, abi kardeş ilişkisine devam mı edecek? Nasıl göz yumacak?

Sosyal hizmetlere haber verseniz,yani Fas da prosedür nasıl bilmiyorum ama biseyller yapmalısınız.Bu hayvan adama haddini bildirin.
Hapse girsin şerefsiz başka çocuklara da yapar bunu

Ben de ayni tepki belki de sert bir tepki vermisim o anda , dedim neden bir biçak alip öldüreydin ikisini hem kaynanasi hem o sapik olacak amcasi am anafile kac gundur uyku girmiyor gözüme az önce dedim şikayetci oldunuz mu dedi olmayacaz kocasi istememis büyütmeyelim demiş ben de agizimi geleni saydim ikisine engeledim
Onun ben babalığına tüküreyim babada amcada can veremez olsun inşallah. hemen değil acı çeke çeke gebersinler 🤬🤬🤬

Benim bir ablam var başka bir ülkede yaşiyor ve onun 6 yaşinda bir kiz cocugu var , 2 gün önce kaynanasinin evine gitti hasta ziyaretine ayni evde oturan kocasinin abisi yani yegenimin öz ve öz amcasi o akşamin 9 da ahirin kapisini kapatacak bahamesiyle ufak kizi yanina alip ahira götürmüş sapik olacak amcasi yegenimin pantolonunu indirip özel bölgesini elemiş ablam zaten kac dakika sonra diyor icime bir şey dogdu kizimi çağirmayi gittim ve o mazarayla karsilastim , olay çikarmasin ve kizin babasini aramasin diye kaynanasi tlf almis elinden ve ertesi gün gizlice beni arayip anlatti tlfonda dakikasi yoktu ben kocasini arayip aglaya aglaya haber verdim , zannettim ki adam gidip orayi dagitacak kizina bunu yapmaya kalkişana hesap soracak ama maalesef oyle olmadi
Ben dedim gidip şikayetci olun bir rapor alin ki davaci olursaniz diyorlar gerek yok olay o kadar büyütmeyelim kiza bisey olmadi diye
Ufacik 6 yasinda bir kiza bunun yaşamasi ne kadar zor belki rüyalarind kabuslari.görüyordur belki belki.... Bilemem ben mi normal degilim yoksa onlar mi bilemedim insan bu olaylarda hiç affetmeyecek ya cocugun hakkini kendi elliyle alip hesap soracak ya da kanuna siğinacak haksiz.miyiym
Ablanızın eniştenizden pek farkı var gibi gelmedi bana

Türkiye’deki fas büyükelçiliği üzerinden bilgi almaya ve şikayetçi olmaya çalışabilirsiniz belki. Ya da Fas’ta bu durumu anlatıp ilgileneceğini düşündüğünüz başka akrabalarınız varsa onlara haber verin ilgilensinler. Hatta ablanız drmiş ya olay büyümesin diye şikayetçi olmamışlar tüm eşinizie dostunuza komşunuza akrabanıza bu durumun yaşandığını haber verin. Çünkü muhtemelen kimseye de durumu anlatmayacaklar.

Bir Faslı olarak ‘ki, da’ eklerini ayrı yazmanıza takıldım ben. Bazı öğretmenler bile bunların kullanımını bilmezken

Nasıl ya nasıl? Ah herkes kendini ana baba sanmasın. Konuyu uyuyan yavrumun yanında okudum. Onu hayatın kötülüklerinden koruyacak yegane insan benim. Rabbim bana emanet etmiş onu. Bir çocuğu annesi korumazsa kim koruyacak? Olay büyümesinmiş. Büyüsün efendim bu olay büyüsün! Boyu devrilesice yakalanınca ne yapmış? İtiraz mı etmiş? A Asinat99

Turkiyeden galiba +212 19 veya Fas konsolosluğunu da arayabiliyorsunuz

Eklentiler

• Screenshot_20240717-001503_Chrome.jpg
    Screenshot_20240717-001503_Chrome.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 16
Sabah actiginiz baslikta Katip ( Katibin Ruhu Katibin Ruhu ) sizin Fasli olmadiginiza dair detaylar yakaladigindan bahsetmis.

Anlayamadigim nokta yegenim cinsel istismara ugruyor diye ortaligi birbirine katıp, Fasli oldugunuzu soyledikten sonra yok olup gitmeniz.

Insanlar hala sizi ciddiye alip sunu sunu yapabilirsin diye oneride bulunuyor ama siz yoksunuz????

Nerdesiniz Fasli hanim? Yegeninizi kurtarmaya gidiyorsunuzdur umarim.

Bu kadar kolay gözyumdularsa bu olay ilk değildir , Allah kahretsin böyle insanları , hele ki önce o anneyi, lanet olsun... !!!!!!

X