Cinsel istismar

Siz arayın polisi durumu anlatın, o çocuğu kurtarın pasif anne baba ve sapık amcanın elinden, yazık olmasın zavalli cocuga,,,,bu saatten sonra çocuğun başına gelecek şeylerden siz de sorumlusunuz çünkü durumunu biliyorsunuz;-( anne babası da koruyacak vasıta değiller belli ki
lütfen koruyun o çocuğu

Türkiye üzerinden bir takip başlatsanız ? durumu elçiliğe bildirseniz mesela. onlar takibine başlar, ülkeler arası demokrasi girer

Kardeşiniz Türk vatandaşı mı?
Hayir faslidi
Ben orada olsaydim belki durum boyle olmazdi , ogrendigim anda ya da görmüş olsaydim yemin ederim kendi ellerimle hesap sorardim ama ne yazik ki uzaklardayim he cocuk dernegini arayip.durumu izah ettim ama gelip dogrudan basvuru yapip doktor raporu verilmeli ki bir dava açalim diye

bir haber kanalı ya da programı arasanız, onlar daha hızlı belkı yol alır basın ve medya baskısı dıye bır sey var sonucta. ve cok daha etkılı oluyor

Türkiye üzerinden bir takip başlatsanız ? durumu elçiliğe bildirseniz mesela. onlar takibine başlar, ülkeler arası demokrasi girer
Olaydaki herkes faslıymış ve fasta yaşıyorlarmış yani burdan yapılabilecek bir şey yok. Elçilikler yabancı ülkedeki kendi vatandaşları için işlem yapabilir. Mesela meksika elçiliği burdaki Türkün Türke işlediği bir suçla niye ilgilensin?

Aile içi cinsel istismar için ebeveyni başvurmalı diye başından atan derneği duyunca gelişmemiş ülke olduğunu tahmin etmiştim.

Ablan enişten kayınvalide hepsi ama hepsi iğrenç zihniyetli insancıklar.Boyle insanlardan nefret ediyorum

o halde bir Faslı olarak Fas'ta yaşayan ve oranın vatandaşı olan insanlar arasında intikal etmiş bir durum için geneli Türk vatandaşı olan bir platformdan ne bekliyorsunuz tam olarak?
Bunu ben de anlamadım. Olay fasta geçiyor. Olaydaki herkes (konu sahibi dahil) faslı. Konunun türkiyedeki bir forumda açılmasının mantığı nedir tam olarak? Biz ne fası biliriz ne yasalarını ne prosedürlerini biliriz. Çözüm istiyorsan faslıların olduğu bir forumda açarsın konuyu. Ben de donald trumpa düzenlenen suikast girişimiyle ilgili konu açayım bari en az onun kadar saçma.

bu konunun gerçekliğine zaten inanmıyordum ve tuz biber oldu. böyle bi troll tipi var: konulara sürekli olarak eklemeler yaparak hikayeyi genişletiyor ve konunun çözümsüzlüğü ile insanları örseliyor. bu da aynısı işte.
bi de Türk polisine şikayet edeceğini söylüyor. daha da mantıksız bir doku daha ekledi.

Fasta istismarın pek cezası yok çünkü oyle buyuk bir olay degil. Kaçtır yazıyorum Fası Ması Arabistanı normal, medeni ülkeler sanmayın kadınlar eşya olarak alınıp veriliyor, erkekler berbat kadınlar da aynen bu konudaki abla gibi aman kocam gitmesin diye her şeye göz yumuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…