Cinsel istismar

Valla alintiladigin mesajimda da yazdim mihrimah, insallah yegenini kurtarmaya gidiyordur da ondan kaybolmustur.

Mune K Kazen sizin yapabileceğiniz bir sey var mi bu konuyla alakali, eger Elazigli olduklarina dair supheler dogruysa, bir kiz cocugunun koruma altina alinmasi Türk yetkililerin elinde. Adli bi durum bu, bizler ne desek boş.

Kurtaracağını sanmıyorum kimse duymasın diye üstünü kapatacaklar , umarım biseyler yapılabilir buradan ...

Kurtaracağını sanmıyorum kimse duymasın diye üstünü kapatacaklar , umarım biseyler yapılabilir buradan ...
Gecen sene buna benzer bir istismar vakasi vardi forumda belki hatirlarsin, anne cocuguna ilac vermisti uyuyor, ama uyanmadi bir turlu diye baslik acmisti. O zaman forum aksiyon almisti diye hatirliyorum.

Sende hatirladin mi o konuyu, ben tam detaylari hatirlayamadigim icin soruyorum, o cocugun durumu yetkililere ihbar edilmişti, değil mi?

Sanki öyle bir olay oldu baya karışmıştı buralar ama yönetim bu konuda bisey yaptı mı hiç hatırlamıyorum inan

Kizin annesi olay cikmasin diye bisey dememis babasi hic demez .malesef bazi anneler evlatlarina deger vermeyince babalar da vermiyor .once annenin etraci dagitmasi gerekirdi.

baba da aynısını yapıyor herhalde?????????????????????? nasıl sessiz kalabilir bir insan ya

Tel aldılar diye sesini çıkarmamış mı ablanız? Ortalığı yakar yıkarım nasıl sessiz kalmış? Ablanız sağlıklı düşünebilen bir birey mi?
Allahım neler duyacağız daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…