Cinsel istismar

Ben dün onlarin haberi olmadan oranin bir dernegini arayip sordum dediler ki cocugun velisi gelip basvurmasi lazim
UCIMe ulasmayi dener misiniz?Size yardimci olacaklardir.Bu cocuklarin sesi olmaliyiz.
Velisi tarafindan suistimal edilen cocuklar var sadece veli sikayeti ile olmamali diye düşünüyorum.
Anne baba demeye dilim varmiyor bu kisilere de yaziklar olsun

Hadi enişten yapmadı ablan neden duruyor hala kabul edilemez bir durum bu ya daha ilerde başka şeyler olursa o zaman napıcaksınız gidin şikayet edin
bugün 6 yaşındaki cocuga dokunan, ilerde ablana ya da o cocuga tam anlamıyla ıstısmarda bulunur ablan neyi bekliyor

o aileden uzak durup, koruma talep edip hemen davayı açmalı. o aileden uzak durmalı.

Evet olmasi gereken buydu ama kime anlatiyorum nafile 2 gündür sabah gece demen israr ediyorum polise git doktora götür bir rapor versinler ki dava açarsiniz şerefsiz kocasi abisine kiyamamis demek ki
rapor da tam anlamıyla muayene olacak. bunu da unutmayın. yani tam bir istismar durumu olmuş mu, eğer olmadıysa sadece şikayetiniz geçerli olsun derim sonuçta cocugu , vajinal muayene de edecekler ve bu cocukta ekstra büyük bir travma olacak ilerde

sizin adınıza biz şikayette bulunalım. ihbar yapalım yani. eğer bilgi verirseniz, bunu seve seve yapmaya hazırım

Başka ülkede yasıyorlar "FAS" KESKE elime bisey gelse bisey yapsam yegenim icin simdi yaparim eşim de benle hemfikir

Geçenlerde yine buna benzer bir konu vardı, umarım fake’dir, konu sahibini hedef göstermiyorum bu konu gerçek mi değil mi bilinmez ama fake’ni yapacak zihniyetlerde ceza çekmeli
Boyle bisey nasil fake olur allahiniz askina , o yaziyi nasil yazdigimi içim yana yana yazdim
Konu gercek.olunca fake
Sahte olunca ay gercektir dersiniz

o ülkenin yasaları da önemli. araştırdınız mı, sordunuz mu
Ben de fasliyim , turkiye de yaşiyorum yani oranin yasalarini iyi bilirim arastirdim tanidigin yerleri arayip sordum ama velinin tarafindan yapilmasi gerkeiyor . Bu sabah kendi aileme konuyu anlattim ve benim babam torununa cok.düskün poliste tanidiklari de var dedi onlardan yardim istecem ki rapor cikarip savciliga sunarlar

Büyükelçiliğe sığınamaz mı? Büyükelçilikten ülkeye gelmeleri sağlanabilir.

büyükelçiliğe sığınabilir, ayrıca ülkemizin güvenlik güçleri de orada görev almaktadır. dolayısıyla yüce Türk adaletine intikal ettirmek istediği her türlü durum için başvuruyu direkt olarak oraya yapabilir bildiğim kadarıyla

Kardeşiniz Türk vatandaşı mı?

Bu nasıl bir baba ya, ablanız çocuğunu alıp boşasın bu herifi. Ablanız da hala orada durabiliyor, pess. Olmaz olsun böyle baba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…