Cinsel ilişkiden 10 gün sonra sağ kasık ağırısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
79
13
26
Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Aynı belirtileri yaşayan biri yok mu aranızda acaba
Bnde 14. Gün yumurtlama günüydü yumurtlama gününde iliskiye girdim iki gündür iliskimde karin bölgem çok ağrıyor bnde 1 senedir evliyim evlendim evleneli 1 ay korundum sonra hiç korunmadım bebek bekliyoruz insallah Rabbim herkese nasip etsin bizleri içinden ayırmasın Amin 🥹🌺

Bnde 14. Gün yumurtlama günüydü yumurtlama gününde iliskiye girdim iki gündür iliskimde karin bölgem çok ağrıyor bnde 1 senedir evliyim evlendim evleneli 1 ay korundum sonra hiç korunmadım bebek bekliyoruz insallah Rabbim herkese nasip etsin bizleri içinden ayırmasın Amin 🥹🌺
İnşallah Rabbım en güzellerini nasip etsin

X