Cinsel ilişkiden 10 gün sonra sağ kasık ağırısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
77
11
26
Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Amin inşallah canım Allah bebiş bekleyen herkese hayırlı haberler vermeyi nasip etsin benim reglime 9 gün kala sağ kasıklarımda Ağrı vardı göğüs ağrısı göğüs damarlarında belirginleşme 3-4 gün önce de sarı beyaz karışımı yapışkanlı uzayan bir akıntım geldi ama karnım ve belim çok ağrıyor şuan reglime 2 gün var benim hep 2 gün kala ağrır umarım regli belirtisi değildir hamilelik belirtisidir bu ağrılar

Aynı belirtileri yaşayan biri yok mu aranızda acaba
Benim de bata 6 günüm var. Ben batma yaşamadım regl ağrısına benzer ağrılar yaşadım. Batmalar göbek deliğimin etrafında oldu ara ara . yumurtlama gününden beri geçmeyen bir göğüs hassasiyetim vardı ama geçti bugün anlamsız bir şekilde. :KK43: Şuan başka bir belirtim de yok ..

Benim de bata 6 günüm var. Ben batma yaşamadım regl ağrısına benzer ağrılar yaşadım. Batmalar göbek deliğimin etrafında oldu ara ara . yumurtlama gününden beri geçmeyen bir göğüs hassasiyetim vardı ama geçti bugün anlamsız bir şekilde. :KK43: Şuan başka bir belirtim de yok ..
Merhaba K.K. Üyeleri benimde bat 6 gün var yumurtlama gününden itibaren kasık ağrısı özellikle sağ bacağa vuran bir ağrı akıntım beyazdı şuan çok açık sarıya döndü dün geceden beri akıntım olmadı az önce oldu dediğim gibi beyaz sarı karışımı göğüslerim hafif şiş ve kahverengi lekeler var bunun dışında bir belirtim yok bekliyoruz Allah isteyen herkese bu bekleyişi güzel haberlerle mükâfatlandırsın 🤲🏻🤲🏻

Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Canim merhaba benimde adetime 15 gun kala goguslerim asiri hassaslasti surekli olarak sag kasigimda agri var dun kan testi verdim negatif adetime 10 gun var insallah bende hamileyimdir 🥹🫶

Merhaba benimki hamileliktendi zaten ben kasık ağrım olunca reglime 2 gün kala gebelik testi yaptım sonuç silik çizgiydi ben yine de hastaneye gittim kan değerim 43 çıktı ama sonra giderek değerim düştü ve kimyasal gebelik yaşamışım
Hiç üzülmeyin öncelikle bu kadar kısa sürede hamile kaldınız, sonuç kimyasal olsada diğer aylar şansınız daha yüksek. Size tavsiyem gününüz geçmeden test yapmayın adetiniz geldiğinde en azından varsa bile sağlıksız gebeliği vücut attığı zaman haberiniz olmaz. Diğer türlü heveslenip hayalkırıklığına uğraya bilirsiniz. Kimyasal gebeliği çoğumuz fark etmeden yaşıyoruz adet saniyoruz kimbilir kackez oldu.

En güzeli adet gecikmesini beklemek daha sağlıklı olacaktır. Rbbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasib etsin 🤲🏻 🥰

Hiç üzülmeyin öncelikle bu kadar kısa sürede hamile kaldınız, sonuç kimyasal olsada diğer aylar şansınız daha yüksek. Size tavsiyem gününüz geçmeden test yapmayın adetiniz geldiğinde en azından varsa bile sağlıksız gebeliği vücut attığı zaman haberiniz olmaz. Diğer türlü heveslenip hayalkırıklığına uğraya bilirsiniz. Kimyasal gebeliği çoğumuz fark etmeden yaşıyoruz adet saniyoruz kimbilir kackez oldu.

En güzeli adet gecikmesini beklemek daha sağlıklı olacaktır. Rbbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasib etsin 🤲🏻 bende öyle düşünüyorum dediğin gibi regli günüm geciktikten sonra yapmak en doğrusu sanırım umarım en kısa sürede hamile kalabilirim tekrardan

Bende de yumurtlama sonrası bel ağrısı yan ağrısı çok aşırı oldu yarın regl günüm ama ağrım yok siz gebe kaldınız mı

X