Cinsel ilişkiden 10 gün sonra sağ kasık ağırısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
77
11
26
Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan
9 gün öncesi biraz erken ama inşallah vardır. çok kendinizi dinlemeyin.. Allah'ın izniyle olur 💗
amin inşallah çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ama işte ümitleniyoruz aklımızdan çıkarmamak elde değil ❤️
var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Arkadaşlar herkese merhaba biz eşimle 1 yıldır evliyiz ve artık bebiş istiyoruz 2 aydır da deniyoruz bu ay tüm yumurtlama günlerini değerlendirdik gün aşırı ilişkilerimiz oldu cinsel ilişkiden yaklaşık 10 gün sonra sağ kasığıma ağrılar saplandı ve yaklaşık 3 gün devam etti ara ara yine batmalar oluyor göğüslerimde ağrı var ağrı sağ bacağıma ve belime vuruyor bazen aniden başım dönüyor gibi oluyor reglime 9 gün var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bu durumu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Aynı belirtileri yaşayan biri yok mu aranızda acaba

Kızlar benim de belirtilerim var gibi ilk defa böyle hissediyorum aşırı yorgunum 3 gün içinde toplam 4-5 kere kahverengi leke geldi midem ekşiyo sırtım ve bacaklarım inanılmaz ağrıyo kasıklarım da aynı şekilde bi de pıtpıt atıyo rabbim hayırlısını versin

Merhaba benim de sağ kasığım yumurtlamadan 2 gün sonra hafif ağrımaya başladı. Bugün baya rahatsız edici şekilde ağrıyor. 8 gün var bata. Sizin durumunuz ne merak ettim. İnşallah gebeliktendir bunlar🙏

Benim de sol. Kasikta şiddetli ağrı oldu doktora sordum yumurtan o kasikta dedi büyüyor şuan dedi belki ondandır
Yumurtlama zamanı benim hep ağrı oluyor hatta yumurtanın çatladığını o ağrıdan anlıyorum. Ama bu defa çatlamadan 2 gün sonra tekrar hafiften ağrımaya başladı. Bugün daha fazla hissettiriyor. Birazdan ovulasyon testi yapacağım ama yumurtlama ağrısına benzemiyor. Yine de emin olmak istedim.

Yumurtlama zamanı benim hep ağrı oluyor hatta yumurtanın çatladığını o ağrıdan anlıyorum. Ama bu defa çatlamadan 2 gün sonra tekrar hafiften ağrımaya başladı. Bugün daha fazla hissettiriyor. Birazdan ovulasyon testi yapacağım ama yumurtlama ağrısına benzemiyor. Yine de emin olmak istedim.
6 gün öncesi testleri var al onlardan yap sonuçlar doğru oluyor ben bekası 6 iken yakaladim

Kızlar reglime 2 gün var erken gebelik testi alıp yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce hamilelik var mıdır görüntüyü ekliyorum

Eklentiler

• A3761EEE-7C7F-43B5-8E12-E77DD678617B.jpeg
    A3761EEE-7C7F-43B5-8E12-E77DD678617B.jpeg
    19,8 KB · Görüntüleme: 431
X