Cinsel ilişkide vajina yırtılması

Kadın doğum doktoruna gidip sorsan sence de daha mantıklı değil mi?

Vajina esnek bir organ millet kolunu sokuyor

18 cm genişliğinde mi?

Yahu tahriş olmuştur geçer bir iki güne. Dayanılmaz ağrınız ve kanamanız mı var, koca evli kadın doktora kendiniz gidip muayene olamıyor musunuz millete ne

Kim seni niye yanlış anlasın ya ? Ne kadar oluyor bu ilişki. Enfeksiyon kapmış sındır, ya da vajinan kurudur tahriş olmussundur

Yahu tahriş olmuştur geçer bir iki güne. Dayanılmaz ağrınız ve kanamanız mı var, koca evli kadın doktora kendiniz gidip muayene olamıyor musunuz millete ne
Ilişki sonrası evet hafif lekeleme tarzi bir kanama oldu ağrı 3 4 gun devam etti biz herhalde yeteri kadar islanmadigi için diye düşündük ama onda sonra sık sık idrar yolu enfeksiyonu olmaya başladım son 1 haftadır yine biraz ağrı yanma var

Kayinvalide adımımı sayıyor nereye gitsem benimle gece bile yanımda yatıyor sanki bir yere gidecekmişim gibi
Kocana diyeceksin o zaman kötüyüm, doktora gidemiyorum. Beni doktora götürsünler söyle diye. Böyle olmaz. Sen kaç yaşındasın da seni bekçili bıraktılar??

Her halükarda doktora gitmeniz gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…