Cinsel ilişkide devamlı kuruluk yaşayanlar

AYni sorunu bende yasiyordum.
Vazelin, sivi sabun ve jel kullandim. Ama yine cok yanma oldu.
Sonra doktorun onerdigi bi jel kullanmaya baslayinca gecti...
Su bazli olanlar yanma yapmiyor.
Vazelin, sivi sabun cok daha kotu yapiyor....
Bir de iliski sirasinda rahat olmak lazim. Bunun icin ise doktorun onerdigi nefes egzerisleri var.
Onlarla aci da ortadan kalkiyor....

Ne kadar sürdü tedavi peki ve ilacın adı neydi???

kızlar ben bu sorunu çözdüm. bende vajinismusa benzer bir problem vardı en başından jel mel evet bi süre fayda sağladı oğlum doğduğunda sütüm artsın diye bir kür yaptım. 1 kaşık rezene 1 kaşık anason 1 dal fadar civan perçemi. hem sütüm inanılmaz arttı hem de cinsel isteksizlik ve kuruluğıum ortadan kalktı. netten araştırma yaparken öğrendim ki civan perçemi kadın rahimi için yaratılmış mucizevi bir bitkiymiş. şiddetle tavsiye ederim Google amcaya yazın civan perçemi faydaları..çıkıyor:KK49:

Ne zamanlar yaptınız bunu? Sabah aç ya da tok karnına veya akşamları mı?

Şimdi ben 34 yaşındayım hiç cinsel ilişkim olmadı şimdiye kadar.. Bir arkadaş 28 yaşından sonra daralır ve kurur doktora söyle tedavisi en az 1 yıl sürüo dedi.. Ve beni cidden çok endişelendirdi... Bu konuda bilgisi olan var mı?

Şimdi ben 34 yaşındayım hiç cinsel ilişkim olmadı şimdiye kadar.. Bir arkadaş 28 yaşından sonra daralır ve kurur doktora söyle tedavisi en az 1 yıl sürüo dedi.. Ve beni cidden çok endişelendirdi... Bu konuda bilgisi olan var mı?

Doğru mu acaba

Saçmalık :-)

Merhaba bende kuruluk sorunu yaşıyorum birde roaccutane da başladım daha da sorun oldu benim için bana da mesaj atabilir misiniz önerilerinizi

Merhaba ben hep bu sorunu yasadım bana yardımedebilrimisiniz bildiginiz ilac varsa ismini alabilrimiyim

Ben de rahim ağzında yara var
4 yıllık evliyiz 2.yılından sonra ilişkilerimizde kuruluk ,zevk alamamam,acı hissettim
Doktora göründüm
Muayene sonucunda rahim ağzında yara olduğunu öğrendim
Smear yaptı sonuçta birşey çıkmadı
Bu yara bazen ilişkide kuruluk,ağrı,zevk alamama gibi sonuçlar doğuruyormuş
Bana kayganlaştırıcı fitil verdi kullandım o da vıcık vıcık yaptı iğrendim bıraktım
Genelde hastalığıma yakın oluyor bu şikayetlerim
O yüzden biz de hastalığıma yakın ilişkiye girmiyoruz
Diğer günlerde sorun olmuyor
Benimde aynı sorunum var. Kuruluk var ve bu lanet rahim ağzı yarası bende de var. Adet olmaya yakın kuruluk hat safhada oluyor. Diğer günler yok benimde. Siz ne kullanıyorsunuz acaba? Ya da sorunu çözebildiniz mi?

Arkadaşlar yaşadığınız sorun için bir çok ilaç var. ovul şeklinde olanlar var. hatta hormon dahi içermiyorlar ve yan etkisi oluşmuyor. şuan ilaç ismi vermem ne kadar etik olur bilmiyorum. fakat isteyenlere özel mesaj atabilirim. araştırırsınız ona göre karar verirsiniz.
Bendede ayni problem var bana ilacin ismini atarmisiniz

X