Cin Çağrımını ciddiye alın...

Nan ne korkuyonuz......3 Gulhü 1 Elham is tamamdir......

(diyenede bak.....tatlicadiarzu gerci o kadarda degil bende...benim korumam var naniknanik)

ya arkadaslar ben zun zamandir ruyamda cinlerle felan ugrasiyom neyin nesidir yav,dualar okuyorum,neyin nesiki

ayy tam konuyu okuyodum telefonum çalınca ödüm koptu:1shok:arayan annemmiş acaba başkasımı diye düşünmeden edemedim iice paranoyak olsum zati bu aralar:roflol:

benim arkadaşım 2 gün önce bana bu olayla ilgili bişeler anlattı.evdeki mumları gece kendiliğinden yanıyomuş,kitaplarını birileri karıştırıyomuş üff ya çok korktum valla iice:1shok:

Yeni Alacakaranlık kuşağınız hayırlı olsun kızlar..jeyyar

Bu arada bu olayı duymuştum..Gerçekten ürpertici..:1ninca:

Dağılın len şinci şey gelicek görüceksiniz:1shok::mymeka:

Len varya bilseydim böle bi halt yapacagınızı bunu bloguma şapardımmmmtatlicadiarzu

Gecen sene Hacibabam yani Dedem vefaat ettiginide, mevlit okutmustuk....

Herkes oturuyor aglasiyor fln.....bi baktik....Tezgah gibi bisey vardi onun üsütnde kapali duran Kuran-i Kerim kendi kendine sayfa acildi.....

Ama nasil olduysa kötü 3 harflerden olamaz....

deryaaaaaaaaaaa :mymeka:. Sana ne diyeyim canım ben he söle söleeeeeeeeee

Hadi anajım sen dit lunaparkında ayakkabına kum doldur...Yada özonun kafasından aşagı torbagı boşalttttlaelaelaelaelae Hadi naş:mymeka:

Konuyu acan sensin nan....
Bizde güzel güzel yorum yapiyoz daha ne istiyon.....nankör....laelaelaelaelaenaniknaniklaelaelaelaelaenaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…