Cin Çağrımını ciddiye alın...

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
Genç bi kız ailesinin evde olmadığı bi akşam arkadaşlarını davet etmiş. Kız kıza yemişler, içmişler, derken içlerinden biri “Hadi cin çağıralım” demiş. Ev sahibi kız da hiç inanmazmış böyle şeylere ama arkadaşlarına ayıp olmasın diye kabul etmiş. Harfler kesilmiş, fincan ortaya konmuş ve elele bir masanın etrafında daire olunup cin çağırma olayına girilmiş. Cin gelmiş gelmesine ama bizim kız hala fincanı arkadaşlarının ittiğini düşünüyomuş. Bi ara fincan hızlı hızlı harflere giderek şöyle demiş: “İçinizde bana inanmayan biri var. Yarın saat 4’te o kişiyle tavla oynamaya geleceğim!” Kızlar feci tırsmıslar ama ev sahibi kız hala dalgasındaymış işin. Saat çok geç olmadığı halde seans hemen bitirilmiş ve kızlar evlerine dağılmış.

Bizimki zaten o tür şeylere hiç inanmadığından cin olayını ertesi sabah unutmuşmuş bile. Öğlene doğru telefon çalmış. Arayan, kızın çok sevdiği, çok iyi anlaştığı teyzesiymiş, “Bugün içimde bi sıkıntı var, evdeysen bi ara sana uğruycam. Dertleşelim biraz” demiş. Kız da sevinmiş teyzesini görecek diye, “Hemen gel, ben de seni çok özledim” demiş.

Kız, teyzesini hakikaten dertli ve solgun görmüş. Hoşbeş etmişler ama teyze hala dalgınmış. Kız,“Teyzecim sen konuştukça daha kötü oldun, istersen başka bişey yapalım” demiş. Teyzesi de “O zaman tavla oynayalım. Ne zamandır seninle oynamadık. Kafam dağılır biraz” demiş. Kız tavlayı almaya giderken bi gece önceki olay aklına gelmiş, “Meğer benim teyzem cinmiş” deyip gülümsemiş.

Kızla teyzesi güle oynaya tavla oynarken bi ara teyze tuvalete gitmek için kalkmış. O içerdeyken telefon çalmış. Arayan kızın babasıymış. Adamcağız çok üzgün bi sesle konuşuyomuş: “Kızım teyzen öğlen bi trafik kazası geçirdi. Durumu çok iyi değildi ama Allahtan ümit kesilmez deyip sana haber vermedik ama az önce teyzeni kaybettik, başımız sağolsun…”

İçim kötü oldu,böyle şeylere hem inanırız hem de inanmayız ama bazı kişilere musallat olduklarını duyuyoruz.fisfisfis

ben adlarını pek anmıyorumsizde anmayın kızlar çünkü isimleri söylenince onlarınm bnoyutundan bizimkine bir kapı açılırmış ben üç harflilere inanıyorum ama onlarla uğraşmıyorum onlarda benle uğraşmıyolar tabi birde çöp atarken destur ya savul deyin kızlar biliyosunuz onlar çöp ve pis olan mekanlarda çok olurlar Allah muhafaza bi musallat olurlarsa hayatınız mahfederler

tüylerim diken diken oldu sen beni öldürcen mi laris kafa:mymeka: korktum be:çok üzgünüm:

Kesinlikle doğru diyosun...

tüylerim diken diken oldu sen beni öldürcen mi laris kafa:mymeka: korktum be:çok üzgünüm:

Kızım sen ne diyosun sabah korkudan altıma dolduracaktım
Bu yazıyı okudum ve kendime gelemedim 10 dakika falan odada tekim kimsede yok:çok üzgünüm: Hemen dışarı attım kendimi dualar okumaktan bi hal oldumtatlicadiarzu

Evet dogrudur ben inanirim...

Cagirdigin zaman ayrica geri yollamasida var....öyle fincanlarin basinda kalkinca gitmiyorda.....

Bi arkadasimin amcasinin evindede cagirmislardi bi kac sene önce....
Ama o 3 harf gitmemis evde kalmis....

Sonra tabi evde kötü kötü seyler oldu...kafamçokkarıştı
Adam tedavi gördü, simdi iyi...

ahanda gene başladık yahuuuuuuuuuu :1shok: :1shok: Derya'da burdaymış ooooooooooo böle konuların müdavimi Derya. EEEE Ertesigün nerde?
sırnaşık şey

ahanda gene başladık yahuuuuuuuuuu :1shok: :1shok: Derya'da burdaymış ooooooooooo böle konuların müdavimi Derya. EEEE Ertesigün nerde?
sırnaşık şey

Heeee burdayim....bu konular bensiz olurum anacim....tatlicadiarzu

essah ertesigün kac gündür gözükmüyor ortalarda...merak etmeye basladim....kafamçokkarıştı

Bende Güllüperi Kapip geleyim:roflol::roflol:
Nan Fistik bir daha Tavla neyimde oynayamam Ben :mymeka:
Isin Gücün yokmu Senin Cuma Cuma heeeeeeKötü Kazen

Heeee burdayim....bu konular bensiz olurum anacim....tatlicadiarzu

essah ertesigün kac gündür gözükmüyor ortalarda...merak etmeye basladim....kafamçokkarıştı

olmas ama gene devam edeceksek o da olsun tatlicadiarzu. bu gece gene uyku yok yani :uhm:. gerçekten nerde ki?
:enbuyukkk:

bu olay doğru kızlar tv dede aynısını göstermişti yaşanan gerçek olayalrda....
küçükken bizde çok çağırıyoduk ve başıma bazı şeler geldi zor kurtuldum aman sakın siz siz olunda çağırmayın.

larisa kızım sen öldürücenmi bizi ya.sanki böyle içimden ılık ılık bişeyler geçti tüylerim diken diken oldu çok korktum yahu.zaten korkarım bunlardan.

bizim yurtta vardı bu üç harfliler.gece geç saatlere kadar otururduk oda arkadaşımla saat 3 gibi falan yatardık.tam uykuya dalacakken ya arkadaşıma gelirdi yada bana.bir keresinde bariz kendini belli etmişti.hala daha korkarım hatırladıkça.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…