Cimri Kayınvalide ve eş sorunu

Bolu boşuna gazlıyorsunuz. Konu sahibine birşey diyen olmamış. Konu sahibi ke di kendine tribe girmiş.

Zaten( kurbandan kalma dediğiniz için)donuk kıymayı bir kez çözdürdünüz ( buzdolabında da değil büyük ihtimal tezgah üstünde)pişme işlemi görmüş kıymayı tekrar buzluğa atmış kv tekrar çözdürecek kimlere yedirecek Allah bilir, bende buna takıldım, bizim milletin bu buzluk sevdası ( çoğunun yöntemi yanlış)çok tuhaf gerçekten.

Bu millet iyi patir patir gida zehirlenmesinden ölmüyor zaten.

Ne iş yapıyorsunuz acaba? Annenizi babanızı da yanınıza alın şehre ev tutun onların da maaşı az biraz vardır illa ki sen onlara onlar sana destek olurlar. Eşinizi sevmiyorsanız millet ne der kelimesine çok takılmayın. Bu hayata bir kez geliyorsun başkası için değil kendin için yaşamalısın…

Valla Salon Kadini hayrete düşüyorum gerçekten ya her bulduğunu buzluğa atmayı marifet sanıyorlar bir de , bünyeleri alışmış bence , neyi çözdüreceksen bir gece önceden buzdolabının üst rafında çözdür yani, herşey de buzluğa atılmaz ki , düşünsene misafir gittiğin yerde defalarca kez çözünüp tekrar ısıtılmış bir şey yediğini , kendine bunu reva gören insan işçiye ( dünden kalmış olsa bile)kıymalı pide falan yedirmez yani, yazık gerçekten.

Evlerin hepsi kayinvalidenin olamaz ki. Baba vefat etmiş. Yüzde 25 i kayinvalidenindir.

kızlar kaçırdığınız bir şey var, takmışsınız bi 400'e, pideler 300 tutmuş, 100 liralıkta kv'ye ekmek alınmış. bu yanlış anlaşılmayı bi düzelteyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…