Cimri eş

İnanın parada cimri erkek sevgide de cimri oluyor. Bunun aksini hiç görmedim. Cimri insan, eğer çok büyük bir yokluktan gelmediyse, ne kendine değer verir ne de hayatını paylaştığı kişiye. İlerde çocukları için de bir şey almak istemez bu tür insanlar.
Bunu diyecektim. Seven cimri olmaz, değer veren verdiği değeri gösterir.

Bana dıyo sen çok harcıyosn ondan alıyo geçen bana ekrn goruntusu attı senın paraların altın yapıyprm dıyerek
Siz niye evli kalıp adama altın biriktiriyorsunuz? Sanıyor musunuz ki boşanırken verecek o altınları size? Para bitiktireceğim diye evli kalıp maaşı adama vermenin neresi mantıklı?

24 yaşında koca diye ölüp, doğru düzgün tanımadan evlenmişsiniz.

Daha önce tokat attı o yüzden bulasmoyorum ona boşanmak istediğimi anneme söyledim o da sakın öyle bişey yapma millet ne der sen hiç düsnmüyomısun dedi
bir; annen gibi anne olmaz olsun. elalemin lqfi cocugunda onemli,dayak yiyor kizi sirf laf olur diye cek diyor. sorsa anne
iki; paran var adami bosa 1+0 eve cik. tek cozum ana evine donup psikolojini bozmak degil
üç; ozel güvenlik görevlisi degil misin? o sana tokat atınca sen de caksaydin bir tane. sonucta esinden iri adamlari zaptetmen gereken bir istesin. ortalama bir erkegi bile etkisiz hale getiremeyeceksen kim neden sana para ödüyor ki?

Esımden bosanmayı bende ıstıyotm sma param olmadan nasıl bunu yapabılrm once param olması herk sonra kendım mıcadele edıcem
Zaten paranızı alıyormuş. Bosaninca maaşınız size kalacağı için paranız olur. Bosanin ev için kredi çekersiniz.
Atmaver diye Facebook da gruplar oluyor. Çoğu insan eşya da paylaşıyor.

Zaten paranızı alıyormuş. Bosaninca maaşınız size kalacağı için paranız olur. Bosanin ev için kredi çekersiniz.
Atmaver diye Facebook da gruplar oluyor. Çoğu insan eşya da paylaşıyor.
Ev kurana kadar geçici olarak eşyalı apartlara da yerleşebilirsiniz. Eşinize verdiğiniz paraya denk olur. Devam ettikçe ayrılmak daha zor gelir. Çocuk vs olma ihtimali artar.

Esim çok cimri ben çalışıyorum benim parama bile müdahLr ediyor çok çalışma diye maasımın yarısını alıyo eve katkı diyerekten artık ben bıktım markete gidiyoruz herseyın en ucuzunu alıyo geçen bimin süzme peynirini almış yiyemedim bile o kadar kötü paramada karısıyo markette dert yanıyo pahalı diye televizyonun kumandası bozuldu onu bile değiştirmiyo sırf para gitmesin diye sinirimden ben aldım dısardan yemek sipariş verdim ona da laf attı sen niye sipariş verion dıyerek ev okun sürekli böyle bosanmayı bile dünya naomalıyım daha öncede konuştum yeni evliyiz 7 ay oldu nişanlıykrn bu kadar cimri değildi tutumluydu evlenince degisti kendisi memur bende özel güvenlik görevlisiyim
Allah kocamaaaan sabırlar versin canım. Daha teksin yarın bebek olunca bezde almaz yıka tak der bu şahıs. Bebek düşünme kendini kurtar. Öncelikle arkanda duracak ailen olmalıki . Oduna karşı gelebilesin. Bana muhtaçsın havasında yaşıyor. gidemezsin nereye gidebileceksin diyerek. Seni sömürüyor.

Daha önce tokat attı o yüzden bulasmoyorum ona boşanmak istediğimi anneme söyledim o da sakın öyle bişey yapma millet ne der sen hiç düsnmüyomısun dedi
Hayat senin hayatın kimseyi dinleme. Böyle adamla ömür geçmez. Çor çocuk aman diyim. Ananemin eşi dedem yani böyle biriydi rahmetli. Tüm hayatı zehir oldu.

Mecbur bırkıyo vermeye bimdekş peynit hıc iyi degil icimin peynırını sevıyorm onu bana almadığı ıcın kendi paramla alıyorm mecbur esim sadece fatura mutfak masraflarını odıyo bana asla cılklata bıle almaz ama kenfine bı gorssnjz antep gıstıgı kuruyemis alıyo ben geçen antep fıstol yedim dıye bana kızdı nıye onu yedın ben knedkme alıyorm diye
Aynı rahmetli dedem ya. Etrafına değil ama ananeme hep böyleydi. Allah kolaylık versin. Allah aşkına korun ilaç bişi kullan ona güvenme bu konuda sakin

Cimri insanla ömur gecmez. Birde cocuk istiyormus, cocuk ne kadar masrafli haberi varmiymis. Yarim yamalak buyütür artik zavalliyi herseyinden keserek

Esim çok cimri ben çalışıyorum benim parama bile müdahLr ediyor çok çalışma diye maasımın yarısını alıyo eve katkı diyerekten artık ben bıktım markete gidiyoruz herseyın en ucuzunu alıyo geçen bimin süzme peynirini almış yiyemedim bile o kadar kötü paramada karısıyo markette dert yanıyo pahalı diye televizyonun kumandası bozuldu onu bile değiştirmiyo sırf para gitmesin diye sinirimden ben aldım dısardan yemek sipariş verdim ona da laf attı sen niye sipariş verion dıyerek ev okun sürekli böyle bosanmayı bile dünya naomalıyım daha öncede konuştum yeni evliyiz 7 ay oldu nişanlıykrn bu kadar cimri değildi tutumluydu evlenince degisti kendisi memur bende özel güvenlik görevlisiyim
Senide sirf ekstra maas diye gorerek almadiysa bisey bilmiyorum..memur olsa ne pinti herif. Cocuk olsa o peyniri mi yedirecek. Vallahi korun çocuk yapma diyecegim ama o zateb iki sene rahat yapmaz para gidecek diye

Tokat kısmı hariç aynı benim ex eş.Boşanıyorum ve gelecekteki bütün maaşlarımı kurtardım. Yarın bir gün çocuk olduğunda bezin, mamanın en dandiğini almaya çalışacak. Benim eş, abisinin çocuklarına abur cubur aldı ve adı sanı duyulmadık yetişkin olduğum halde asla ağzıma sürmeyeceğim dandik şeylerdi.Yeğenlerine yesinler diye aldı🤦‍♀️ Afedersiniz hayvan gibi maaşı arabası kirada evleri arsaları her şeyi vardı ve kendisine ailesine bunu layık görürdü. Allah yardımcınız olsun.

Benimki de maaşından 25.000₺ ver altın yapacağım demişti, ben hadi ordan deyince adam benden boşanma kararı aldı :KK70:

Ay nerden okudum bu konuyu hatıralarım canlandı sinirlerim tepeme fırladı. Şimdiki erkekler resmen karısına el açıyor para dileniyor nerde bunların erkeklik hormonu gururu.Doğalarına aykırı bir kere.Maaşını bu adama yedirmek için mi evlendin ne faydası var sana

Daha 7 aylık evlisin ve çok bir şey kaybetmiş değilsin, daha çocuk yokken hemen boşan. Bu adamla ömür geçmez ve eninde sonunda boşanacaksınız çünkü.

X