Cimri eş

Mecbur bırkıyo vermeye bimdekş peynit hıc iyi degil icimin peynırını sevıyorm onu bana almadığı ıcın kendi paramla alıyorm mecbur esim sadece fatura mutfak masraflarını odıyo bana asla cılklata bıle almaz ama kenfine bı gorssnjz antep gıstıgı kuruyemis alıyo ben geçen antep fıstol yedim dıye bana kızdı nıye onu yedın ben knedkme alıyorm diye
İnanılır gibi değil …

Sız kolay mı sanıyosnz tek başıma mıcadele etmeyi bosansam bile annem belki de kabul bile etmicek bdni k

Sadece bir kez tokat attı bi daha atmadı ben onunla ugrasamam suan tek amacım para birikgitmek
Canım benim 1 kez diyorsun 1 kere yapan tekrar yapar. Şiddetin azı çoğu olmaz. Zaten korktuğun için üstüne gitmiyorsun gitsen neler yapar ya da paranı vermek istemezsen. Nasıl bu şekilde para biriktirmeye düşünüyorsun bu durumlarda her harcamanı didik didik incelerken

Benı destekleyen yok nasıl olcak para bırıtkırmeye calısıyorm
Destekleyen olmasına gerek yok kendi paranı kazanıyormuşsun. Ev hemen öyle lap diye düzenlenmez. 40 bin parayla bir ev tut yatak ve eşyalarını al. Zamanla eksiklerini tamamlarsın.

Canım benim 1 kez diyorsun 1 kere yapan tekrar yapar. Şiddetin azı çoğu olmaz. Zaten korktuğun için üstüne gitmiyorsun gitsen neler yapar ya da paranı vermek istemezsen. Nasıl bu şekilde para biriktirmeye düşünüyorsun bu durumlarda her harcamanı didik didik incelerken
Mecbur bıssyler ypmaya clısıyorm

Mecbur bırkıyo vermeye bimdekş peynit hıc iyi degil icimin peynırını sevıyorm onu bana almadığı ıcın kendi paramla alıyorm mecbur esim sadece fatura mutfak masraflarını odıyo bana asla cılklata bıle almaz ama kenfine bı gorssnjz antep gıstıgı kuruyemis alıyo ben geçen antep fıstol yedim dıye bana kızdı nıye onu yedın ben knedkme alıyorm diye
Yuh

Ben gsrskırse bı avukatla horuscem kocamdan da bosancam ama once maddi olarak guclu olmam gerek

Kendı yegenlerıne kardeslerıne karsı çok comert annesine her ay para yolluuo onun ıhtıyscı bıle olmamasına ragmen zoruma gidiyo artık bıktım

Destekleyen olmasına gerek yok kendi paranı kazanıyormuşsun. Ev hemen öyle lap diye düzenlenmez. 40 bin parayla bir ev tut yatak ve eşyalarını al. Zamanla eksiklerini tamamlarsın.
Boşanmayacak. İlerde hamilelik gruplarında gezecek.daha sonra çocuğum oldu çalışamıyorum diyecek.

Sizde boşanacak kumaş yok. Üstüne çocuk yapar öyle bi şeyler denersiniz yine boşanamazsınız. Şuan eline koluna takılan yok işin gücün var, bugün ayrılsan tutarsın bi küçük apart işine gider gelirsin. Aile desteğinede ihtiyacın yok. Farz etki başka şehre atandın tek yaşıyosun binlerce insan gibi.

Ben gsrskırse bı avukatla horuscem kocamdan da bosancam ama once maddi olarak guclu olmam gerek
Senin yerinde olup boşanmayı isteyen o kadar çok kadın var ki kendini kandırma.
Şayet boşanacak olursan önce o kocan olacak heriften altınlarını almaya çalış. Tabi anasına yeğenlerine yedirmediyse.

Benı destekleyen yok nasıl olcak para bırıtkırmeye calısıyorm
Adam maaşının yarısını alıyorsa nasıl biriktireceksin ?ne korkuyorsun bu adamdan..vermiyorum böyle şey olmaz de çok sert tepki göster..senden çok fazla maaşı vardır onun..ne utanmaz adam ya..

Adam maaşının yarısını alıyorsa nasıl biriktireceksin ?ne korkuyorsun bu adamdan..vermiyorum böyle şey olmaz de çok sert tepki göster..senden çok fazla maaşı vardır onun..ne utanmaz adam ya..
40 bin birikmişi varmış. E haliyle 3-5 altını da vardır. Çok rahat boşanır. Konfor alanını terketmek istemiyor bence.

Esim çok cimri ben çalışıyorum benim parama bile müdahLr ediyor çok çalışma diye maasımın yarısını alıyo eve katkı diyerekten artık ben bıktım markete gidiyoruz herseyın en ucuzunu alıyo geçen bimin süzme peynirini almış yiyemedim bile o kadar kötü paramada karısıyo markette dert yanıyo pahalı diye televizyonun kumandası bozuldu onu bile değiştirmiyo sırf para gitmesin diye sinirimden ben aldım dısardan yemek sipariş verdim ona da laf attı sen niye sipariş verion dıyerek ev okun sürekli böyle bosanmayı bile dünya naomalıyım daha öncede konuştum yeni evliyiz 7 ay oldu nişanlıykrn bu kadar cimri değildi tutumluydu evlenince degisti kendisi memur bende özel güvenlik görevlisiyim
Borcunuz mu var ? Yani cimrilik sebebi nedir acaba ? Parayı alıp ne yapıyor birikim mi?

X