Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

bende küç ve çilek yağı kullanıorum iki günde dolgunluk hissettim hayırdır inş :enbuyukkk:

arkadaşlar bende bugün çilekle bi masaj yapıyım dedim. aldım çileği ikiye kestim ve o şekilde sürdüm göğüslerime gezdirdim etrafında falan acaba doğru mu yapıyorum?. ve sonra bunu ne kadar tutmalıyım??

arkadaşlar bende bugün çilekle bi masaj yapıyım dedim. aldım çileği ikiye kestim ve o şekilde sürdüm göğüslerime gezdirdim etrafında falan acaba doğru mu yapıyorum?. ve sonra bunu ne kadar tutmalıyım??

evet cnm dogru yapıyosun erıtene kadar yaklasık bı 15 20 dk suruyo bu elınde erıyene kadar sur cılegı bı saat kadar yanı hemen kıuruyo zaten yarım saatde olabılır ama hemen yıkama bence ben bı ıkı gun denedım sadece sımdı yagla masaj yapıyorumsırnaşık şey

ben o kadr uzun süre masaj yapmadım ama attım hemen kaydirigubbakcemile3 neyse bi dahakine uzun süre yaparım. bugün evde kimse yokken hazır cilekte varken deniyim dedim kaydirigubbakcemile2 yağla daha kolay olur sanki bende yağını almak istiyorum

kızlar yağı ne kadar bekletiyorsunuz peki?

yagı hıc yıkamıyorum ben emıyo gıdıyo zaten cnm yaa banyo yaparken de oncesınde surmem hıc hep sonrasında etkısı kaybolmasın dıye yagın ama asıl olan masaj yınede ben beklemesınden yanayım boyle surulen seylerın cılek olmaz ama o kuruyo degısık oluyo ama yag oyle degıl bulasmıyoda emıyo hihoyyyt

ben o kadr uzun süre masaj yapmadım ama attım hemen kaydirigubbakcemile3 neyse bi dahakine uzun süre yaparım. bugün evde kimse yokken hazır cilekte varken deniyim dedim kaydirigubbakcemile2 yağla daha kolay olur sanki bende yağını almak istiyorum

evet cnm yag daha basıt tabıkı cunku cılek zor oluyo basta hem bulasıyo her yere sonra parcalanıyo ben pek sevmdım acıkcası onla yapmayı ama yınede denemeye deger faydalı olacaksa yanıdelikafadulden

yagı hıc yıkamıyorum ben emıyo gıdıyo zaten cnm yaa banyo yaparken de oncesınde surmem hıc hep sonrasında etkısı kaybolmasın dıye yagın ama asıl olan masaj yınede ben beklemesınden yanayım boyle surulen seylerın cılek olmaz ama o kuruyo degısık oluyo ama yag oyle degıl bulasmıyoda emıyo hihoyyyt

bende yıkama problemini sevmiyorum,sürüp bırakmak iyi olur
bide çilek hep etrafa yayılıyor
en kısa zamanda yağ alıyım ben:eek:

çilekle her tarafım kıpkırmızı oldu kaydirigubbakcemile2
yıkamadan olmaz bu yoksa böyle gezicem kırmızı kırmızı :teytey:

bende yıkama problemini sevmiyorum,sürüp bırakmak iyi olur
bide çilek hep etrafa yayılıyor
en kısa zamanda yağ alıyım ben:eek:

evet cnm al yag daha kolay rahat ama yagı ben elımde hıc kalmayana kadar yapıoyrum masajı yanı buda on dakkayı gecıo 15dk yı buluyo yagı surmeden once eger soguk suyla yıkarsan da daha cabuk ve kolay emer cnm :1hug:

çilekle her tarafım kıpkırmızı oldu kaydirigubbakcemile2
yıkamadan olmaz bu yoksa böyle gezicem kırmızı kırmızı :teytey:

cabuk kuruyo ama gerıo sankı cıldını degısık yanı o yuzden bıras bekletıp yıkamak da fayda var jel gıbı oluyo sankı cılek hıc aklıma gelmezdı benım valla boyle oldugu :jeyyar:

kıslar yıkamaya qerek kalmıyo çilek yağını güzelce emiliyo saten kokusuda süpper hadi inş işe yarar sositosositosositososito

BAKIN NE BULDUM

Çilek

Menopoza girmek üzere olan kadınlara tavsiye ediliyor. ıçinde yüksek oranda bulunan bor minerali östrojen hormonunun etkinliğini arttırıyor. Bor minerali bakımından zengin diğer bitkiler, şeftali, lahana, domates, karahindibadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
BAKIN NE BULDUM

Çilek

Menopoza girmek üzere olan kadınlara tavsiye ediliyor. İçinde yüksek oranda bulunan bor minerali östrojen hormonunun etkinliğini arttırıyor. Bor minerali bakımından zengin diğer bitkiler, şeftali, lahana, domates, karahindibadır.

yani çilek allahın izniyle memişleri büyütecek delikafaduldendelikafadulden

Kızlar bende bugün başlıyorum çilek aldım çilek yağını unuttum benneyaptımki yarın alıcam inşallah büyütücez minişlerii sırnaşık şey

Cidden şeftalide de bu etki var madem,şeftali yağıda alsak mı,karıştırırdık,abartmış mı oluruz-tatlicadiarzu-

çileğin sıkılaştırıcı etkisi var
şeftalide de var mı bilmiyrm,araştırmak lazım

edit:şeftalini cildi canladırmada etkisi var kızlar

Çilek

Menopoza girmek üzere olan kadınlara tavsiye ediliyor. ıçinde yüksek oranda bulunan bor minerali östrojen hormonunun etkinliğini arttırıyor. Bor minerali bakımından zengin diğer bitkiler, şeftali, lahana, domates, karahindibadır.

Çileği büyütmesindeki neden içindeki bor minerali imiş ya,şeftalide de bor minerali olduğu için o da büyütür ,yarın bi bakayım var mı şeftali yağı

kızlar bu gidişle bütün yaz meyvelerini deneyeceğiz. meyve salatası yapıp içine bal da koysak tam süper olacak. aktarlardan sonra manavlar da zengin olacak sayemizde :-)

X