Cildirmak uzereyim

Yaa aşkınızı , ailenizi, o sefil adamı hic birini umursamadım ama o masum yavrucuk inşallah güzel bir hayat sürer, okur kurtarır kendini de babannesi vefat ettigi zaman ortada kalmaz .
Allah o meleğin yolunu bahtını açık etsin inşallah.
Ayrica o meleğin yaşayacağı her kötü anda kimin parmağı varsa emin ol Allah unutmaz ha bu dünyada ha obur dünyada.

yakismiyor ama surekli igneli laflar ediyor teker teker bakabilirsin. Uyardim hatta kendisini.
Olabilir,bu arkadaşımıza hakaret etme hakkı vermez size.
O iğnelemiş,hakaret etmemiş.
Öfke kontrolünüz yok mu kuzum?
Hiç yakıştıramadım.
Üstelik banlanıp,bir iki gün giremeyeceksiniz bdv'ye.

yakismiyor ama surekli igneli laflar ediyor teker teker bakabilirsin. Uyardim hatta kendisini.
Sen buraya konu açıyosan yorumun iğnelisine de iğnesizine de açık olacaksın. Arkadaş sana saygısızlık hakaret küfür etmemiş. Sen de ona edemezsin burası işine gelmeyen yoruma terbiyesizlik edilen bi platform değil.

Okuduklarim korkunc..
Bence yazdıklarımdan kendinize pay biçip ders çıkarın, 47 yaşındayım, aşkı da bilirim sevmeyi de, burada size yazanların hepsi aşık olmuş, sevmiş sevilmiş, hayat tecrübesi olan kadınlar, sizin iyiliğiniz için yazıyorlar yoksa kimsenin ne size ne duyduğunuz aşka garezi yok, şimdi göremiyorsunuz ama evlenirseniz bir süre sonra fark edeceksiniz ki sevdiğinizi düşündüğünüz adamın fikri başka, sizin sevdiğiniz gibi sevmiyor sizi, içinde sevgi olan bir insan evladını ne olursa olsun bırakmaz sahip çıkar, siz diyorsunuz ki annesi niye bakmıyor? Annesi bakmıyor, diyelim ki kötü ve sorumsuz bir anne, annesinin bıraktığı çocuğa babasının bakması gerekir, anne bakmıyorsa babası olarak ben de bakmam deme lüksüne sahip değil, bir gün evlat sahibi olduğunuzda ne demek istediğimi anlarsınız, anne babanızın neden o adamı istemediğini de, sizin için nasıl endişe ettiklerini de anlarsınız.

Bakın ben bu yaşta karşıma yaşıtım biri çıksa 47 yaşına kadar bir baltaya sap olamamış olsa, bir de üstüne beni sevdiğini söylerken evlatlarını ardında bırakmayı umursamasa 1000 gönlüm olsa birini öyle bir adama vermem, bence artık adamı sorgulama zamanınız gelmiş.

bır abla tavsıyesı ıstedınız sıze 25 sayfa tum kadınlar yazdı
sımdı nıye sinirlendınız ? ıstedıgınız seyı kımse yazmadı dıye mı ?

Gercekler acidir demeniz ne katti son olarak duruma. Ben zaten olaya 'korkunc' diye yazmissim. Iyi niyetle yazmadigini dusundum okadar.

Sen buraya konu açıyosan yorumun iğnelisine de iğnesizliğine de açık olacaksın. Arkadaş sana saygısızlık hakaret küfür etmemiş. Sen de ona edemezsin burası işine gelmeyen yoruma terbiyesizlik edilen bi platform değil.

Kendisi asalak diye bir cumle kurdu ordan baslayalim isterseniz. Kendisini uyardim. Bu terbiye yorumunuzu kendisine de okutalim ozaman

Ablacım,genç arkadaşım,
herkes diyeceğini dedi,
siz de anlamanız gerekeni anlamadınız.
Bana kalırsa konunuzu kapattırın.
Bizim bdv olarak fikrimiz belli,
nadir fikir birliği yaptığımız bir durumun içerisindesiniz.
Bununla birlikte hayat,sizin hayatınız.
Evlenin bu beyle.
Çok değil,6-8 ay sonra yeni bir konu açarsınız,
tekrar görüşürüz.

ayol şu devirde fıtık olmayan bi insan mı var :KK70:
Su engelliler kadar olamayan insanlar var.. bizim memlwketteki mahallemizdw adam belden assa engelliydi.. ikinci katta oturuyor ve binada rampada yoktu sadece merdivenliydi asansor de yoktu.. hergun merdivenleri surunerek iner binanin onunde tekerleklu sandalyesine oturur bakkalini acmaya giderdi... senden benden iyi bakiyodu adam iki cocuguna karisina.. kimseye muhtac degillerdi

Su engelliler kadar olamayan insanlar var.. bizim memlwketteki mahallemizdw adam belden assa engelliydi.. ikinci katta oturuyor ve binada rampada yoktu sadece merdivenliydi asansor de yoktu.. hergun merdivenleri surunerek iner binanin onunde tekerleklu sandalyesine oturur bakkalini acmaya giderdi... senden benden iyi bakiyodu adam iki cocuguna karisina.. kimseye muhtac degillerdi
Helal olsun o adama.Eli ayağı öpülesi adam.

X