Çikolata kisti ve varikosel olmasına rağmen hamileyim

BALSIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
97
0
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİM ARKADAŞLAR BENDE ÇİKOLATA KİSTİ VAR HEMDE 6CM OLDU DOKTORUM HEMEN AMELİYAT DEDİ.EŞİMDE ÇİFT
TARAFLI VARİKOSEL VARDI.SPERM SAYISI ÇOK DÜŞÜKDÜ 1.5 MİLYON FALAN
AMA BEN ŞİMDİ 3 HAFTALIK HAMİLEYİM...ALLAHIM BANA NASİP ETTİ.BEN ÖYLE ÜMİTSİZ GÜNLER YAŞADIMKİ...BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLARIM LÜTFEN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN.RABBİM İSTEDİKTEN SONRA HERŞEY OLUYOR.ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIMA...
derdi veren allahım isterse.herşey olun karşısında hiçbirşey.mevlam bu günü bana nasip etti.sizlerede nasip etsin.i

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA KOKUSUNU DUYMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH

tebrik ederim gözün aydın canım allah tamamına erdirsin sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah...

Canim senin ne kadar cok bebek istedigini biliyorum. Cok sevindim. Allah tamamina erdirir insallah, bebegini kucagina almanda nasip olsun insallah...

tebrik ederim,senin adına çok sevindim.Rabbim verdikten sonra her şekilde olur.Allah tamamına erdirsin...

sağolun arkadaşlar teşekkür ederem inşallah allahım tamamına erdirir.bu cuma doktora gidicem bakalım ne diyicek
bende 6 mm lik çikolata kisti var korkuyorum bebişe bişey olurmu diye
dua edin allahım benim gibi bebek hasreti çeken herkesi sevindirir inşallah

tebrik ederim gerçekten süper bir şey olmuş :) Seni çok iyi anlıyorum çünkü benim de 4 cm lik çikolata kistim var ve doktorlar ne yazıkki çok olumsuz konuşuyorlardı. Bende 5 haftalık hamileyim şu anda ve inanamıyorum, allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

tebrik ederim ..bize biraz bahsedermisin tatlım özel bişeyler yaptınmı yada kullandığınız herhangi bişey? bizlere umut oldun Allahım tamamına erdirsin inşallah

senin için dua edicem arkadaşım..umarım hayırlı haberler alırsın..dr'a giderken gönlünü ferah tut dua et tamammı?hadi hayırlısıyla inşalllah..

Tebriklerr.Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaha.s.

tebrik edrim canım.. allah kötü gözlerden korusun sizleriii....sen gönlünü ferah tut!hersey güzel olur!

ayy canımmm tebriklerr yaaaa.çok sevindimmm...
ALLAH sag salim kucagına da almanı nasip etsin.
ALLAHIMMM sen ne büyüksün yaaa rabbim...

tebrik ederim allah tamamına erdirsin.ben iki hamileliğimide de çikolata kistiyle bitirdim.doğum sırasında alındı.bebeklerim çok sağlıklı.inşallah sizde sorunsuz bitirirsiniz.

canım benim tebrikler öncellikler bol bol dua et rabbim herkezin gönlüne göre versin inş hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz darısı tüm bekliyenlerin başına

tebrikler
hayırlı olsun cnm
İşte mucizeler kendini gösteriyor
Allah tamamına erdirsin

arkadaşlar yarın doktora gidiyorum bakalım nediyecek
ben enson 24 aralıkta adet oldum
kan testim beta hcg sonuç 386,52 çıktı referans aralığıda 0,2-1 hafta 5,0-50,0 ÇIKTI
bugün29 ocak şimdi ben kaç haftalık hamileyim yardımcı olurmusunuz
ayrıca benim gibi çikolata kisti olan arkadaşlarıma söyleyeceğim şey
ben hiç bir şey yapmadım dr ameliyat dedi bende ssk başlamasını beklerken baktımki hamileyim
ayrıca eşimde varikosel hastası sperm sayısına 1,5 milyondu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…